Прескочи до съдържание

Смешни и куриозни снимки


mradulova

Препоръчани мнения

Ники,на твоите Pernik Airlines,аз противопоставям моите Kandahar Buslines.Толкова беше натоварено микробусчето,че гумите му опираха в калниците. :D  :D  :D

attachicon.gifDSC00215.JPG

Ехаааа, Краси, то това може и да е шатъл-бусчето на Перник Еърлайнз :) :) :)

Връзка към мнение

Ехаааа, Краси, то това може и да е шатъл-бусчето на Перник Еърлайнз :) :) :)

Почти съм сигурен в това.И по цвят го докарват,а и са корави като винкел :D  :D  :D ....и се возят на покрива на самолета.Местата там са на промоция.

А да знаеш какъв клип имам,ще паднеш.Но нали съм индеанец,не знам как да го смачкам за да го кача :D  :D  :D

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ехаааа, Краси, то това може и да е шатъл-бусчето на Перник Еърлайнз :) :) :)

Ники,едно предизвикателство към тебе,а и към всички останали.КОЛКО човека излязоха от камиончето с големина на Трабант,и как са се побрали вътре?Ще черпя бира ако дадеш правилен отговор :D  :D  :D .Приятно гледане на всички.

http://www.mediafire.com/download/dt65jsg7wn8w1nk/MOV01155.AVI

Не го пускам като клип,за да не е обществено достояние.Теглете и гледайте.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Е аз преброих 20, ама как са се събрали не знам, сигурно са се седяли в скутовете.

Имаш бира от мене :D .Наистина са 20,интересното е,че се возят прави натъпкани като копърки в бурканче.Виждал съм и по повече да се возят,ама в този ден късмета ми бе толкова.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

от камиончето както Neuromancer отбеляза са 20, но двама от тях си бяха на земята, та може и 18

не знам какво са се правили вътре...

И за тебе бира Ники.20 са наистина,просто двамата скочиха в движение а аз тъкмо включвах апарата.Ще потърся още незабравими кадри от престоя ми в Афганистан

Редактирано от krasen_denev
Връзка към мнение

Аз мисля, че вместо да забиваш тия шедьоври в тази тема, да хванеш да пуснеш едно пътеписче от Афганистан. Без да издаваш военни тайни :)

Връзка към мнение

Аз мисля, че вместо да забиваш тия шедьоври в тази тема, да хванеш да пуснеш едно пътеписче от Афганистан. Без да издаваш военни тайни :)

Гоше,бих пуснал пътепис веднага обаче имам няколко неща които ми пречат.Най-голямата пречка е в това,че снимането е абсолютно забранено.Всички снимки които имам,всъщност ги "нямам"(за Афганистан).За Ирак такава забрана нямаше,ще опитам от там да пусна пътеписче,но бях в Ирак далечната 2006 година и спомените малко са изчезнали.Затова ви моля за малко търпение за да може пътеписа да е реален,а не плод на фантазията ми.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Е аз съм най-активен в тази тема :D  :D  :D .Искам да споделя с вас една незабравима снимка на моя синковец,когато беше на 3 годинки.Играейки си остава горкия без силички(батерията му свършва)и заспива върху мечока с който допреди секунди се е борил. :D  :D  :DА леглото е толкова близко

post-259-0-64052300-1370376603_thumb.jpg

  • Харесвам 17
Връзка към мнение

Краси, на мен ми се струва, че другата причина да пускаш толкова снимки на сина си, е защото ти си бил същия на неговите години. Освен безмерната бащина любов към него на първо място :)

Признай си, че е същински бащичко, а ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Краси, на мен ми се струва, че другата причина да пускаш толкова снимки на сина си, е защото ти си бил същия на неговите години. Освен безмерната бащина любов към него на първо място :)

Признай си, че е същински бащичко, а ;)

За безмерната бащина любов си признавам,ама май аз бях по калпазанин от него.Само,че тогава нямаше апарати(или не всеки имаше)за да документирам лудориите си.Другата причина е ,че имам десетки хиляди негови снимки и все ще има някоя смешна като за този раздел.Трябва да е по весело,а децата винаги ни карат да се смеем ;)  ;)  ;) .

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Това го снимах днес на едно авиошоу в Холандия (репортаж във форум Авиация скоро). Стана ми доста смешно, как има армии с танкове, армии със самолети, а холандците явно атакуват с велосипеди :)

 

P1080767.jpg

 

Между другото колелото е брандирано с надпис "Koninklijke Luchtmacht" - кралски военновъздушни сили, явно е служебно :)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Снощи, на прибиране ето каква заигравка имаше на самолета? Някакви идеи за смисъла и повода?

post-108-0-15186600-1371456449_thumb.jpg

Редактирано от Тони
Връзка към мнение

Снощи, на прибиране ето каква заигравка имаше на самолета? Някакви идеи за смисъла и повода?

 

Идеи да искаш, ама нещо вдъхновението, което да предизвика въпросните идеи не виждам... :P

Връзка към мнение

Снощи, на прибиране ето каква заигравка имаше на самолета? Някакви идеи за смисъла и повода?

 

Ryanair си имат доста такива самолети, един вид че с тяхното пристигане съответната компания ще фалира заради високите си цени :)

 

ArrivederciAlitalia.gif

 

skyeurope.jpg

 

 

Ryanair_auf_wiedersehen_Lufthansa.jpg

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Е, за Скай юръп познаха ;)

 

То и аз да прогнозирам за 20 компании все ще позная :) Sky Europe си имаха други проблеми, много малка част от тях свързани с ryanair...малко са ми болна тема,щото си имат сантиментална стойност за мен. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Нещо са го премахнали, ето от друг източник:

 

И един интересен коментар в тази връзка:

http://krasistoichkov.blogspot.com/2013/06/ogilvy-london.html

Връзка към мнение

Да ви поразходя из Индия ?

 

Не знам откъде да започна , но за начало кокпита на междуградски автобус ...

Е, вече категорично заключих, че Индия ще е последната ми отправна точка. Може би преди 80-тата ми годишнина, живот и здраве. :rolleyes:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.