Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Добра новина за пътуващите до края на годината с по-голям престой...

http://loyaltylobby.com/2017/09/07/extended-qatar-airways-complimentary-stopover-package-visa-night-50-for-additional-night-now-through-december-30-2017/?omhide=true

 

Иначе нещо тази година си бавят голямото промо, а може и изобщо да не го пускат в такива мащаби като миналата година. Имат си проблеми хората с драмите по Персийския залив... шиити/сунити, ниски цени на петрола... направо да ги ожалиш...

http://www.capital.bg/biznes/kompanii/2017/09/07/3037175_tvurdo_prizemiavane_za_aviokompaniite_ot_persiiskiia/

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Имаше толкова по-добри цени през годината. Просто не гледайте гръмки имена на промоции с удивителни и проценти, а проверявайте периодично каквото ви интересува. :)

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
На 9/9/2017 в 12:28, T.E.Lawrence каза:

Имаше толкова по-добри цени през годината. Просто не гледайте гръмки имена на промоции с удивителни и проценти, а проверявайте периодично каквото ви интересува. :)

Зависи... за Токио, Бангкок и още няколко дестинации пускат от време на време нещо, което си заслужава. Но ТОП оферти за всички дестинации + 3x мили, както беше миналата година през септември и тази през януари, аз поне не съм попадал...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не можеш да летиш по едно и също време навсякъде. :) Имаше много топ неща за различни места по различно време през годината. Както и изпращат индивидуални оферти за до 4х мили и кю пойнтс... 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Aз чакам нещо изгодно за Куала Лумпур и Сингапур. Миналия път когато летях с тях купих билети при промоцията, която направиха на National Day of Qatar (18 Dec). Надявам се тази година пак да има.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
On 9/7/2017 at 7:52 PM, lyubo21 said:

Добра новина за пътуващите до края на годината с по-голям престой...

http://loyaltylobby.com/2017/09/07/extended-qatar-airways-complimentary-stopover-package-visa-night-50-for-additional-night-now-through-december-30-2017/?omhide=true

 

Иначе нещо тази година си бавят голямото промо, а може и изобщо да не го пускат в такива мащаби като миналата година. Имат си проблеми хората с драмите по Персийския залив... шиити/сунити, ниски цени на петрола... направо да ги ожалиш...

http://www.capital.bg/biznes/kompanii/2017/09/07/3037175_tvurdo_prizemiavane_za_aviokompaniite_ot_persiiskiia/

Това означава ли, че ако пътуването ми е Ноември, а връщането Февруари не мога да се възползвам от тази оферта?

Връзка към коментар
преди 9 часа, nadalbg каза:

Това означава ли, че ако пътуването ми е Ноември, а връщането Февруари не мога да се възползвам от тази оферта?

В едната посока би следвало да можеш да се възползваш, но най-добре им звънни на БГ номера да ти потвърдят (има го в сайта им).

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

До -10% при плащане с Paypal с код PAYPAL2017

 

Take to the skies with up to an additional 10% off when you use PayPal.
 

The Global Travel Boutique is your destination for the best deals on Qatar Airways flights. Pay with PayPal and enjoy up to an additional 10% off* any existing discounts across a wide selection of Economy and Business Class tickets.

Use code: PAYPAL2017

 

* The offer is valid from 12th to 19th September 2017 for PayPal customers only, using the promo code PAYPAL2017. The offer is valid on all Qatar Airways operated flights originating from Bulgaria, Cyprus, Czech Republic, Finland, Greece, Hungary and Romania. No minimum purchase required. Offer can be used in conjunction with other offers but cannot be transferred.

-------

сега колко е това до -10% идея си нямам... едно ли, две ли ... ;)

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Търсех мултисити София-ХоШиМин и Ханой-София, цената ми идва около 950 лева. Вижда ми се скъпо. Като знам, че София-ХоШиМин раунд на предни промоции идваше на 380 евро, ще поизчакам по-добри цени.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

В предишното мнение бях споменал за добрите индивидуални оферти. Разгледайте си профилите, при мен има за 4х мили, ако резервирам в следващите няколко дни.

 

@Радослав Държиш ли мултиситито да е в този ред. Отиване Ханой, връщане Хо Ши Мин обикновено е с по-добри връзки. Аклиматизацията при пътуване зимата също е по-добра: тръгваш в студена зима от България, пролет-есен в Ханой, лято в Хо Ши Мин. :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Има нелоши цени до Китай. За който иска да се възползва от престоя в Doha през сайта на Qatar цената  е 380-389€ до Пекин или Шанхай , а който не държи може да мине през агенциите.

Погледнах  Kayak.it>Gotogate.it плащане с Visa Debit  дава Шанхай на 354€. ( няма я неприятната допълнителна такса която Gotogate понякога слагат точно преди финализиране на плащането). Има дати до  лято 2018.

Не е  онова 320 € ( падаше до 305€ през агенция) от юнската промоция , но пак е добре.

IMG_20170917_193905.jpg

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 8
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
Преди 1 час, si111 каза:

Днес има до 45% намаление до доста дестинации. Пример София Бангкок, двупосочен 945лв.

 

Ние пътувахме през март за 600 лв двупосочен...

А уж тогава промоцията беше 50%

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар

Имам въпрос за Qatar Airways. Искам да направя отворен полет Sofia - Kuala Lumpur с връщане Singapore - Sofia. Ако купя два билета отделно излиза 2000лв. Ако ги задам като Multi City цената е 1100лв, което май е прилично. Мислите ли че Multi City билетите им влизат в добрите промоции, когато има такива, или те са само за Two Way? Идеята ми е, има ли смисъл да чакам за някоя сериозна промоция, защото реално имам време до Април 2018, когато искам да пътувам натам.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да, влизат, точно затова са ми любима авиокомпания. От години пътувам само мултисити и обикновено заради това на другите авиокомпании промоциите не ме устройват. 

Редактирано от T.E.Lawrence
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 8 минути , digitalpr каза:

Имам въпрос за Qatar Airways. Искам да направя отворен полет Sofia - Kuala Lumpur с връщане Singapore - Sofia. Ако купя два билета отделно излиза 2000лв. Ако ги задам като Multi City цената е 1100лв, което май е прилично. Мислите ли че Multi City билетите им влизат в добрите промоции, когато има такива, или те са само за Two Way? Идеята ми е, има ли смисъл да чакам за някоя сериозна промоция, защото реално имам време до Април 2018, когато искам да пътувам натам.

За катарците правя така: При търсене първо търся раунд Sofia - Kuala Lumpur и набелязвам дати с ниски цени за първият лег от София. Същото упражнение го правя и с Singapore - Sofia, само че ме интересуват датите за вторият лег. Чак тогава си тъся мултиситито с набелязаните дати. Незнам дали е най-добрият начин но ми върши работа гореописаният.

Сериозно промо и аз чакам към януари да видя дали ще ме огрее.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.