Прескочи до съдържание

Смешни и куриозни снимки


mradulova

Препоръчани мнения

TАiland, BarSelona, БейруД, Ния и риба скумрия, Доди, както и North Korea ме очароваха най-много като дестинации :)

А ключовият въпрос "кой плаща" :D

Връзка към мнение

Тук пускам няколко мои снимки от Милано ("любимия" град на доста от съфорумците,

 

както разбрахме)...

 

Милано е градът на модата. Е къде другаде да се изфукаш колко модни кюлоти имаш ако не до миланското Дуомо!?!? Значи като отидете там събувате си кюлотите и си ги окачете по този начин, нали така дами! :P

dscn3992.jpg

 

Милано е град на модата, както вече казах.. Съответно е пълен с модни магазини.. Съоветно конкуренцията е убийствена. Съоветно трябва да изпъкнеш по някакъв начин! Е как по друг начин да привлечеш клиенти в магазина си, освен да сложиш няколко танцуващи розови заека на входа!!! То е близко до акъла, да му се не види... (ПП: едната зайкиня по едно време взе да си сваля кожухчето и определено ме привлече... Ама не съм сигурен, че в качеството на клиент... :wub:B) )
dscn4013v.jpg

 

pict0048e.jpg

 

Този форум се чете от хора видели 2 и 200 в тоя живот, обиколили света, абе въобще знаещи и можещи. А бихте ли ми казали какво точно продават в магазинчето на тази марка? :unsure::ph34r:
dscn4024m.jpg


 

  • Харесвам 15
Връзка към мнение

Всички "холандци" го знаем това магазинче :)

Никъде другаде няма лютеница, салам "Бургас" и слънчогледови семки на едно място :D

Google сега са сменили снимката - преди имаше една седнала жена отпред, която чопли семки...

Връзка към мнение

Никъде другаде няма лютеница, салам "Бургас" и слънчогледови семки на едно място :D

Google сега са сменили снимката - преди имаше една седнала жена отпред, която чопли семки...

 

Какво говориш, купувал съм си мури с почти изтекъл срок на годност за по 10 цента парчето :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Намирането на магазин, от който да си купуваш слънчогледови семки, е едно от есенциалните неща, когато се настаняваш да живееш на ново място в чужбина...

;-)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Какво говориш, купувал съм си мури с почти изтекъл срок на годност за по 10 цента парчето :)

Не се притеснявай, Мурите са пълна синтетика и нямат срок на годност, ма, за да се спазят изискванията, трябва да се тури няк'ва дата. :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Последната от снимките на tonik от вчера, ме подсети днес като минавах, да снимам един магазин, който от много време ме е запленил с името си.

Намира се на улица "Николай Хайтов", точно срещу входа на супермаркет от известна немска верига.

 

post-72-0-63966100-1368123254_thumb.jpg

post-72-0-80838100-1368123273_thumb.jpg

:rolleyes:

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Като си прегледах снимките почти не намерих смешни такива.Явно не съм документирал смешните моменти в който съм попадал.Все пак ще споделя с вас една снимчица.Седя си аз и наблюдавам преминаващите коли и камиони и изведнъж........

post-259-0-42679000-1368129307_thumb.jpg

Добре натоварено камионче.И това не е изолиран случай,просто тази снимка е с най-добро качество. :D  :D  :D .

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Не се притеснявай, Мурите са пълна синтетика и нямат срок на годност, ма, за да се спазят изискванията, трябва да се тури няк'ва дата. :)

Наскоро се появи едно видео на човек, който забравил сандвич от известна верига закусвални цели... ...14 години... ...в багажника на автомобила си...

По-интересното беше, че сандвичът си изглеждаше съвсем годен за ядене... :)

Връзка към мнение

Последната от снимките на tonik от вчера, ме подсети днес като минавах, да снимам един магазин, който от много време ме е запленил с името си.

Намира се на улица "Николай Хайтов", точно срещу входа на супермаркет от известна немска верига.

 

attachicon.gifDSC01748.JPG

attachicon.gifDSC01749.JPG

:rolleyes:

Винаги са ме изумявали хората как си кръщават магазини или фирми....ако не е на кучето/котката/кокошката ще е някаква такава простотия...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Наскоро се появи едно видео на човек, който забравил сандвич от известна верига закусвални цели... ...14 години... ...в багажника на автомобила си...

По-интересното беше, че сандвичът си изглеждаше съвсем годен за ядене... :)

предполагам нямаш илюзии относно "достоверността" на това видео  ;)

Връзка към мнение

Наскоро се появи едно видео на човек, който забравил сандвич от известна верига закусвални цели... ...14 години... ...в багажника на автомобила си...

По-интересното беше, че сандвичът си изглеждаше съвсем годен за ядене... :)

 

предполагам нямаш илюзии относно "достоверността" на това видео  ;)

 

Не знам за кое видео иде реч, но от три години сме си "декорирали" хладилника отгоре с един сандвич от МакДоналдс и, освен че се е дехидратирал, нищо му няма! Мравки не го лазят, цвят не се смени, не мирише на нищо, не мухляса, абе....направо сувенир! Ако намерим вариант да го хидратираме по подходящ начин, сигурна съм, че ще става за ядене.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

предполагам нямаш илюзии относно "достоверността" на това видео  ;)

Няма да се изненадам, ако е истина... Не успях да намеря и опровержение от страна на закусвалнята... ;)

 

Не знам за кое видео иде реч, но от три години сме си "декорирали" хладилника отгоре с един сандвич от МакДоналдс и, освен че се е дехидратирал, нищо му няма! Мравки не го лазят, цвят не се смени, не мирише на нищо, не мухляса, абе....направо сувенир! Ако намерим вариант да го хидратираме по подходящ начин, сигурна съм, че ще става за ядене.

Ето го и видеото - то само по себе си е достатъчно куриозно:

Връзка към мнение

Няма да се изненадам, ако е истина... Не успях да намеря и опровержение от страна на закусвалнята... ;)

 

Ето го и видеото - то само по себе си е достатъчно куриозно:

 

Ето лек научен анализ защо се случва това :)

http://skepticalteacher.wordpress.com/2010/11/14/the-myth-of-the-non-decomposing-mcdonalds-hamburger/

Връзка към мнение

Аааа, този научен анализ е за американци! Аз, като тъпа българка, мога само да кажа, че ако си спретна сандвичЕ с хоум мейд хлебче+кюфтенце+сиренце+краставичка и го оставя сам да си съхне на хладилника до неговия америкън къзън, ще се разнесе яка воня след някой и друг ден, която научно ще успее да обясни само БАН! :P

Редактирано от но нейм
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 

 

Този форум се чете от хора видели 2 и 200 в тоя живот, обиколили света, абе въобще знаещи и можещи. А бихте ли ми казали какво точно продават в магазинчето на тази марка? :unsure::ph34r:

dscn4024m.jpg

 

 

Напомня ми един виц, който може би е стар заз някои, но не се сдържам: 

 

Един турист решил да си купи часовник от един град. Търсил магазини, ала все не намирал. Накрая видял сграда, на която има нарисуван часовник. Влязъл, поздравил и попитал: 

- Продавате ли часовници?

Служителят отговорил: 

- Не, не продаваме. 

Тогава туристът попитал: 

- Тогава сигурно ремонтирате?

Служителят отвърнал:

- Не, не ремонтираме. 

Туристът с недоумение попитал:

- А тогава с какво се занимавате?

- Правим сюнети. 

Съвсем озадачен, почти глътнал езика си, туристът събрал сили и попитал:

- А защо сте нарисували часовник. 

Служителят невъзмутимо отговорил: 

- А вие какво очаквате да нарисуваме????

 

Та може би в горния магазин се продават ... часовници. :D

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Любимо. А иначе фермата си е прекрасна.

Много търсих, но не открих една друга табела от зоопарка в София

"не плашете щрауса, подът е бетонен"

S5020251.JPG

Редактирано от cck
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.