Прескочи до съдържание

Booking.com - вземи бонус при препоръка на приятел


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление, търсете там. 

Препоръчани мнения

преди 3 минути , Lyubina каза:

Т. Е. Няма да получа нищо, защото нямам навика да си оставям данните по разни сайтове.  

Можеш да я добавиш в акаунта си  допълнително от меню Settings - Credit cards - Add card и слагаш задължително отметка на " Use this card for my reward payments". Като получиш кешбека, може да я изтриеш. Аз също не държа такава информация в профила, освен когато не чакам изплащане.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 36 минути , Lyubina каза:

Т. Е. Няма да получа нищо, защото нямам навика да си оставям данните по разни сайтове. 

Слагам данните на картата обикновено,когато от букинг ме подсетят,че имам награда за изплащане и след като получа парите я изтривам от профила.Т.е. седи там около 2-3 дни.В никакъв случай не слагам кредитна карта,а някоя дебитна,в която има малко пари.Виртуалните на Револют,които могат да се трият са добър вариант.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 4 минути , iMari каза:

Виртуалните на Револют,които могат да се трият са добър вариант.

И аз слагам Revolut-ска карта. Тя седи заключена, но парите пак влизат. А и от Revolut не взимат никаква такса при получаване на пари, за разлика от бг банките.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 55 минути , Lyubina каза:

Т. Е. Няма да получа нищо, защото нямам навика да си оставям данните по разни сайтове. 

ами те така го дават кешбека, няма друг начин

може да сложиш виртуален револют и после да я изтриеш направо

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте. Искам да резервирам с през линк от приятел, може ли да резервирам като платя с една карта, а за получаването на бонуса от 10% по-късно да добавя друга карта? 

Връзка към мнение
5 minutes ago, darinamarinova said:

Здравейте. Искам да резервирам с през линк от приятел, може ли да резервирам като платя с една карта, а за получаването на бонуса от 10% по-късно да добавя друга карта? 

Може. 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Букинг тихомълком са вдигнали минималната сума за резервация от стандартният линк за 10% от 30$ на 90 евро.:mellow:Всъщност на всички линкове са вдигнати мин. суми с малки изключения.Едно от тях е този за 25$.

@Яничка,дали в твоя американски акаунт се появиха линкове?Чудя се дали и аз да не резервирам с US IP.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

На няколко акаунта ми махнаха линковете.А на други не ги изплатиха защото не съм отговарял на условията,което не е вярно. Амбицират ме.... 🙂

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към мнение
преди 2 минути , Branko каза:

На няколко акаунта ми махнаха линковете.А на други не ги изплатиха защото не съм отговарял на условията,което не е вярно. Амбицират ме.... 🙂

Май,май ние ги амбицирахме да действат гадно с нашите безразборни акаунти.Въпроса е,как ще процедират с вече направените резервации с мин.сума 30$.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Ами ще кажат, че не отговаря на условията. Следват безброй мейли, в които ще се пита къде точно не се отговаря на условията а те ще отговарят, че от съображения за сигурност на личните данни не могат да дадат информация и така

Връзка към мнение
преди 18 минути , Branko каза:

На няколко акаунта ми махнаха линковете.А на други не ги изплатиха защото не съм отговарял на условията,което не е вярно. Амбицират ме.... 🙂

Току-що проверих... Имам един "американски" акаунт, който никога не е правил резервация, но няколко пъти вече ме е канил... Линкът ми все още стои. :girl_crazy:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 40 минути , iMari каза:

@Яничка,дали в твоя американски акаунт се появиха линкове?Чудя се дали и аз да не резервирам с US IP.

Не, точно днес проверявах. Нямаше нищо и анулирах фалшивите резервации.

Иначе да чукам на дърво от последното ни пътуване, Хавайското, ни изплатиха почти всички кешбеци по 25USD. Останаха още 4 плащания и с @Desi75 сме готови.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение

Мисля, че ако резервациите са приключени (т.е. отсядането е вече направено ) по времето на старите правила, трябва да бъдат зачетени. Ето какво пише в самите условия на booking:

 

Booking.com may suspend, terminate or change the terms and requirements of the Booking.com Refer a Friend Program Terms at any time and for any reason. A Referral Bonus already earned in accordance with the Booking.com Refer a Friend Program Terms before such change, suspension or termination, will be honored.

 

 

 

 

Връзка към мнение

Ми не, точно на приключили резервации не ми ги зачетоха и не дадоха смислен отговор защо.Въпреки,че на мен ми е ясно защо. Но те тези причини не могат да ги цитират, защото са предположения само и не в разрез с условията на линковете

Връзка към мнение
преди 36 минути , darinamarinova каза:

Мисля, че ако резервациите са приключени (т.е. отсядането е вече направено ) по времето на старите правила, трябва да бъдат зачетени. Ето какво пише в самите условия на booking:

 

Booking.com may suspend, terminate or change the terms and requirements of the Booking.com Refer a Friend Program Terms at any time and for any reason. A Referral Bonus already earned in accordance with the Booking.com Refer a Friend Program Terms before such change, suspension or termination, will be honored.

 

 

 

 

Струва ми се,че този текст скоро са го добавили и да, развързва им ръцете за всякакви промени по всяко време.Трудно може да докажеш при какви точно условия си направил резервацията,освен ако не запазиш скрийншот, където да се вижда мин.сума.

Малко по-назад в темата бях писала,че не ми изплатиха награда от линк на турски блогър с обяснението,че не могли да се свържат с него, вероятно си бил изтрил профила.Свързах се с въпросният блогър,който каза,че няма такова нещо и че Букинг мамят много сериозно,дори трият профили.

Сега, далече съм от мисълта,че ние постъпваме коректно.Както винаги,когато 

една промоция е твърде добра и твърде много хора злоупотребят с нея, кранчето се затваря.Или поне започва да капе умерено:)

Букинг привлякоха много клиенти с тези линкове.Аз самата не бях правила резервация при тях близо две години преди да ги пуснат, защото се намираха далеч по изгодни сайтове (ах,индийците):)Сега пак ще стане така-народа ще се ориентира към по-изгодни сайтове.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Да ви питам може ли да направя акаунт на името на сестра ми и да букна резервация за мен от нейния нов акаунт през линка на моя акаунт, така моя акаунт ще вземе 15$ а нейния нов акаунт ще вземе 10% като ще пътувам реално аз. После в нейния акаунт мога ли да сложа моята карта револют за да взема reward-а??

 

Аз печеля 2 отстъпки, букинг печели 1 нов клиент - сестра ми, всичко е честно

 

Ще проработи ли?

 

Връзка към мнение
преди 4 минути , jujo_si каза:

Да ви питам може ли да направя акаунт на името на сестра ми и да букна резервация за мен от нейния нов акаунт през линка на моя акаунт, така моя акаунт ще вземе 15$ а нейния нов акаунт ще вземе 10% като ще пътувам реално аз. После в нейния акаунт мога ли да сложа моята карта револют за да взема reward-а??

 

Аз печеля 2 отстъпки, букинг печели 1 нов клиент - сестра ми, всичко е честно

 

Ще проработи ли?

 

Да, от началото на програмата.

За по-сигурен успех е добре да се ползват не български електронни пощи и неползвани ДК или КК.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

мисля, че от известно време гледат и картата по която плащат кешбека да не е ползвана за същата цел (освен акаунта)

Връзка към мнение
преди 5 минути , neuromancer каза:

мисля, че от известно време гледат и картата по която плащат кешбека да не е ползвана за същата цел (освен акаунта)

Проблема ще е единствено че името на картатат е моето а не нейното, дали това ще развали работата?

 

Връзка към мнение
преди 2 часа, jujo_si каза:

Проблема ще е единствено че името на картатат е моето а не нейното, дали това ще развали работата?

На чие име е картата обикновено не е проблем. Но може да е проблем ако същата карта е давана за изплащане на бонуси по други акаунти, дори и такива да не са получавани никога.

Връзка към мнение
На 10.06.2019 г. в 18:00, koliob каза:

На чие име е картата обикновено не е проблем. Но може да е проблем ако същата карта е давана за изплащане на бонуси по други акаунти, дори и такива да не са получавани никога.

А мога ли да си правя чисто нов акаунт с чисто нова виртуална Revolut карта и така да си взимам 2та бонуса за мен, тъй като и двата акаунта са мои. Очевидно това е нарушение: ще го хванат ли?

Връзка към мнение
преди 12 минути , jujo_si каза:

А мога ли да си правя чисто нов акаунт с чисто нова виртуална Revolut карта и така да си взимам 2та бонуса за мен, тъй като и двата акаунта са мои. Очевидно това е нарушение: ще го хванат ли?

По-добре на едната сметка да напишеш името и презимето си. Иначе може и да мине, но може и нищо да не ти дадат.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.