Прескочи до съдържание

Магеланци на Sofia MENAR


Здравко Ангел

Препоръчани мнения

Момчета, благодаря ви за гостоприемството и че намерихте време и за нас.

А филмът беше много забавен и приятен!

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Огромно благодаря на цялата група магеланци, която ни подкрепи на откриването! Видяхме се набързо, ама сме адски трогнати колко много бяхте!

Страхотен филм! :)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Огромно благодаря на цялата група магеланци, която ни подкрепи на откриването! Видяхме се набързо, ама сме адски трогнати колко много бяхте!

Огромно благодаря за усилията, които полагате един от любимите ми фестивали да съществува все още.

Филмът беше прекрасен и съм сигурна, че тези почти 20 дни ще бъдат незабравими и изпълнени с много положителен заряд.

Редактирано от Polina
  • Харесвам 6
Връзка към мнение
Здравко Ангел

Последно повикване за "Айша, нека сме семейство".

Билети за "Червената градина" и за "Кралица" вече няма :)

По-късно ще пусна списъци с хората, които са потвърдили за прожекциите.

Връзка към мнение
Здравко Ангел

Рекапитулацията до този момент:

 

 

18.01 Червената градина

eloena elateq patilana Monika_Koko Емика iliana_t

 

 

20.01 Айша

eloena Meidj Tedy milenita +1 lisska99 Velislava patilana margarettod + 1 Monika_Koko violeta Емика iliana_t bobole4e

 

 

24.01 Кралица

elateq Dian Сосче! mililia lyusi Яничка stebal Tedy tanichka Tina + 1 lisska99 Elena lesy Velislava patilana Vanko kreo + 1 ZORI margarettod +1 Monika_Koko Veni Емика iliana_t jungfraujoch seagull_29 + 1 Ивайла Lirea Mary      

Редактирано от Здравко Ангел
  • Харесвам 16
Връзка към мнение

Ще има ли магеланско присъствие днес на "Любов по правилата" в G8? След горните отзиви реших да пропусна уроците по танци и да отида да го гледам. Ще се радвам на добри срещи там :)

Връзка към мнение
Здравко Ангел

Последно повикване за прожекцията на индонезийския филм "Айша, нека сме семейство" в петък от 19.00ч.

Няма да има друга прожекция на "Кралица", тази е единствената.

Връзка към мнение
Здравко Ангел

Браво, момчета! Явно сте подбрали страхотни заглавия. Ако не е много нахално, да уважава и Алиша в петък.

Добавям те! :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ще има ли някаква организация за петъка? Имам предвид биричка преди/след прожекцията по стар магелански обичай? :) 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Здравко Ангел

Ще има ли някаква организация за петъка? Имам предвид биричка преди/след прожекцията по стар магелански обичай? :)

Ами хайде да се организираме, може да отскочим до Дон Домат или до Кривото след прожекцията. Филмът ще свърши към 21ч.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Благодаря отново за щедрият Ви жест и осмислената вечер! Червена градина. Беше ново за мен да надникна в азарбайджанската действителност в провинциален град през 2016 г. Филмът, както го видях аз, беше художествен, наивен, тежък и пораждащ размисли. Хареса ми....

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Филмът " Червената градина" и на мен ми хареса и изненада. Откри ми една друга действителност , която не познавах. Много интересно поднесени идеи. Благодаря за възможността да видя този филм.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Здравко Ангел

Значи добавям:

lyusi, Childish, temporary, matea

Ако има още желаещи, нека пишат до довечера и утре ще пусна един финален списък с хората.

Връзка към мнение

Значи добавям:

lyusi, Childish, temporary, matea

Ако има още желаещи, нека пишат до довечера и утре ще пусна един финален списък с хората.

Аз само да уточня, че съм +1, че в списъка от 16.01(който късно видях...) си стоя самичко :blush:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ами хайде да се организираме, може да отскочим до Дон Домат или до Кривото след прожекцията. Филмът ще свърши към 21ч.

 

Благодаря за "Червената градина", беше хубав филм :) . Тази вечер съм на "трабанчето" :) А в петък, ако са съгласни колегите, да сменим Дон Домат, че нещо им куца менюто. Може Кривото, а и в Бирария "Дондуков" до Младежкия ще е добре.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Здравко Ангел

Благодаря за "Червената градина", беше хубав филм :) . Тази вечер съм на "трабанчето" :) А в петък, ако са съгласни колегите, да сменим Дон Домат, че нещо им куца менюто. Може Кривото, а и в Бирария "Дондуков" до Младежкия ще е добре.

Където кажете, в бирарията не сме ходили, ако има добри отзиви, да я пробваме.

Връзка към мнение

Аууууу, не сте анонсирали най-магеланския филм от фестивала - любимото ми трабантче около света!  

 

Здравко Ангел, запазете един билет, ако са на свършване! Благодаря!  :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ох, добре, че беше коментарът по-горе за Трабантчето, че за малко щях да го изпусна!!! Здравко и Ангел, ако билетите са на свършване, да тичам още днес да купувам за съботния? Не видях да има опция за онлайн купуване, няма нали?

Редактирано от Яничка
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.