Прескочи до съдържание

St. Maarten и Maho beach


Oshko

Препоръчани мнения

Да, оригинална фланелка, но … каква всъщност е опасността?

От ниско прелитащите самолети или от български туристи? :P

Връзка към мнение

За мен най-голямото удовлоствие на острова е нудисткият курорт Club Orient (не е само плаж, гол си ходиш и в малкото супремаркетче), взели са най-добрият плаж от залива и няма навалица изобщо. Не е нужно да си отседнал в комплекса за да ходиш на плажа, само трябва да сте нудисти или поне да нямата проблем с това :) :) :)

 

 

>давай снимки :)

 

 

От плажа или от пистата? :P

От хотела...?  :ireful:   xD

Редактирано от Sun4o
Връзка към мнение

От хотела...?  :ireful:   xD

Хотела са бунгала, в ресторанта си длъжен да си сложиш бански (естественно), в мини-маркета не се слагат бански, но не ми е идвало наум да снимам там, а на плажа който иска да си прави снимки трябва да застава с гръб към морето и да не вкарва други хора в кадър. Имам моя снимка там (трябва да видя дали я имам сканирана, че е правена отдавна с филмов апарат), след малка обработка на фотошоп (да си сложа бански) може и да я постна :P Мястото обаче наистина е най-добрият плаж на острова и с голяма носталгия си спомням за него.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Няма как да разберем, няма снимки... :lol:

 

Хоп... който видял - видял :)

Редактирано от FlyTraveler
Връзка към мнение

Абе не исках точно тая снимка, но поне другата половина на човечеството и някои пообъркани в мисленето си мъже ще са доволни.

И все пак по нищо не си личи, че е нудистки плаж, може да си е чист ексхебиционизъм :lol:  :lol:  :lol:

Връзка към мнение

Абе не исках точно тая снимка, но поне другата половина на човечеството и някои пообъркани в мисленето си мъже ще са доволни.

И все пак по нищо не си личи, че е нудистки плаж, може да си е чист ексхебиционизъм :lol:  :lol:  :lol:

 

Разбира се, може да отидеш и да потърсиш на Гугъл снимки на Club Orient Resort, там си пише какъв е курорта, а можеш и да сравниш ландшафта (хълмовете отзад са характерни, няма как да се сбъркат с друго място). :P  Сега ще я изтрия, че наистина не е прилично да стои на форума такава снимка, не, че има нещо лошо в нудизма, но просто форума не е за това. :)

 

Ето ти линк към галерията на техният сайт - http://www.cluborient.com/photo-gallery.html

Редактирано от FlyTraveler
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 9 месеца по-късно ...

Извинявайте, някой да има идея от къде мога да проверя графика на кацащите самолети на Принцеса Джулиана за края на януари?

 

Ами...сложно е. Сайта на летището не работи, не че като работеше беше особено полезен. Може би най-доброто е да видиш Flightstats за всеки ден от седмицата и по този начин да екстраполираш които дни ти трябват в края на януари: http://www.flightstats.com/go/Airport/airportDetails.do?airportCode=SXM

 

Ако те интересуват големите самолети, те са малко седмично - виж KLM (B747), Air France (А330) и май това е. American летяха със 757 преди, и това може да се брои предполагам. Alitalia имаха някакви чартъри със 777, не знам дали ги изпълняват още. Та, може да направиш обратна засечка и да видиш графика на тези компании директно от сайта им. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.