Прескочи до съдържание

Пътешественически времегубки


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Препоръчани мнения

Е то ясно ...Париж :)

 

Париж ... ще го позная и със затворени очи! Даже само да ми замирише на него и съм го открила! :P

 

Може Истанбул...

Истанбул е твърде лесен за разпознаване. :)

 

Ха-ха-ха!

Тези, ако ги бях сбъркала нямаше да е за смях, а направо щях да престана да пиша за тях. :lol:

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

13/15

 

Барселона (срам, но не познавам тази част от континента, както вече стана ясно) и Куала Лумпур и какво беше друго там.... Не че по другите места съм ходила навсякъде, но карти съм разучавала доста.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Играли ли сте я? Има два варианта - за забележителности и за "случайни точки"

https://geoguessr.com/

Връзка към мнение

Играли ли сте я? Има два варианта - за забележителности и за "случайни точки"

https://geoguessr.com/

 

Кажи речи цялата тема е посветена на нея, от самото начало :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...
  • 1 година по-късно ...

Хах, чак днес и аз разбрах за тази игра и отидоха доста часове лутайки се насам натам, но имах доста добри попадения :) В началото малко ми писна, да ме пуска постоянно в САЩ и Канада и си играх само в Европа :)

Редактирано от edbloom
Връзка към мнение
  • 3 години по-късно ...

Geoguessr са вдигнали нивото доста, което води до положителни и не чак толкова положителни черти. Положителните са очевидните подобрения, лошите са че повечето екстри са платени 🙂 Но пък има възможност да се създават групи, да си организират състезания, различни настройки (дали имаш право да зумваш, да гледаш наоколо, да движиш) и т.н. 

 

Абонаментът е 2-3$ на месец, при годишен абонамент е 2$ на месец. Има 10 дневен безплатен пробен период, така че всичко може да пробваме дали ще ни е забавно безплатно, пък после ще видим. 

 

Направих една лига на магеланци: https://www.geoguessr.com/leagues/oNyz6JBbYdas9bKJ Има и състезание от три етапа, едното беше България, другото Европа, третото Австралия - избрах ги на случаен принцип, но има и много създадени тематични карти. 

 

Чакам ви вътре, утре по обяд ще стартирам състезанието, ако се съберем поне пет човека 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Мирослав Василев
преди 1 минута , Фил каза:

image.png.0886504fa5c3a030e358e0c9473ea625.png

При мене беше същото, но си направих профил, защото нямах и след това влязох отново и всичко беше наред.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

@Костов, @Мирослав Василев и още един незнаен магеланец - стартирах лигата, първия рунд може да се играе и имаме 24 часа да го приключим 🙂

 

Други участници също може да се включват. 

 

Първата тема е български градове и първата загадка е доста лесна 🙂

 

image.png

Връзка към мнение
преди 1 минута , stormbringer каза:

Как става включването? Пише league is ongoing и ми показва Leaderboard 

Няма ли някъде бутон да се включиш? Ако няма, първата лига сигурно ще си я играем само ние 🙂 Ако има повече изпуснали влака, може да пуснем втора лига по-късно. 

 

Иначе аз приключих с малко фира, не бяха много сложни петте загадки, последната беше най-оригинална - мини спойлер: 

 

image.png

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 5 минути , stormbringer каза:

Аз до сега не бях играл, пробвах се на daily challenge - то хич не е лесно 😄 

Много зачукани неща могат да се паднат, но и такива които са си жив кеф да навържеш логическата последователност 🙂 Дузпи като първата снимка, която се падна от предизвикателството по-горе не ги броя 🙂

Връзка към мнение
преди 4 минути , Георги каза:

Ама можеш ли да се включиш в движение?

Не. Предполагам има време да се включа, т.е. като направиш следваща ще се пробвам.

Иначе и аз накликах 18K, но не стигат за Топ 150 даже 🙂

 

1.jpg

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.