Прескочи до съдържание

Уикенд с Основателя 08.11-10.11.2013


Polina

Препоръчани мнения

Ами при самолетите грубо се изчислява по фиксирана формула, сега ме мързи да я ровя каква е, но не е някаква тъмна наука, влиза си в счетоводството на всички авиокомпании :)

 

Очевидно, както но нейм правилно предположи, не си никак в час с амортизациите. За тях си има счетоводни стандарти. Другото, за което ти пишеш, няма нищо общо с официална амортизация, а става дума за някаква вътрешна процедура. Абе, гледай да не ни цакаш с топла бира като дойде време за плащане, че ще се разправяме... :lol:

 

P.S.: Ето, знаех си, че но нейм ще ти нашока канчето... :rofl:

Редактирано от Duke
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Никакъв шанс да ви прецакам като гледам, още преди да ми е минало през акъла сте ме пресекли :))

Като са толкова отворени - за тях специално някаква специфична таксичка ..., например такса "Височина" - левче на метър, да кажем :biggrin: :biggrin:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Като са толкова отворени - за тях специално някаква специфична таксичка ..., например такса "Височина" - левче на метър, да кажем :biggrin: :biggrin:

 

Нека позная, предлагаш да помогнеш на Георги при депозиране на сумите от тази таксичка, срещу определено скромно възнаграждение? :lol:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Стане ли въпрос за бъзици равни нямате.Запазете малко и за срещата.Като гледам се събрахме пак добра група.Сега е времето да се престрашат и други.Магеланците хора не ядат(само дестинации) :) :) :) .Записвайте се.....намя време.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Стане ли въпрос за бъзици равни нямате.Запазете малко и за срещата.Като гледам се събрахме пак добра група.Сега е времето да се престрашат и други.Магеланците хора не ядат(само дестинации) :) :) :) .Записвайте се.....намя време.

 

Но все пак имайте едно наум!  :lol:  :lol:  :lol:

Връзка към коментар

Резервацията е потвърдена и вече събирам пари за капарото, което е по 20лв на човек.

Ако няма някой друг отказал се или добавил се, нощувките на човек излизат по 63.15лв., като само ВИП-а си остава ВИП! :)

Връзка към коментар

Резервацията е потвърдена и вече събирам пари за капарото, което е по 20лв на човек.

Ако няма някой друг отказал се или добавил се, нощувките на човек излизат по 63.15лв., като само ВИП-а си остава ВИП! :)

Възможно ли е да дойда на срещата събота следобед,при това с дете -две? капарото за децата пак ли е 20 лева?

пояснение,едното дете е на 8г,второто на 5 г?

Връзка към коментар

Възможно ли е да дойда на срещата събота следобед,при това с дете -две? капарото за децата пак ли е 20 лева?

пояснение,едното дете е на 8г,второто на 5 г?

Моите са на 10 и 6 и ще ги настанят безплатно на допълнителни легла с стаята ни.

Връзка към коментар

Възможно ли е да дойда на срещата събота следобед,при това с дете -две? капарото за децата пак ли е 20 лева?

пояснение,едното дете е на 8г,второто на 5 г?

Ще има леко разместване евентуално и до сряда другата седмица ще ти кажа как ще се организираме със стаите...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Последно - резервирани са 3 къщи. Цената на човек с включена закуска е 28.50лв/вечер.

Да се подготвят тези, които ще спят в къща номер 4, там ще бъде среднощния купон, тъй като холното помещение ще го позволи.

Остава да се уточним за придвижването - приблизителен час на тръгване или пристигане там, итн..

 

ПС. И да не се сърдят тези, които ще са в единичните стаи.. ще им се наложи да ползват външна WC :)

Редактирано от Polina
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

ПС. И да не се сърдят тези, които ще са в единичните стаи.. ще им се наложи да ползват външна WC :)

Нещо много еко го раздават тия. Да не се окаже само, че след нощната разходка до WC "отвън", вместо тоалетна хартия има прясно набрани листа.  :O  :)

Връзка към коментар

Нещо много еко го раздават тия. Да не се окаже само, че след нощната разходка до WC "отвън", вместо тоалетна хартия има прясно набрани листа.  :O  :)

Каквото такова! Да не са си избирали единични стаи... :) Пък и ти, моля те неразваляй изненадата...

Връзка към коментар

Последно - резервирани са 3 къщи. Цената на човек с включена закуска е 28.50лв/вечер.

Да се подготвят тези, които ще спят в къща номер 4, там ще бъде среднощния купон, тъй като холното помещение ще го позволи.

Остава да се уточним за придвижването - приблизителен час на тръгване или пристигане там, итн..

 

ПС. И да не се сърдят тези, които ще са в единичните стаи.. ще им се наложи да ползват външна WC :)

 

Външна в рамките на къщичката или външна на 20 метра на двора? :)

Връзка към коментар

Бях днес до магазина за луковиците за лалета и вече имат всякакви налични. Тук е момента да събера специални поръчки - ако искате, черни, червени, лилави, пепел от рози, цикламени и т.н. 

 

Ще донеса сигурно 50-ина луковици, надявам се ще има за всички желаещи. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ех, мъка ми е да я чета тая тема, при положение че няма да идвам  :( Жоро, що се отнася за лалетата аз не искам да знам моето какъв цвят е - ще си го изчувам и ще ме изненада като порастне  ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.