Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

За нас мисля че София - Чианг Мей - Сф е най удачно. Как мога да направя да имаме 1 ден в Доха? И когато резервирам дали мога да ползвам някакъв промокод? За 5тимата ни се получи 3560 лв, това как ви се струва? И си мислех дали да резервирам за 1 възрастен и 2 деца и техните точки дали мога да ползвам за следващата резервация?

Редактирано от Nivea
Връзка към коментар

Ето го евтиния вариант на @Георги Матеев през Ереван:

 

През Momondo.it:

Erevan.png.3af17e8b588c0763f793456a1a67065d.png

 

През jetcost.cl -> lastminute.es (по-скъпи са билетите за тези дати, но ако потърсите - ще намерите цената на @Георги Матеев):

Erevan_Kiev.png.39e0948d3c9dae516b983c399df778b2.png

Редактирано от koliob
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 27 минути , Nivea каза:

За нас мисля че София - Чианг Мей - Сф е най удачно. Как мога да направя да имаме 1 ден в Доха? И когато резервирам дали мога да ползвам някакъв промокод? За 5тимата ни се получи 3560 лв, това как ви се струва? И си мислех дали да резервирам за 1 възрастен и 2 деца и техните точки дали мога да ползвам за следващата резервация?

Това е много добра цена, а ако пътувате с деца - може би е и единственият разумен вариант. 

Редактирано от koliob
Връзка към коментар
Преди 1 час, Nivea каза:

И си мислех дали да резервирам за 1 възрастен и 2 деца и техните точки дали мога да ползвам за следващата резервация?

Кои точки? Точките идват след полетите, не след резервацията, така че ако нямате точки отпреди няма да може да ги ползвате сега.

Вижте катарците имат ли семейни акаунти, ако не, програмата на Бритиш еъруейс е добра. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

В допълнение към вчерашните оферти има доста изгодно предложение за OJ София - Делхи - Ереван. Има много дати почти през цялата 2018 година. Най-изгодната цена излиза през Momondo.it -> Edremas.it (или Momondo.it -> Opodo.it) :

 

Delhi.png.5e994a1aa80ff9b220fdcc31990586bd.png

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 19 минути , koliob каза:

В допълнение към вчерашните оферти има доста изгодно предложение за OJ София - Делхи - Ереван. Има много дати почти през цялата 2018 година. Най-изгодната цена излиза през Momondo.it -> Edremas.it (или Momondo.it -> Opodo.it) :

 

Delhi.png.5e994a1aa80ff9b220fdcc31990586bd.png

Да допълня, че схемата с Ереван като крайна точка сваля значително цената на всички катарски маршрути, понякога дори наполовина.

 

Прилича на човешка грешка при залагането на тарифите. Този OJ елиминира горивната такса в билета и оттам идва разликата.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 7
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 21 минути , Георги Матеев каза:

Да допълня, че схемата с Ереван като крайна точка сваля значително цената на всички катарски маршрути, понякога дори наполовина.

 

Прилича на човешка грешка при залагането на тарифите. Този OJ елиминира горивната такса в билета и оттам идва разликата.

И тази грешка стои некоригирана вече от месеци, в кой ли сайт нямаше информация за този тип OJ с крайна точка Ереван, само служителите на Катар не са я видяли :lol:

Редактирано от 45#2
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 17 минути , edbloom каза:

Е всичко е много хубаво, но колко е абсолютният минимум общо от Ереван до София без нощувки някъде по трасето ?

Най-евтино намерих Ереван-Киев-Меминген-София за 70-ина евро на определени дати, което е много приемливо предвид доста по-голямата спестена сума от катарския билет.

 

А и ако човек не е бил преди това в Армения направо си става страхотен бонус.

преди 2 минути , Eva eva каза:

Аз следя цените на билетите до Токио и не става това с Ереван. Същата цена ми дава, както до София.

Имай предвид, че все пак този трик не работи за всички дати.

преди 23 минути , Боби каза:

И тази грешка стои некоригирана вече от месеци, в кой ли сайт нямаше информация за този тип OJ с крайна точка Ереван, само служителите на Катар не са я видяли :lol:

Знам от сигурен източник, че са напълно наясно с тази грешка, но не правят нищо по въпроса. Очевидно корекцията би им струвала повече пари отколкото загубата от супер малкото продадени подобни OJ билети.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 32 минути , Георги Матеев каза:

Най-евтино намерих Ереван-Киев-Меминген-София за 70-ина евро на определени дати, което е много приемливо предвид доста по-голямата спестена сума от катарския билет.

 

А и ако човек не е бил преди това в Армения направо си става страхотен бонус.

 

Намираш ли по тази схема София- ...-Ереван  след Коледа до към 10 януари тънки билети и до къде? Или не се случва за периоди по празници?

Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 3 минути , Dani Magelan каза:

Намираш ли по тази схема София- ...-Ереван  след Коледа до към 10 януари тънки билети и до къде? Или не се случва за периоди по празници?

По празниците не излиза нищо, или поне аз не намирам.

Връзка към коментар
преди 1 час, Боби каза:

И тази грешка стои некоригирана вече от месеци, в кой ли сайт нямаше информация за този тип OJ с крайна точка Ереван, само служителите на Катар не са я видяли :lol:

А, не са я видели. Като сменят три пъти час/дата, ще ги откажат половината, дет са си купили билети.

Аз катарците ги недолюбвам много.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , AlexandraKo каза:

А, не са я видели. Като сменят три пъти час/дата, ще ги откажат половината, дет са си купили билети.

Аз катарците ги недолюбвам много.

Но пък обожаваш Голдкар, да има равновесие в природата :lol:

Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 8 минути , AlexandraKo каза:

А, не са я видели. Като сменят три пъти час/дата, ще ги откажат половината, дет са си купили билети.

Аз катарците ги недолюбвам много.

Ти па нищо не каза :D Аз обожавам точно смените, тъй като после позволяват да си разместиш безплатно полетите както искаш - включително до съседна (различна от оригиналната) дестинация и включително ъпгрейд до много по-висока класа / тарифа, носеща повече мили и тн. Няколко пъти ми се е случвало и е хит отвсякъде. Пък и софийският офис е адски адекватен и бърз с реакция.

 

Апропо, не знам авиокомпания, която да не си намества часовете на полетите по няколко пъти, особено ако билетите са взимани по-отрано.

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
преди 3 минути , Георги Матеев каза:

 после позволяват да си разместиш безплатно полетите както искаш - включително до съседна (различна от оригиналната) дестинация и включително ъпгрейд до много по-висока класа / тарифа, носеща повече мили и тн.

Безплатно ъпгрейд до по-висока класа? :O 
Ама това сигурно за такива като теб - със златно, платинено или каквото там се казва, членство?:smile3:

Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 7 минути , Фичо каза:

Безплатно ъпгрейд до по-висока класа? :O 
Ама това сигурно за такива като теб - със златно, платинено или каквото там се казва, членство?:smile3:

Нямам предвид ъпгрейд от икономи до бизнес. Пак си в икономи, но те преместват в друга буквичка (класа), която носи примерно 3 пъти повече мили в тяхната програма. Нормално ако купуваш такъв билет тази класа струва много повече. Та един вид ти правят доста приятен безплатен бонус.

 

И това не е зависело от статуса на членството ми. Просто при промяна на часовете и избран от мен нов полет са ме премествали по принуда в по-високата класа защото само такива места са останали :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 53 минути , Боби каза:

Но пък обожаваш Голдкар, да има равновесие в природата :lol:

Чак пък, да ги обожавам -не. Ама, докато се държат прилично, ще ги ползУвам.;)

 

преди 47 минути , Георги Матеев каза:

Ти па нищо не каза :D Аз обожавам точно смените, тъй като после позволяват да си разместиш безплатно полетите както искаш - включително до съседна (различна от оригиналната) дестинация и включително ъпгрейд до много по-висока класа / тарифа, носеща повече мили и тн. Няколко пъти ми се е случвало и е хит отвсякъде. Пък и софийският офис е адски адекватен и бърз с реакция.

 

Апропо, не знам авиокомпания, която да не си намества часовете на полетите по няколко пъти, особено ако билетите са взимани по-отрано.

Мразя промените, сър!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Фичо каза:

Безплатно ъпгрейд до по-висока класа? :O 
Ама това сигурно за такива като теб - със златно, платинено или каквото там се казва, членство?:smile3:

По-скоро друга тарифа, вместо да дава 25% дава 50 или 100

А при анулиране в последния момент и премаршрутиране може и в бизнес да те сложат, ако няма останали економи

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...

Нещо не разбирам как работят намаленията на Катарците. Сега получавам писмо на мейла си "
Летете изгодно. До 50% онлайн намаления". Като отида да проверявам дати за София - Сингапур всички са около 570-590лв в едната посока. Кога и как се начислява това намаление, че да знам изобщо дали го има, защото това се пада около 600 евро в 2те посоки, а с КЛМ е 410 евро без "намеление".

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.