Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2017


Mary

Препоръчани мнения

преди 22 минути , lesy каза:

Благодаря много на @Guinness за прекрасния подарък за страната, в която искам да се върна - Япония и за Икигай. Благодаря и за красивия подарък от Южна Корея, за добрите думи и разбира се, шоколада! 

20171218_181028[1].jpg

 

Радвам се, че Ви хареса. Много ми е трудно да избирам подаръци, особено за хора, които не познавам. Извинявам се, че нямах време да го опаковам като хората, но единственото място, където знам да го правят в Пловдив, работи със свръх неудобно време за мен. :(Надявам се книгата да Ви хареса и ще чакам отзиви за нея, защото мисля да си я купя същата. :D Също така пожелавам освен Япония, да посетите и Южна Корея, защото е също невероятна страна. 

Редактирано от Guinness
  • Харесвам 9
Връзка към коментар

@elenitta, радвам се, че съм успяла да те зарадвам!

Доволна съм, че в Еконт са запазили пратката непокътната. :lol: 

Мислех да си направим среща с теб, но знаех, че ще пътуваш скоро и вероятността да имаш много задачи в същото време е голяма, затова отидох в Еконт - аз също ползвам често този офис.

Чинийката е абсолютно съвпадение - вървеше си в комплект с мечето - то я държи в ръцете си. Моята намеса са само сладките в чинията. :) 

Коледната покривчица я донесох от последния коледен базар, на който бях в Германия.

 

Малкият магеланец да го нацелуваш от мен - да вярва дълго в чудеса! :wub:

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Работя наблизо и щеше да е страхотно. Съжалявам, че можах да ти благодаря лично, за вниманието, с което си подбрала всичко.

Обожавам такива покривчици. А, да си призная, че доста оглеждах мечето докато ми просветне за чинийката. :unsure: Бях особено горда с откритието си! :dancing:

Весели и щастливи празнични дни на всички, много сбъднати желания и нека Новата година ви донесе, всичко което старата не е успяла!

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Да кажа, че и аз си получих подаръка, но мисля най-накрая да има един истински нечовек и да го отворя на Коледа :) Моят подарък е готов и ще си го предам утре лично след предварителна уговорка с получателят му :) Весели празници на всички :)

  • Харесвам 10
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Днес и аз получих своя коледен подарък. Сърдечно благодаря, страхотен подарък, още тази вечер започнах да подбирам снимките, които искам да сложа в рамката. Оказаха се повече от колкото си мислех.Моят Дядо Коледа се оказа много срамежлив и дали в бързината, дали поради други причини е пропуснал да се отбележи със своето профилно име, така че всъщност не знам на кого точно да благодаря за чудесния подарък. В случай че не пожелае да се разкрие, то да си знае, че много ми е харесал подаръка и ще си го ползвам с радост. Желая на него и на всички магеланци весело посрещане на празниците и изпълнена с много  нови пътешествия 2018 година.20171218_202506.jpg.33b1349d7da467bda0470a975583a9c6.jpg

20171218_201955.jpg

  • Харесвам 21
Връзка към коментар

Искам и тук да благодаря на @bojih1978 за Коледната изненада и прекрасните пожелания! :)

Не съм била в Загреб все още и тази тематична картичка ме амбицира да поправя тази неправда. :lol: Дано новата година ми даде този шанс!

Колко хубаво е да имаш съмишленици, които те вдъхновяват с нови идеи. Хора, страхотни сте!!!

 

IMG_6008.JPG.0c3102868f2f9579f5b67a1ecac93432.JPG

 

Между другото, по-рано тази година ми се развали стенният часовник в моята стая и незнайно защо все не намирах време да си купя нов, а ето сега ми се пада като специален Коледен подарък. Това като тема за размисъл дали на Коледа наистина се случват чудеса.....

  • Харесвам 21
Връзка към коментар
преди 6 часа, Roberto Baggio каза:

Моят Дядо Коледа се оказа много срамежлив и дали в бързината, дали поради други причини е пропуснал да се отбележи със своето профилно име, така че всъщност не знам на кого точно да благодаря за чудесния подарък.

Благодарностите са за eloena!

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 9 часа, edbloom каза:

отворя на Коледа

Каква Коледа...мен ме накараха на сбирката:shout: да го отворя,* той чак на Коледа.:lol:

преди 9 часа, t_petkov каза:

как ни държите и нас в напрежение като не искате да си отваряте подаръците

Може да ми ги пусне на мен, аз ще го отворя ще го снимам за форума :rofl:и пак ще му го пратя като подарък.:lol:И ще благодаря на човека,който му го праща...:lol:  @edbloom и @t_petkov   нали се сещате,че се базикам.:dancing:

 

Редактирано от Иван Попов
  • Харесвам 2
  • Смея се 2
Връзка към коментар

В моя списък, следните хора стоят отбелязани като не изпратили подарък и не уведомили ме относно изпращане:

 

@Boo, @Vanko, @Reina_darling, @Румяна, @feel_the_rush, @rocknrose, @dikrasteva, @Георги

 

Възможно е да има пропуск и в моите тефтери, затова ги пиша всички тук.

 

Има още няколко човека, които са ми писали и от тях очаквам да потвърдят изпращането.

 

Моля всички цитирани от мен да се включат с информация!

Редактирано от Mary
Списъкът намалява
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Дядо Коледа пристигна и при мен

:).Благодаря на Тополска за топлия и прекрасен подарък и хубавите пожелания.Още днес ще влезне в употреба:).Сладкото бастунче беше отмъкнато насилствено от едно джудже тръгвайки за училище:lol:.Весели Празници

 

IMG_20171219_075452.jpg

Редактирано от Branko
  • Харесвам 23
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 9 часа, Mary каза:

В моя списък, следните хора стоят отбелязани като не изпратили подарък и не уведомили ме относно изпращане:

 

@Vanko,         

Възможно е да има пропуск и в моите тефтери, затова ги пиша всички тук.

 

Има още няколко човека, които са ми писали и от тях очаквам да потвърдят изпращането.

 

Моля всички цитирани от мен да се включат с информация!

Днес или утре ще бъде изпратен моя подарък :)

Редактирано от Mary
Списък
Връзка към коментар

Днес очаквам пратка от Еконт, в която е една част от подаръка, и предполагам, че следобед ще изпратя подаръка. Ще пиша допълнително, когато това стане факт.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте на всички и извинения на silent_hope,че със закъснение качвам снимка.Благодаря от сърце за старанието и подаръка и пожелавам и на теб и на всички ,водени от тази страст пътешественическа, нови дестинации,нови предизвикателства и забавни приключения през Новата година.

Весели и топли празници,магеланци!:wub:

20171216_141145.jpg

  • Харесвам 21
Връзка към коментар

Здравейтеееее,

и аз получих туко що подаръка си, толкова трескаво го разопаковах още в офиса на Спиди...ииии какво да видя точно този дядо Коледа, който си бях харесала в един магазин и исках да си го купя, а мъжа ми вика е "нали ти взехме елена сега, хайде другата година дядо Коледа", а аз се нацупих, че другата година сигурно няма да го има....Не знам как ме улучихте едно че си бях харесала точно този дядо Коледа с очилата и друго, че обожавам коледната украса@oli_mali , не може да си представите как ми оправихте настроението днес, едно че съм и малко болна... По -  късно обещавам, че ще кача снимка и как стои под огромната ни елха сред подаръците :)

Още един път благодарности и към Снежанка, много добра организация и носиш много щастие на всички ни :)

Много се радвам, че се навих да участвам. Похвалих се и на мъжо, той направо се шашна как сте ме улучили :lol:

 

 

1.jpg

25590386_2013968145530007_725431213_o.jpg

  • Харесвам 24
Връзка към коментар
Преди 1 час, Mary каза:

Ти няма ли да се похвалиш? :) 

Веднага се похвалвам! :xmascouple:

 

Благодаря на @Gripping за милите пожелания, за топлия шал, за сладкото белгийско изкушение с внушителни размери, за невероятното старание, за приятните емоции, които ми създаде! А цвета на шала нямаше как  да го уцелиш по-добре! :) 

 

1.jpg.0d5aaf6ef21c3cc680164e3093b8faac.jpg  2.jpg.4110cb749314144d6bee73f3625e3aed.jpg  3.jpg.9b00f5ede6491d5c61b3792211714522.jpg  4.jpg.e07d22e055bb6fe86ac9fc569d36c67b.jpg

(пожеланието си го запазвам само за себе си :girlwacko:)

 

Благодаря и на @Mary за цялата организация, за търпението и усилията по цялата кампания с размяната на Коледни подаръци! :) Весела Коледа и щастлива нова година на всички и още повече пътешествия и невероятни емоции! :)

 

П.С. Определено по Коледа стават чудеса! :)

Редактирано от chandni
  • Харесвам 24
Връзка към коментар

хахахха @Георги още не си изпратил подаръка си? то, верно онази вечер стана дума, че не сме се заяждали отдавна, ама чак пък да ми "подаваш" толкова лесно ...:lol:

  • Харесвам 4
  • Смея се 3
Връзка към коментар

И аз дочаках моята радост :) Благодаря на @woman_in_white за приятната изненада -нямах търпение и скокнах в обедната почивка. Върнах се в офиса с един ефектен огромен кашон:

1.jpg.ca4b8b70d66dd9aa1dbfae475c5c3ad4.jpg

 

Вътре се криеше  моя подарък :

 

2.jpg.0d7a30dbe3006ca482c8402bd3af1691.jpg

 

Чудесна фруктиера, украса за маса, разкошна 3D картичка и любими бонбони.

 

3.jpg.26d68253aaa9eb83bd35bdb31fe1fd1d.jpg

 

Благодаря за милите думи и пожелания, за усмивките, които ми донесе в този студен ден! :xmascouple:

 

  • Харесвам 22
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.