Прескочи до съдържание

Магеланци на Sofia MENAR


Здравко Ангел

Препоръчани мнения

Здравко Ангел

Не се притеснявайте за места, салонът е достатъчно голям и ние сме си отделили 2 реда за наши познати, така че който иска да дойде е добре дошъл.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ако все още е валидна поканата, бих искала 2ма човека да се присъединим към прожекцията на индийския филм на 24.01. С най-голямо удоволствие ще изпием по 1 чай.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте, при наличие на свободни места бих желала по две покани за 20.01 и 24.01. Благодаря :) И - Възхищавам се на ентусиазма ви да ни представяте по-различното кино.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Здравко Ангел

Само да знаете, че ако сме харесали поста, значи сте в списъка с гостите за съответната прожекция.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ако все още е валидна поканата.... с радост ще се включа и на трите филма. Май съм много нахална......За индииски най-бих искала, но каквото ми се падне:)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Здравко Ангел

Ако все още е валидна поканата.... с радост ще се включа и на трите филма. Май съм много нахална......За индииски най-бих искала, но каквото ми се падне :)

Не се притеснявай, пиша те и за трите :)

Връзка към мнение
Здравко Ангел

Не бях лайкнал няколко човека, извинявам се, съвсем неумишлено е, просто мненията са останали на предишната страница. Всички, които пишат са добре дошли!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравко Ангел, възхищавам ви се на ентусиазма. Много интересни филми показвате. Всеки път гледам като обявявате програмата и съжалявам, че не мога да дойда.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Здравейте!
Бих искала да посетя и трите филма. И понеже до сега на съм присъствала на подобни мероприятия в Дом на киното, може ли да ми обесните от къде трябва да взема пропуските и кого / къде да търся.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Здравко Ангел

Здравейте!

Бих искала да посетя и трите филма. И понеже до сега на съм присъствала на подобни мероприятия в Дом на киното, може ли да ми обесните от къде трябва да взема пропуските и кого / къде да търся.

Здравей, ще има списък с магеланците, който ще е на касата или в някой от разпоредителите на киното.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Ей, това е страхотно! Ние индийския го набелязахме да го гледаме така или иначе, добре че попадам на тази тема сега, не знаех, че магеланците се ползваме с преференции :) Ако е удобно, две покани и за нас, моля!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Здравко Ангел

Актуализиране за прожекциите. За прожекцията на "Червената градина" няма повече места. Не сме очаквали, че ще се разпродаде толкова бързо залата, така че който е заявил досега е добре дошъл, остават в сила "Кралица" и "Айша, нека сме семейство".

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Актуализиране за прожекциите. За прожекцията на "Червената градина" няма повече места. Не сме очаквали, че ще се разпродаде толкова бързо залата, така че който е заявил досега е добре дошъл, остават в сила "Кралица" и "Айша, нека сме семейство".

Ами хайде хаирлия да е, както се казва и да се напълнят залите за всички филми от фестивала. Че и бис да има :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Здравко Ангел

Огромно благодаря на цялата група магеланци, която ни подкрепи на откриването! Видяхме се набързо, ама сме адски трогнати колко много бяхте!

  • Харесвам 13
Връзка към мнение

Огромно благодаря на цялата група магеланци, която ни подкрепи на откриването! Видяхме се набързо, ама сме адски трогнати колко много бяхте!

Огромно удоволствие беше за нас!

А филма много ни хареса на всички!

 

Препоръчвам и на останалите да го гледат: Любов по правилата!

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.