Прескочи до съдържание

Смешни и куриозни снимки


mradulova

Препоръчани мнения

Не съм вегетарианка  :) Просто отрязана и напълнена глава на прасе ми идва в повече ;) Между другото ние му казваме "бабек"  :)

И на мен, да ти кажа, цялата глава ще ми дойде в повече!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз в Банкок се разсипах да търся скакалци и други деликатеси , ама се оказа че ги има само на едно място в червения квартал и то много беден асортимент .... не ме е страх да експериментирам.

Относно прасенцето снимките са от стара Ница която си е италиански вилает , а както знаем италианците са едни от малкото европейци които подобно на нас хапват карантия като шкембе , бъбречета и прочие.

Хубави хора са -:)

Редактирано от stenk
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

... а както знаем италианците са едни от малкото европейци които подобно на нас хапват карантия като шкембе , бъбречета и ...

...

...  и даже сирене с живи червейчета вътре :wacko:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

2lxts5.jpg

 

... и остава да попълваш празните полета  :lol:

 

P.S. Източник - hostelworld

Редактирано от stenk
  • Харесвам 8
Връзка към мнение

999867_603633149676983_1873677016_n.jpg

 

Много яка идея, едва ли има две по-големи противоречия между тесните амстердамски улички и туловището на 747 :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Понеже забравих къде беше темата  с играта "Познай летището" :biggrin:  айде тук ще пусна ...:

4BF7EF7B152B82C45B7AF50F21D8A6EA-strand-

 

 

Аз залагам на Сен Мартен, ама Основателя нали е бил там - да даде компетентно предположение :biggrin:

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение

сен мартен, естествено, няма друго място където всичките обектив снимката да съществуват точно по този начин :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 няма друго място където всичките обекти в снимката да съществуват точно по този начин :)

мдааа, и ръцете са вдигнати по точно определен начин ... виждал съм го някъде :biggrin:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 

последната снимка стана хит в офиса  :lol:

...особено ботушите

 

А тук не се вижда, защото антивирусната я блокира и само мога да предполагам за каква снимка иде реч...

Връзка към мнение

Ако някой не е успял да види най-новия модел на Ferrari, ето на какво се натъкнах вчера - "горещи" кадри на возилото от улиците на голяма европейска столица.

Като за автомобил от такъв ранг и марка - сниман от всички страни

дясна страна (забележете джантите)

post-72-0-97485700-1377707999_thumb.jpg

фронт с емблематичното конче и страничните огледала

post-72-0-40674500-1377708014_thumb.jpg

лява страна - спойлери

post-72-0-99446700-1377708036_thumb.jpg

гръб - спойлер, ауспух

post-72-0-83702400-1377708053_thumb.jpg

има и екстри: интериор - кожен салон, цветово издържан в стила на именития автомобилен гигант post-72-0-38254200-1377708069_thumb.jpg

преден спойлер леко чукнат, вероятно при оспорвана надпревара с някой McLaren, или поне Bugatti post-72-0-82468600-1377708083_thumb.jpg

 

иии сега следва истината

post-72-0-31566600-1377708112_thumb.jpg 

Michalak Design  :lol: (Най-вероятно някой полски батка маниак с това си вади хляба далеч от родното място. Няма лошо, щом има фенове )

 

И малко по-нагоре по същата улица, братчето на "Ferrari"-то post-72-0-48170000-1377708123_thumb.jpg

...обаче както майка го е родила  :biggrin:

Редактирано от wilks
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.