Прескочи до съдържание

Малдиви - почивка на резорт


ivelina666

Препоръчани мнения

Ето нещо и от мен , обединява всички  немски туроператори , и ги подрежда по цена за конкретна дестинация и дата.

За съжаление естествено сайта няма английска версия, но ако не се справяш с немския, мисля , че и с превод на страницата през Google Chrome  , ще се ориентираш добре. 

http://www.derpart.com/

Разбира се не винаги дават най добра цена , но са добър ориентир.

 

Пример - Как търсиш хотел на Малдивите /
първо > Mehr Reisen  - в менюто най в дясно
после > Urlaubshotels
избираш - Indischer Ocean -  и на следващата страница вече ще ти даде възможност за избор на много критерии

Редактирано от neuromancer
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И с Хром и с Експлорър пробвах, изписва, че: Страницата на www.derpart.com не работи. Понастоящем www.derpart.com не може да обработи тази заявка.

 

Ще пробвам по-късно пак.

Връзка към мнение

Аз го пиша на ръка без интервал и не става.

С Хром съм.

Ето минато през Google search. Първият линк не се отваря дава ми грешка. Вторият работи.

 

post-140-0-81617400-1475078632_thumb.png

 

post-140-0-36444300-1475078644_thumb.png

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Бъгав ми е телевизора :)

Все пак се отваря макар през втория линк от картинката в Гугъл.

През твоя линк не става. Може от Андроида да е или от друго. Развидних темата. Сайтът е много полезен !!!

Връзка към мнение

А смятате ли, че е рано за търсене на билет за края на април? Гледам Катарците от София или Истанбул. Засега от Истанбул е най-добра цената. Или пък ако Флай Дубай избухнат пак с нещо от рода на 320 евро, както през март направиха, хич няма да се дърпам :)

Връзка към мнение

А смятате ли, че е рано за търсене на билет за края на април? Гледам Катарците от София или Истанбул. Засега от Истанбул е най-добра цената. Или пък ако Флай Дубай избухнат пак с нещо от рода на 320 евро, както през март направиха, хич няма да се дърпам :)

 

Рано е, а ако цената от София в момента е над 450 евро значи е много рано :)

Връзка към мнение

Аз също съм превърженик на ризортите конкретно за Малдиви. В момента сме на летището на път за Бали и там например за нищо на света не бих отишла в резорт, но Малдивите е друго... Ние бяхме на меден месец преди 2 год в Adaaran club Rannalhi. На ол инллузив. Очарована съм!

Островът е малък, но си има всичко, което ви трябва. Приказно красиви изгреви и залези. Разнообразна и хубава храна. Чуден риф съвсем наблизо, дайвинг център.

Ако ще стоите кратко време и това, че островът е малък не ви е проблем - препоръчвам горещо!

Имам качен албум със снимки от там!

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Ние ще бъдем на Малдиви от 11 до 22 ноември,като 11-21 ще сме на ризорт- Adaaran Select Meedhupparu (3,5*), Raa Atoll,а последния ден сме си го оставили да разгледаме столицата  Мале /с нощувка в Хулхумале/. Доста четохме по темата и накрая се спряхме на този вариант :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ние ще бъдем на Малдиви от 11 до 22 ноември,като 11-21 ще сме на ризорт- Adaaran Select Meedhupparu (3,5*), Raa Atoll,а последния ден сме си го оставили да разгледаме столицата  Мале /с нощувка в Хулхумале/. Доста четохме по темата и накрая се спряхме на този вариант :)

Ние също сме на Малдивите от 11.11 до 15.11, но сме на Маафуши предимно :-)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Ние ще бъдем на Малдиви от 11 до 22 ноември,като 11-21 ще сме на ризорт- Adaaran Select Meedhupparu (3,5*)

 

И аз го заглеждам този курорт. Къде резервира, бг или чужд туроператор? И с коя компания ще летиш?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Немските туроператори имат добри цени за тези дестинации, сверявай цената винаги и там.  

Имат сайт и на  български /всъщност  той е на представителя им за България/ цените са едно към едно с немския сайт, но може би ще е по удобен за много хора и по лесно с плащането.      

Редактирано от Георги
моля пишете на лично съобщение на Марти за сайтът на българският представител. Не е позволено споменаването на бг агенции във форума.
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И аз го заглеждам този курорт. Къде резервира, бг или чужд туроператор? И с коя компания ще летиш?

Ще летим с Qatar от София. Билетите си ги взехме по време на промоцията им ,която беше до 5 септември-380 евро на човек.

Хотелите ги запазихме през бг туроператор. Цената ,която ни дадоха за all inclusive за 10 нощувки е доста по-добра от сайтовете,в които сме гледали.Хотела в Хулхумале е Eureka Airport Inn - 60 euro със закуска, 4 км от летище, 2 мин от плажа :)

Ние също сме на Малдивите от 11.11 до 15.11, но сме на Маафуши предимно :-)

Ако летите от Сф на 10.11 в 11:55ч с Qatar ще бъдем заедно :) 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Много се чудя на една агенция за Малдиви, която се спомена на предната страница http://www.maldivesoffer.com/. Доколкото разбрах е турска. Дава ми много по-добра цена от бг представителите на немските туроператори. Някой да я е използвал?

Връзка към мнение

Много се чудя на една агенция за Малдиви, която се спомена на предната страница http://www.maldivesoffer.com/. Доколкото разбрах е турска. Дава ми много по-добра цена от бг представителите на немските туроператори. Някой да я е използвал?

Това не е турски сайт а само лошо преведен на турски. Има добри отзиви в трипадвисор. Аз лично не успях да намеря добра цена за резорт който си бях избрал. Възползвах се от гениус на боокинг.

Връзка към мнение

Доколкото разбрах това е сайт на CKB Travel, които са със седалище в Анталия. А в трипадвайзър имаше и положителни отзиви и някои обвинения, че имало коментари от хора без нито един пост до този момент, един вид че се саморекламират. Но в интерес на истината ми дадоха най-ниски цени за желания от мен ризорт, че и в комбинация, която бг туроператорите не можаха да ми предложат. И много се чудя още дали да рискувам с тях.

Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...
На ‎28‎.‎09‎.‎2016 в 0:10, Mitko каза:

 

Изпращам три курорта посетени от мен от ниския ценови клас . 

 

http://www.meeru.com/

 

http://www.reethibeach.com/

 

http://angaga.com.mv/ 

 

Трите са отлични за почивка и релакс . Мееру - по-голям остров, ако това има значение . Имат всичко на острова за спорт , прилично хранене , трансфера е с лодка и е по-евтин . Ако не пиете алкохол Full board е достатъчен , не е необходимо ол инклузив - в същност важи за всички курорти 

 

 

Здравейте,

Тази година мисля да посетя Мееру. Имате ли отзиви за рифовете - има ли какво да се види под водата около хотела? Или трябва да се включим в ежедневните тур обиколки до местните рифове?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.