Прескочи до съдържание

Уикенд с Основателя 08.11-10.11.2013


Polina

Препоръчани мнения

Ех, мъка ми е да я чета тая тема, при положение че няма да идвам  :( Жоро, що се отнася за лалетата аз не искам да знам моето какъв цвят е - ще си го изчувам и ще ме изненада като порастне  ;)

 

ОК, няма да ти казваме и ние, че те са нарисувани на пакетчето :) А иначе за пропускането...следващия път

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Външна в рамките на къщичката или външна на 20 метра на двора? :)

Външна, значи външна!!! В двора! Казаха ми, че били две / мъжка и женска, за да няма недоразумения през нощта от ревниви съпруги/зи итн/ , та в зависимост от фазата на Луната ги сменяли - при новолуние женските са до рецепцията, а при пълнолуние - до басейна, съответно и мъжките така. :)

 

Бях днес до магазина за луковиците за лалета и вече имат всякакви налични. Тук е момента да събера специални поръчки - ако искате, черни, червени, лилави, пепел от рози, цикламени и т.н. 

 

Ще донеса сигурно 50-ина луковици, надявам се ще има за всички желаещи. 

Аз пък искам от всичките! Каквито цветове има - цикламени, пепел от рози, лилави, червени, черни, с остри връхчета, с по няколко различни цвята на листенцата, итн няма да върна нито една луковичка. Ще им се радвам мнооого!МНОГО!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Основател, жента като чу за луковиците и реагира баш като Поли :)

 

Дали ще е нахално ако си поръчам десетина бройки срещу заплащане :rolleyes:

 

 

Поли, късно вечер след определен брой канички мъжката тоалетна се трансформира в женска, щото при наличието двор WC-то става "врата у поле"  :lol: 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Поли, няма как от всичките, 20 вида са, поне, най-малките разфасовки бяха по 10 луковици, 200 ли да донеса!!! А и при тези малки разфасовки е доста финансово неефективно. Имаше май и някакви миксове, но си мисля, че ако държите на червени или черни или на шарени е по-добре. 

 

Nikotin, хич не е нахално и няма да има заплащане, но всичко зависи колко място има в раницата. Днес успях да кача Линукс на Хромбука, така че няма да мъкна тежкия лаптоп, което ще отвори още малко място, ще домъкна колкото ми е възможно и ще ги разделим по равно между желаещите :)

Връзка към коментар

Ех, мъка ми е да я чета тая тема, при положение че няма да идвам  :( Жоро, що се отнася за лалетата аз не искам да знам моето какъв цвят е - ще си го изчувам и ще ме изненада като порастне  ;)

 

Е, това не е сериозно... :( Чак сега разбирам, че няма да идваш! Нещо не може ли да се измисли, щото някак ще липсваш на компанията? :blush: 

Връзка към коментар

Поли, няма как от всичките, 20 вида са, поне, най-малките разфасовки бяха по 10 луковици, 200 ли да донеса!!! А и при тези малки разфасовки е доста финансово неефективно. Имаше май и някакви миксове, но си мисля, че ако държите на червени или черни или на шарени е по-добре. 

Така де. Панталони с джобове, суичъри с джобове, тук вече захладня, може и по-дебелото яке да си облечеш, което е с повече джобове :) Въобще за рожденния ти ден, обещавам - джобове да ти подаря :) (за луковици, естествено).

В крайна сметка както и да е. Вземи от тези, които ги няма тук и са най-финансово изгодни. Знам, че избора ще е правилния и няма да е лесен. А до другата есен обещавам да съм им научила сортовете и ще си ги искам по спецификация :).

А ние тук сме в очакване, вече!

Редактирано от Polina
Връзка към коментар

Знам, че избора ще е правилния и няма да е лесен.

 

Това ми припомни един любим виц...

 

Мутри решават да направят публичен дом в три етажна сграда. На първия етаж сложили най-засуканите мацки. На втория етаж настанили мацки тип "олдис бът голдис". На третия етаж оставили учителките с идеята каквото и да изкарат все е нещо. След месец правят рекапитулация. За огромна изненада установяват, че трети етаж носи най-големи приходи. Питат свой приятел, клиент на заведението:

 

- Пешо, кво ти праят тия даскалки, че все на трети етаж висиш?

- А, тия са мамата си трака, квото и да стане все ми повтарят: "Не се притеснявай, Пешко. Аз знам, че следващия път ще бъдеш още по-добре подготвен. Само не унивай, моля те..." :lol:

 

Този виц ми го разказа "врагът в моето легло", кой друг? :P

Редактирано от Duke
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Този виц ми го разказа "врагът в моето легло", кой друг? :P

Хубавата новина е, че засега е само виц. А още по-хубавата за теб е, че те очакват спокойни и безметежни старини...един ден след 30-40 години да речем ;), когато вица може вече да не е само виц (да не дава Господ).

:)

Връзка към коментар

Хубавата новина е, че засега е само виц. А още по-хубавата за теб е, че те очакват спокойни и безметежни старини...един ден след 30-40 години да речем ;), когато вица може вече да не е само виц (да не дава Господ).

:)

 

Ааа, няма такава опасност, Главна прокуратура е желязна, да ми е жива и здрава, че без нея мъка!!

Връзка към коментар

В Костенец имат приятна обществена баня..ако ти е чак такъв проблема с къпането и неможеш да изчакаш ден-два..?!

Няма ли да ви дойдат леко в повечко културно-масовите мероприятия (повече масови, отколкото културни в случая с банята)?  :rolleyes:

Ще се въздържа да питам ти от опит ли го споделяш това за приятната баня. :D ;)

Връзка към коментар

Няма ли да ви дойдат леко в повечко културно-масовите мероприятия (повече масови, отколкото културни в случая с банята)?  :rolleyes:

Ще се въздържа да питам ти от опит ли го споделяш това за приятната баня. :D ;)

Ами като деца от училище ни водеха на лагер там и затова споделям. Да не уточнявам годината, в която се развива действието :)

А мисля, че ще си е културно мероприятие, освен масовка, защото не съм сигурна, че някъде все още съществуват бани(освен тази и Панчаревската), при това селски.. (всеки може да си прави асоциация, според това, което му е на сърцето). :P

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Я сериозно да ви попитам... ориентировъчно към колко часа ще ви е удобно да тръгваме или да се чакаме направо в Долна баня? Приблизителен час... очаквам най-малкото сериозни отговори.

Връзка към коментар

В Костенец имат приятна обществена баня..ако ти е чак такъв проблема с къпането и неможеш да изчакаш ден-два..?!

 

Надявам се да се шегуваш :)

Връзка към коментар

Надявам се да се шегуваш :)

Брани в колко тръгваме? Кажи един ориентировъчен час за тръгване или пристигане там..

А дали аз се шегувам, ще разбереш като се подхлъзнеш на плочките в банята..:)

Връзка към коментар

Жена ми е командировка в Смолян и трябва да я чакам да се върне за да може да тръгнем. Ако има хора без транспорт и по- късният час на тръгване не ги притеснява мога да предложа две места..

Връзка към коментар

Ние с Фичо и Мрън, май ще тръгнем по-рано, че да можем да Ви застелим червения килим... :)

Редактирано от Polina
Връзка към коментар

Ние с Фичо и Мрън, май ще тръгнем по-рано, че да можем да Ви застелим червения килим... :)

И да се настаним в двете стаи със собствена баня и тоалетна :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.