Прескочи до съдържание

Booking.com - вземи бонус при препоръка на приятел


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление, търсете там. 

Препоръчани мнения

Те са си различни карти, не личи, че са на една сметка. Пък и хората писаха, че може по една карта да се получават повече бонуси.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, maybe каза:

Става ли с втора карта revolut към същата сметка, ако първата карта вече е изпозвана (с друг акаунт в букинг, естествено)?

Да, изпробвано многократно.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
  • Поддръжникът може да получи бонуса за препоръка общо 10 пъти. Всеки Поканен може да използва Връзка с препоръка веднъж, за да направи Резервация, която отговаря на критериите на програмата, без значение дали е получил или е имал достъп до Връзки с препоръки от други Поддръжници. Всяка кредитна карта или Портфейл може да получи максимум 11 Бонуса за препоръки (1 в ролята на Поканен и 10 в ролята на Поддръжник).

Не знам дали са си променили  условията или са били такива от самото начало на програмата.Но мисля,че не нямаше ограничение за кредитната карта и е допълнено на скоро.

Ако някой ползва една кредитна карта на повече от един акаунт и мине 11 бонуса , твърде вероятно е да не му изплатят следващ по тази карта ,дори от друг акаунт да е .Ще му изпише ,че не отговаря на условията на програмата.Тъй че имайте едно наум и ако има някой с подобни резервации , да побърза да смени картата в акаунта си с такава ,която не е използвана над 11 пъти за бонуси.

Редактирано от Branko
  • Харесвам 12
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

да отчета и аз - 16 календарни дни след приключени през септември нощувки кацнаха 10 бонуса по 25 долара, без никакви драми, като на всеки етап пращаха имейли - че е време за наградата, че е обработена, че е платена; всеки поканен акаунт /5 броя/ с различна карта, но то пък някои от поканените бяха канещи за следващите, защото след регистрацията получиха собствени referral линкове... и така 🙂

  • Харесвам 10
  • Браво 1
Връзка към коментар

Да си призная, изпратила съм на един, който твърди че е направил резервация през моя линк, дали са минали нощувките, дали са отменени - при мен няма никаква следа. Не е някаква трагедия, по-скоро се чудя как става номера 🙂

 

Връзка към коментар
преди 15 минути , Lyubina каза:

Да си призная, изпратила съм на един, който твърди че е направил резервация през моя линк, дали са минали нощувките, дали са отменени - при мен няма никаква следа. Не е някаква трагедия, по-скоро се чудя как става номера 🙂

 

В момента в който направи резервация някой през твой линк и ще получиш мейл от Букинг :

 

Congrats, .........!

Your friend just booked a trip - once their stay is complete you’ll get US$..... refunded to your credit card!

 

 

След престоя  престоя на въпросния приятел - получаваш друг мейл :

"Now that your friend is back from their trip, we’ll put your US$15 reward on your credit card like we promised – you don’t need to do anything."

Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

Днес след направена резервация за нощувка в booking ми пратиха мейл, че ако поканя приятел той ще получи 10%, а аз 15%. / или обранто/. Има ли тема , в която мога да пусна линк и ако на някой му е необходим да го ползва? / извинявам, се ако е коментирано, но съм нов магеланец  😉😉/

Връзка към коментар
преди 2 часа, Мимоза каза:

Днес след направена резервация за нощувка в booking ми пратиха мейл, че ако поканя приятел той ще получи 10%, а аз 15%. / или обранто/. Има ли тема , в която мога да пусна линк и ако на някой му е необходим да го ползва? / извинявам, се ако е коментирано, но съм нов магеланец  😉😉/

ако платиш за златно членство (виж тази тема), може да пуснеш линк тук

Връзка към коментар
На 10.10.2018 г. в 23:37, Lyubina каза:

Ясно, т.е. няма направена резервация през моя линк 😉 

 

Не е задължително да получиш мейл. Аз не получих при последното пътуване никакви мейли за награди, но бонусът дойде. В профила си влез в менюто за покана на приятел, скролни най-отдолу на страницата --> Rеward total и виж дали там не се е появило Pending.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Хора, свършиха ми картите с тва ограничение по 1 път на карта за получаване. Дайте идеи за други платформи, като Револют, които да имат безплатно издаване на карти и по възможност повечко 😄 Имам  да компенсирам над 200$ пропуснати ползи 😄

Връзка към коментар
10 minutes ago, Branko said:

По един път на карта какво ограничение? 

Кога резервираш през линк препоръка от твой приятел, картата, която си сложил в профила не трябва да е получава друг път бонус по същата схема.

Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 3 минути , Jorro каза:

Кога резервираш през линк препоръка от твой приятел, картата, която си сложил в профила не трябва да е получава друг път бонус по същата схема.

Лично от моя опит, няма никакъв проблем картата да бъде една и съща. Пробвано е над 10 пъти.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
1 minute ago, elateq said:

Лично от моя опит, няма никакъв проблем картата да бъде една и съща. Пробвано е над 10 пъти.

От септември има, промениха условията, затова съм назад с над 200 $ , защото ги проспах. Добре, че тук прочетох за промяната.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

То аз писах за това ограничение, когато го промениха преди месец някъде. Но ограничението е, че можеш на една и съща карта да получиш 11бонуса.Един от линк който то получаваш и 10 бонуса от линкове, които си пратил. 

Редактирано от Branko
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Jorro каза:

Хора, свършиха ми картите с тва ограничение по 1 път на карта за получаване. Дайте идеи за други платформи, като Револют, които да имат безплатно издаване на карти и по възможност повечко 😄 Имам  да компенсирам над 200$ пропуснати ползи 😄

Entropay 

https://entropay.com/pricing

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 20 минути , antea каза:

Според мен е обратното - 10 бонуса като даващ линка и един като получаващ?

Да, объркал съм. Поправих се 🙂

Редактирано от Branko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
36 minutes ago, Dian said:

Мерси. Доколкото виждам обаче имат близо 2% такса за получаване на кеш бек по картата. Иначе колко карти могат да се издадат?

Мога ли да ползвам предпатени карти от типа на тези от цкб ? Някой пробва ли е?

Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Днес получих бонус по използван такъв линк преди 2 седмици. Изплатиха ми го, въпреки че по картата са изплатени няколко такива от други линкове на приятели.

Просто забравих да подменя картата, пък те взеха че го изплатиха

  • Харесвам 1
  • Браво 2
Връзка към коментар

 

преди 4 часа, Таньо каза:

Някой да е намерил начин, който не изисква създаване на нов профил, за да се ползва реферален линк. 🙂

Ако кажеш защо не искаш да правиш нов профил ще е по лесно да се търси решение.И аз мисля някакви варианти.😃Профила може да е с едно име,а гостите да са различни.Ако искаш да ползваш отстъпките на Genius,вече дават такъв статус след втора резервация.

Сега пробвам комбинация с линкове от приятел и възстановяване на разлика при по-ниска цена,но още е рано да кажа дали е възможно. 

Редактирано от Мари Николова
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Напоследък все повече малки места за настаняване не могат да се резервират с реферални линкове. Хубавото е, че за същите места още има възможност да се използват някои линкове, които обикновено се намират на сайтове на популярни блогъри. Тези, които установих, че могат да се ползват предлагат връщане на между EUR 23 и EUR 29 и са за следните суми в различни валути:

GBP 25

CAD 40

USD 30

EUR 25

TZS 66500

CNY 188

NZD 40

BRL 100

Ограничението за получаване на кешбека е резервацията да е на стойност поне два пъти по-голяма от тези суми, преди таксите (каквото и да значи това).

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.