Прескочи до съдържание

Уикенд с Основателя 08.11-10.11.2013


Polina

Препоръчани мнения

Сега си лафихме с Поли, та се присетих. Там едва ли ще има домашна ракия/вино. Та който има да носи по бутилка за купона... а, да, и домашна лютеница за Основателя...  :lol: и малко туршия за мезе.  :grin:

Връзка към коментар

Аз вече се чудя дали трезви ще си тръгнем оттам..

 

Nikotin.. ти си вземи нужното количество..., пък ние с Красен и Георги / другия Георги, да не се объркате нещо/ ако се спазарим нещо... да не иде зян!

Връзка към коментар

Ха драги Магеланци,

сега попадам на тази тема. То ние чествуваме Светия Архангел Михаил и поради това не бихме могли да се присъединим петъшки, то и сроковете гледам са изпуснати, ама ако се разходим в събота до най-долната баня дали ще можем да се видим. Нали не приключва в събота срещата бащицата основател? Без ангажименти за отсядане, просто ей тъй да се социализираме офлайн. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

добре, лельо, добре :biggrin:

Вие сега ..., като свършихте важната семейна работа ;) ,  що не се запишеш ластминит  за ДБ :P

И без тва имам едно свободно място в колата ;)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

"три дена яли, пили и се веселили" важи с пълна сила за мен ;) пък и има други ангажименти, но благодаря - ще го запомня и ще се възползвам друг път ако пак реша да се правя на много важна :P

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Бай Кольо-добре сте дошли по всяко време. Магеланци невръщаме!!!

Ленче, които сте тия с контрауикенда да почна да ви оспамвам??? И това за трите дни важи и за нас, макар кат гледам при мен да се заформят повече. И нидей са праи на важна(:.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Имам спомен от една друга тема как се обещаваше домашна лютеница за лалета и тъй като Основателя е подготвил 50 луковици, моля цветарите да не се измъкват.  :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Поли, мисля че е време вече да обявиш истината, че всички тоалетни са външни, да свърши тая мъка :rolleyes:

 

Освен външни, същите са и от стария тип "клекало", надявам се? :blush:

Връзка към коментар

Освен външни, същите са и от стария тип "клекало", надявам се? :blush:

:yes: , Да, с бетонови отливки за ходилата, че да не се мокрят краката.. :lol:

 

ПС. А Тити като знае, че има канички, мисля ще се връща по възможно най-бързия начин!

 

Фичо, мислех до утре да държа в тайна за тоалетните, ма щом казваш..значи е дошло времето да признавам каква е тъжната истина..

Редактирано от Polina
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.