Прескочи до съдържание

Магеланци на Sofia MENAR


Здравко Ангел

Препоръчани мнения

И аз благодаря за предоставената възможност. Признавам си, че нямаше и да ми хрумне да гледам подобен филм иначе. А сега дори си избрах и някои от останалите заглавия да посетя в другите зали :)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Вечерта беше чудесна. Започна с  коктейл от индонезийското посолство с много вкусна индонезийска кухня и чаша вино. Запознах се с учителката на Яничка по индонезийски, мила и усмихната. След това, първа среща с индонезийското кино. Филмът много ми хареса - в него имаше и смешно и тъжно, един поглед върху свят , който няма как да видим по друг начин. И финала на вечерта...Дон домат:) Прекарасна вечер! Благодаря на Здравко и Ангел!

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Прекрасен филм и още по-прекрасно продължение на вечерта сред любими хора на теми, които обединяват всички нас. :)

Здравко и Ангел, благодаря ви за поредния жест към магеланци!

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Записах се за 24.01 за индийската вечер, но вероятно няма да мога да присъствам и не искам да ми изгори пропускът, затова се отказвам или го преотстъпвам на друг.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Записах се за 24.01 за индийската вечер, но вероятно няма да мога да присъствам и не искам да ми изгори пропускът, затова се отказвам или го преотстъпвам на друг.

Lesy, Мога ли да взема вашето място за утре?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не съм ходила на другите филми с покани, та да ме ориентирате как става. На входа на залата ще има списък с имената ни или в някого ще са поканите и трябва от него да ги вземем?

Връзка към мнение

Не съм ходила на другите филми с покани, та да ме ориентирате как става. На входа на залата ще има списък с имената ни или в някого ще са поканите и трябва от него да ги вземем?

Миналия път ги бяха дали билетите на мен и desislavna.

Седях на една маса и раздавах билетите по списъка в темата. :)

 

Сега не знам как ще е, но предполагам, че пак някой от нас ще ги вземе и ще ги раздаде.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Миналия път ги бяха дали билетите на мен и desislavna.

Седях на една маса и раздавах билетите по списъка в темата. :)

 

Сега не знам как ще е, но предполагам, че пак някой от нас ще ги вземе и ще ги раздаде.

Аз ще ги радвам..билет срещу бутилка вино! Майтапче :lol: На една поканена прожекция ги даваха на касата, като казваш, че си от Магеланци. Не питаха за име в сайта.

Връзка към мнение

Здравко и Ангел, благодаря ви за жеста да поканите Магеланци на прожекциите!

Много се радвам, че видях и трите филма.

Днешния също много ми хареса!

Поздрави за вас от цялата компания!

Наздраве! :)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Здравко и Ангел, благодаря ви за жеста да поканите Магеланци на прожекциите!

Много се радвам, че видях и трите филма.

Днешния също много ми хареса!

Поздрави за вас от цялата компания!

Наздраве! :)

 

Аз да кажа - искрено завидях :) Филмите едно на ръка, но жеста - поредния - ме изкефи. Поздрави на компанията! :) 

Връзка към мнение
Здравко Ангел

Благодарим на цялата компания! Днес беше доста пресовано, ама се почувствахме като в Индия :)

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Момчета, благодаря и аз. Филмът беше много свеж, не очквах че ще ми хареса толкова, но това всъщност е доказателство, че не трябва да робуваме на стереотипите:) Благодаря!

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Здравко и Ангел, много благодаря за поканата и за възможността да посетя фестивала! Пожелавам Ви много успехи за в бъдеще, още повече публика и по-големи зали :)

 

А от филма останах очарована, препоръчвам го горещо. Много забавен, емоционален и разтоварващ :)

Редактирано от Veni
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Здравко и Ангел,

ама защо не казахте, че филмът ще бъде толкова готин? Много сладък филм, страхотни актьори и музика!

Благодаря ви! :)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Даа, отдавна не бях гледала толкова свеж, забавен и... вдъхновяващ филм. Замислих се, време е за малко адреналин. :) Благодаря ви, момчета, лек път и до нови срещи на София филм фест. :)

 

П.П. Супер се изкефих на индийския посланик как успокои публиката, че финала е щастлив. Тъй де, гледахме спокойно и без напрежение. :)

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Здравко и Ангел, момчета и аз сърдечно благодаря за предоставената възможност да гледам този чудесен филм.

Много се смях и си изкарах супер.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Благодаря за поканата!..и на Яничка, че ме подсети, бях я забранила напълно. Много свежо и разтоварващо ми дойде, много приятна вечер! Сега пийте по едно и за мен!

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

 

 

Благодаря и аз за страхотната вечер! Филмът беше чудесен, много разтоварващ, забавен до сълзи дори, с много пътешественически дух в него!

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И аз да се присъединя към благодарностите :) За тези, които се чудят - спонтанни масови танци на актьорите нямаше :lol: Много сладък филм, адски смешни моменти и положителен заряд. В един момент се замислих, щом тази "смотла" се оправи сама в Париж и Амстердам, аз ли няма да мога?! :lol: Благодаря ви, момчета за предоставената възможност за една чудесна вечер :)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.