Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 2 часа, Гост каза:

Тези периоди никога не влизат в промо - ако питаш дали обхвата на промото е допреди НГ или след нея, не знам, но от 20.12 до 5.01 никога не влиза в промо, даже може и по-голям прозорец да беше.

Знам си аз - след толкова новогодишни пътувания, ама що ли питам :) Макар че съм засичала промоции в този период - магеланци са купували, ако не ме лъже паметта, но не точно на Катарците. Макар че това е по-скоро голямо изключение...

Връзка към мнение
преди 7 минути , Гост каза:

Знам си аз - след толкова новогодишни пътувания, ама що ли питам :) Макар че съм засичала промоции в този период - магеланци са купували, ако не ме лъже паметта, но не точно на Катарците. Макар че това е по-скоро голямо изключение...

Аз пътувам винаги в този период с катарците и съм забелязал следното нещо:

 

Няма как да се вземе топ промо за Коледа, винаги са обявени като блекаут дати на теория.

 

Януарска промоция забрави - винаги е до средата на декември максимум.

 

Пролетна промоция - тук е топ шансът за по-евтин билет. Това е промоцията, която включва и дати след Нова година. Блекаут датите са обявени пак, но в тях се намират и по-евтини билети. Наистина са много малко дати и се налага да се реагира точно тогава. Ако има как поне тръгването или връщането да е извън коледно-новогодишния хаос, шансът да намериш по-евтин билет се увеличава много. 

 

Всички други промоции нататък - около Коледа и Нова година не само по-поносимите цени липсват, но и стандартните започват да растат, добрите връзки изчезват, блекаут датите стават все повече, дори да са обявени като по-малко.

 

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

@T.E.Lawrence, много благодаря! И аз имам такива смътни спомени, но пролетната промоция явно съм я пропускала.

Я сподели твоите обичайни маршрути по това време, да открадна някоя идея :) 

Връзка към мнение

За удоволствие Камбоджа и Виетнам. Тайланд ми се налага по работа и използвам възможността да се видя и с приятели.  Тази година ще включа и сравнително стандартен опознавателен тур из Филипините. Маршрутът го бях пуснал в една от другите теми. :)

 

sof-doh-sgn-dli-cxr-sgn-pnh-dmk-cei-bkk-utp-uth-bkk-mnl-tag-ceb-eni-crk-mnl-doh-sof.gif

  • Харесвам 9
Връзка към мнение
преди 33 минути , T.E.Lawrence каза:

За удоволствие Камбоджа и Виетнам. Тайланд ми се налага по работа и използвам възможността да се видя и с приятели.  Тази година ще включа и сравнително стандартен опознавателен тур из Филипините. Маршрутът го бях пуснал в една от другите теми. :)

 

sof-doh-sgn-dli-cxr-sgn-pnh-dmk-cei-bkk-utp-uth-bkk-mnl-tag-ceb-eni-crk-mnl-doh-sof.gif

Ясно! :) И аз мислех за Филипините... Чудех се само защо не го дават като препоръчителна дестинация за декември. Отивам да ти гледам темите :) И се извинявам за почти спама... 

Връзка към мнение

Моето впечатление от катарците е, че се намират добри цени по празниците. Някакси не зачитат толкова Коледа, колкото европейските компании, логично е. Например за Занзибар си взехме точно за празниците и мисле цената беше 450Е, може да не е топ, но е прилична.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Как ви се струва днешната промоция - 4 дни Black friday онлайн оферти? Аз не виждам изключителни цени.

 

В имейла има информация за нови дестинации на катарците: Доха - Чианг Май от 12.12.2017; до Патая от 28.01.2018 и Канбера от 11.02.2018. Полетите са заложени до 25.03.2018.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Според Facebook страницата им, за резервации, направени до 30.11 с код QRSOCIAL17, ще получите до 15% отстъпка. Нямам поглед над цените им в последно време и не съм пробвала има ли реално намаление и какво е.

Връзка към мнение
На 11/26/2017 в 11:15, macf1an каза:

QRDEAL17 - 15% до 15 Декември

 

Същата работа като този от фейсбук, ако се използва за полети в промоция, билетът става по-скъп. :( 

 

Връзка към мнение
В момента, T.E.Lawrence каза:

 

Същата работа като този от фейсбук, ако се използва за полети в промоция, билетът става по-скъп. :( 

 

Това по принцип е нормално, тъй като няма как да приложиш две отстъпки на един билет, съответно когато приложиш 15% намаление от кода, се маха отстъпката от промо-то. Винаги има текст със дребен шрифт "Not to be Combined with any Other Offer" или "Can not be used with any other offer"

Връзка към мнение

Да, де, ама досега даваше по-добрата оферта или че вече цената е намалена. Чак толкова брутална замяна не бях виждал. 

Връзка към мнение
На 26.11.2017 г. в 11:15, macf1an каза:

QRDEAL17 - 15% до 15 Декември

Благодаря много!

Спести ми 60 лв. Е не са 15%, но и на това съм доволен:)

 

п.с. Поправям се. 15% са си, но върху цената на билета, без последващите такси.

Кода на @chandni също работи :)

Редактирано от Petkan
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Двойни мили и до 10% отстъпка:

https://www.qatarairways.com/en/Privilege-Club/Explore-the-world.html

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 7 часа, stanimir каза:

От актуалното промо Индия е на добри цени.  Кayak.it c Visa Debit :

IMG_20171206_150057.png

Пак от промото и с кода от поста на Мак, се докарва до 322Е директно от сайта на Катарците.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Qatar нищо не пуснаха днес :( Имат някаква промоция дето е по скоро за Тайланд и Виетнам, което е до днес уж и това е. Очаквах зa National Day of Qatar да са по добри.

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Здравейте, някой има ли представа каква би била ориентировъчната цена по време на януарската промоция до Мелбърн от София през февруари? 

 

 

Връзка към мнение
преди 14 минути , frequent_flyer каза:

Здравейте, някой има ли представа каква би била ориентировъчната цена по време на януарската промоция до Мелбърн от София през февруари? 

 

 

@Ванга тебе викат :biggrin:

Връзка към мнение
преди 39 минути , Гост каза:

@Ванга тебе викат :biggrin:

Имам бегли спомени за около 850 EUR от тазгодишната промоция. 

 

Не съм убеден в цифрата, затова се интересувам дали някой има по-конретна представа, базирана на личен опит или по-задълбочени наблюдения. 

 

 

 

Връзка към мнение

Да не те излъжа но имаше и мултисити цени за около 500-550 евро като едната точка начална/крайна беше София.

 

Поразрови се в тази тема назад.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.