Прескочи до съдържание

София-Фукуока-София за 380€ с А380


Препоръчани мнения

Намират се билети София-Фукуока-София за края на ноември и януари на цени от 378€
дати: 29.11-08.12 2107 :  08-23.01 2018

за резервиране  momondo.fr >>> tripsta.fr        ЦЪК 
Интересно, че изглежда плащането върви с всякакви карти.
Полетите са през Париж, Сеул и Токио с AirFrance, Korean, ANA и FB , на връщане полетът Инчеон - Шарл де Гол е  с голямата птичка A380 :)
Вероятно могат да се намерят и други дати, или да се свали още цената през други сайтове, но ме мързи да ровя сега ;) 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 13
Връзка към коментар
преди 22 минути , Dani Magelan каза:

Аз харесах 28.04 -12.05 за 406 евро крайна цена. Търся си другарчета??

Имам някакъв спомен, че Самурайка писа за първата седмица на май, че в Япония са почивни и всички пътуват.

Потърси в темите от 2016г. Ние пътувахме април и беше ОК, но магеланец след нас беше по това време и обсъждаха периода.

 

Намерих  календар за 2018:

https://www.holsdb.com/bul/public-holidays/jp?y=next

 

Редактирано от lesy
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 24 минути , lesy каза:

Имам някакъв спомен, че Самурайка писа за първата седмица на май, че в Япония са почивни и всички пътуват.

Потърси в темите от 2016г. Ние пътувахме април и беше ОК, но магеланец след нас беше по това време и обсъждаха периода.

 

Намерих  календар за 2018:

https://www.holsdb.com/bul/public-holidays/jp?y=next

 

Много благодаря!

Връзка към коментар

Първия път и аз щях да ходя сам, дори си бях купил билета, но в последствие се появи и друг меркалия-магеланец.

Не знам от какво точно те е страх, но за мен там е по-лесно придвижването с влакове и метра, а сигурността е по-голяма от която и да е държава в Европа

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , Фичо каза:

Едно притеснително нещо има - всички  първи полети са с ... България Еър :biggrin:

Не всички, има и с airfrance. Не, че е притеснително за мен, най-много да се закъснее малко, поне е на един билет всичко.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Интересно предложение, но ме притесняват следните неща:

- трябват 10 дни, за да се стигне тази цена, а ние нямаме толкова, пък сме били в Токио например 

- щом задам примерно 7 дни цените скачат драстично

- има полети с България Ер, които не мога да избегна... мога да се съглася да летим с тях в обратния полет към София, но на отиване - рискове и нерви не искам, затова - има ли начин да се заобиколят?

- търся в периода края на април и целия май

-

Редактирано от Diana Alexandrova
Връзка към коментар

И аз търсех за този период. Има варианти и без България еър - през Амстердам или през Париж, но само с Еър Франс. Цената се вдига малко.

Аз прочетох един съвет на Самуайка да се тръгне от Фукуока и да се премине през основните туристически градове. Достига се до Токио или друг град  и обратно. За това е достатъчно да имаш 7-дневен пас и два дни за пристигане и отпътуване. По-нагоре има линк на периода на празниците, който да се избягва.

Ако ви устройва 9-дневен период, може да търсим заедно.

Връзка към коментар

Полетите на Ер Франс и на КЛМ от София би трябвало да са кодшеър с България Ер , така че все тая. Не може да избегнете родния превозвач.

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 40 минути , stanimir каза:

Полетите на Ер Франс и на КЛМ от София би трябвало да са кодшеър с България Ер , така че все тая. Не може да избегнете родния превозвач.

Интересно... Защо в някои предложения пише оперира Ер Франс, а в други оперира Ер Франс и България Ер? Това е подвеждащо.

Връзка към коментар

Аз не видях Момондо да пише кой оперира полета. София - Амстердам лети само България Еър, до Париж поне минали години за зимното разписание Ер Франс не летяха, пак полетите се изпълняват с България Еър.

  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Има взет билет за 26.03-03.04 за 370 и нещо евро, та имаше и за малко дни.

Докато гледах билетите видях и варианти с довеждащ полет до Париж на airfrance, тръгва се от София следобед. Не знам каква е тази паника, че ще ви кара airbg.

В най-лошия случай ще ви премаршрутират. Извън летните месеци airbg си вършат работата на равно с другите превозвачи.

Дори директно от airfrance има билети по 420-430 евро в момента.

air2.jpg.2611a21d1c385ac82f21029621972296.jpg

преди 1 час, stanimir каза:

Полетите на Ер Франс и на КЛМ от София би трябвало да са кодшеър с България Ер , така че все тая. Не може да избегнете родния превозвач.

Може, ако се тръгне със следобедния полет на airfrance за Париж.

 

AF 1789
17:05
 
 
 
София, София
19:00
Париж, Charles de Gaulle
Изпълняван от Air France
Тип самолет
Airbus A319
Класа
Economy
 
picto_plane_transfer--blue.svg Прекачване в Париж : 02ч00
AF 5092
21:00
 
 
 
Париж, Charles de Gaulle
15:00 +1
Сеул, Incheon Intl
Тип самолет
Airbus A380-800
Класа
Economy
 
picto_plane_transfer--blue.svg Прекачване в Сеул : 03ч35
AF 7905
18:35 +1
 
 
 
Сеул, Incheon Intl
19:55 +1
Фукуока, Fukuoka
Тип самолет
Airbus A330-300
Класа
Economy
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Не ни устройват дати през март и началото на април. Затова търся краят на април-май, но под 490 Е не намирам, в рамките на около 7 дни престой. Намерих за 392 - но с престой 10 дни.

 

Притеснява ме България Ер, заради ужасните закъснения, разправията с багажа, който ще имаме, и което като разпоредба тълкуват както си искат, нищо че летиш с билет на друга АК - пресен пример от полет до Прага с тях, нищо че билетът беше чрез Чешки авиолинии купен. За висенето от почти денонощие в Прага, дори не искам да се сещам. 

Връзка към коментар

Цените на сайта на Еър Франс тръгват от 500 евро. Гледах всякакви варианти, но първата отсечка винаги е с България еър. Най-кратко за 400 евро е 16.05-23.05, другите варианти са скъпи.

Връзка към коментар

@Diana Alexandrova, ако разполагаш с visa credit, ето едно предложение :

 

38.png.6a0f1ed0748b9c34e634d1ed5a14dd1d.png

 

Най-хубавото за мен е, че на отиване самолета каца в Осака. Мисля, че няма да има проблем да слезеш  в Осака и да не довършиш първата част на полета ( нека по-запознатите от мен изкажат мнение възможно ли е това).

Цената излиза през https://www.kayak.it

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
В момента, Костов каза:

@Diana Alexandrova, ако разполагаш с visa credit, ето едно предложение :

 

38.png.6a0f1ed0748b9c34e634d1ed5a14dd1d.png

 

Най-хубавото за мен е, че на отиване самолета каца в Осака. Мисля, че няма да има проблем да слезеш  в Осака и да не довършиш първата част на полета ( нека по-запознатите от мен изкажат мнение възможно ли е това).

Цената излиза през https://www.kayak.it

И моят вариант по-горе е подобен като време и цена.

И в двата случая възпиращия фактор и за мен , и за нея, е първият полет с родната ни компания.

А това да слезеш преди края едва ли е възможно на отиване, но нека по-опитните да кажат.

Връзка към коментар

Според мен има сериозан риск, ако слезеш в Осака и не завършиш пътуването, да ти канселират обратния полет. За връщането- не е проблем да не добършиш полет, но за отиването - не съм сигурна . Със сигурност знам, че ако не летиш на отиване с полета си, ти канселират връщането, но само за част от пътя- по-добре попитай предварително.

Това което ми е чудно - защо ще летите до Фукуока, като целта ви е касическата част на Япония? До Токио много често има цени 400-450 евро.  

Друго е ако искате да видите Южна Япония...

  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.