Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2017


Mary

Препоръчани мнения

На ‎12‎.‎12‎.‎2017 в 0:40, doroteagarrett каза:

А аз изпуснах всички срокове. Много исках да се включа. Както през миналата година. Уж проверявах темите, ама къде съм гледала ... :(

Средата на ноември е момента в който стартираме. Другата година поглеждай по това време.

 

 

И сега да видим кой не е докладвал получен подарък? Очаквам сигнал от:

 

@Angelika

 

 

Редактирано от Mary
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Всички подаръци са хубави, но моят е най-! 

Благодаря на Juliaaa за чудния подарък - толкова коледен и предполагащ уютен празник с чаша горещ шоколад край камината:)

 

Весело празници на всички! :)

 

p.s. И още веднъж да благодаря на Снежанка - без нея тази коледна изненада нямаше да се случи:)

IMG_3021.JPG

IMG_3027.JPG

  • Харесвам 24
Връзка към коментар

Отчитам се за моето първо участие в размяна на подаръци - подаръка ми е изпратен днес   :)

 

Страхотно е да избираш подаръци и да ги подаряваш . А аз като бонус имах и малко магеланче, та удоволствието беше пълно ( благодаря @Mary )

 

 

IMG_2737.JPG

  • Харесвам 15
Връзка към коментар

С един куршум - два заека!

 

Точно тръгнах към Еконт да изпратя своя подарък и получих СМС. 

 

Много благодаря на Elena за красивия и топъл подарък, както и за сладките лакомства! Снимка ще прикача след малко.

 

Благодарности на Снежанка, на дядо Коледа, а на всички вас, мили (съ;))магеланци желая от сърце да сбъднете своите магелански мечти през новата година! Весели празници!

20171212_170252.jpg

Редактирано от achieva
прикачване на файл
  • Харесвам 24
Връзка към коментар
преди 7 часа, Костов каза:

От Еконт, получих вест,

че ме чака пратка днес.

Тоз година много слушах

и подарък ще получа! :dancing:

 

Да се самоцитирам и да започвам с хвалбите. :lol:

Отидох в офиса на Еконт и познайте за кого беше най-големия пакет от всички пакети? За мен разбира се. Ето как изглежда подаръка опакован

20171212_153942.jpg.802469b554f656b0e083815b24f674aa.jpg

А ето и какво се крие под тази красива опаковка

 

20171212_154741.jpg.2afd9c7e7e4c3f6c429a749205137bdc.jpg

 

Прекрасна и функционална раница, с която се надявам да посетим много нови места, красива картичка с мили пожелания, вкусни бонбони и сладурски Дядо Коледа.

Благодаря ти от все сърце @Ellena, за прекрасните подаръци и милите думи! Желая и на теб светли празници, много щастливи усмивки и много пътешествия!

 Специални благодарности и на @Mary за това, че една истинска Снежанка!

  • Харесвам 29
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 12 часа, Mary каза:

Средата на ноември е момента в който стартираме. Другата година поглеждай по това време.

 

 

И сега да видим кой не е докладвал получен подарък? Очаквам сигнал от:

@Kraska

@Guinness

@Angelika

 

@rocknrose

 

@Mary,как ги броиш, до тук са 11 подаръка от 102-ма записани, къде са подаръцитеее:santaclaus:Искам да гледам подаръци, да ми е коледно:santa:

  • Харесвам 6
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , Емика каза:

@Mary,как ги броиш, до тук са 11 подаръка от 102-ма записани, къде са подаръцитеее:santaclaus:Искам да гледам подаръци, да ми е коледно:santa:

Следя датата на изпращане - давам два дни за получаване и започвам да питам.

Не е лесно, затова призовавам всички да са по-бързи с огласяването на получен подарък.

 

И призив към всички останали - изпращайте вече! По-добре рано, отколкото късно!

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Благодаря на @seagull_29 за прекрасния подарък - стилно опакован , с вкусни коледни сладки и магелански принадлежности , които ще влязат незабавно в употреба !:) Желая прекрасни коледни изживявания за теб и близките ти!

 

Благодаря и на нашата чудесна Снежанка за таз годишната перфектна организация. 

 

Весели празници на всички магеланци  и много, много пътешествия през идната година :)

 

B2B43035-2F63-4E0B-ACB2-4D3601B69FB5.jpeg.a162d50344284a2eaf85f3f601efc8f0.jpeg

 

71E32063-C5CB-4F4F-80A5-158257EC1640.jpeg.faab11e410cd224af5c71b6703418b52.jpeg

  • Харесвам 24
Връзка към коментар

И аз да се похваля, че получих моя подарък. Пратката е била още миналата седмица в офиса на ЕКОНТ, но телефона ми е бил сгрешен и затова не получих sms. Чак днес се свързаха с мен и ето какво получих:

 

1. Прекрасен 3D пъзел на любимия ми стадион "Алианц стейдиъм" ("Ювентус стейдиъм")

2. Календар - магнитче за 2018 година от любимия ми италиански град - Торино

3. Прекрасна картичка със страхотни пожелания от Светлана @bobole4e

 

Благодаря много за прекрасните подаръци! Както се казва - удар в десетката! 

20171212_204046.jpg

  • Харесвам 25
  • Браво 5
Връзка към коментар
преди 4 минути , Guinness каза:

И аз да се похваля, че получих моя подарък. Пратката е била още миналата седмица в офиса на ЕКОНТ, но телефона ми е бил сгрешен и затова не получих sms. Чак днес се свързаха с мен и ето какво получих:

 

1. Прекрасен 3D пъзел на любимия ми стадион "Алианц стейдиъм" ("Ювентус стейдиъм")

2. Календар - магнитче за 2018 година от любимия ми италиански град - Торино

3. Прекрасна картичка със страхотни пожелания от Светлана @bobole4e

 

Благодаря много за прекрасните подаръци! Както се казва - удар в десетката! 

20171212_204046.jpg

@bobole4e,поздравления за страхотния подарък!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Здравейте,

 

И аз получих моя подарък, но смятам да изчакам до Коледа да го отворя, надявам се моя дядо Коледа няма да има нищо против (стига да устискам до тогава разбира се) :dancing: Много благодаря на @cck :wub:

 

Изглежда много красив и вече седи под елхата, ето и снимки, а още ще има и след отварянето ^_^

 

IMG_E2658.JPG

IMG_2660.JPG

  • Харесвам 16
Връзка към коментар
преди 59 минути , liliya каза:

Благодаря на @seagull_29 за прекрасния подарък - стилно опакован , с вкусни коледни сладки и магелански принадлежности , които ще влязат незабавно в употреба !:) Желая прекрасни коледни изживявания за теб и близките ти!

B2B43035-2F63-4E0B-ACB2-4D3601B69FB5.jpeg.a162d50344284a2eaf85f3f601efc8f0.jpeg

71E32063-C5CB-4F4F-80A5-158257EC1640.jpeg.faab11e410cd224af5c71b6703418b52.jpeg

Благодаря за пожеланията и се радвам да видя коледния колет приет :) Най-много се притеснявах за паспорта дали ще стигне на време, защото без него, няма да те пуснат в Страната на чудесата ;)  

 

A7A26CEB-3E89-4E31-898B-47F1EA69179F.jpeg

 

Приказна Коледа от мен на всички!

Редактирано от seagull_29
  • Харесвам 23
Връзка към коментар
преди 14 минути , seagull_29 каза:

 :) Най-много се притеснявах за паспорта дали ще стигне на време, защото без него, няма да те пуснат в Страната на чудесата

 

Ооо, Страната на чудесата ме очаква  и малкия ми магеланец започна записванено веднага :) Надявам се с паспорта да мина всички мечтани граници.  Изключително оригинално. Благодаря отново .Надявам се и ти скоро да получиш своя коледен подарък :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 28 минути , liliya каза:

Надявам се и ти скоро да получиш своя коледен подарък :)

Той отдавна си го получи подаръка, но понеже е "нечовек", го държи под елхата и чака да дойде Коледа! :ph34r: :shout:

  • Смея се 9
Връзка към коментар
преди 1 час, silent_hope каза:

Изглежда много красив и вече седи под елхата

Надявам се да ти хареса и да е подходящ (избирал съм по мой вкус). А за всеки случай има и още един (скрит като в матрьошка) за да е по пълен елемента на изненада :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Явно и аз съм била послушна тази година, защото рано получих своя подарък. В разгара на днешната работа бръмна телефонът и есемесът ми създаде едно такова приятно усещане за очакване на нещо желано и в същото време изненадващо.

Вечерта пък в офиса на Еконт не можаха дълго да ми намерят пакетчето, но аз търпеливо чаках и най-накрая до дочаках.

Мислих да се прибера вкъщи и да оставя първия си подарък под елхата /е, нея още я няма, но скоро ще дойде/ и да чакам до Коледа, но къде ти такова търпение.

Така че бързам да ви се похваля:

Тук трябваше да бъде снимката, но нещо тя не иска да се композира по начина, който съм замислила, така че първо ще си напиша цялото мнение, а после ще приложа снимков материал.

Благодаря от сърце на Боби за красивия свещник, невероятната картичка и прекрасните пожелания! Желая на теб и любимите ти хора здраве, късмет и запомнящи се мигове през следващата година! Преследвай мечтите си и не забравяй да се забавляваш!

Благодаря и на Мари - Снежанка за търпението и организацията, без която тази тема и нашите подаръци нямаше да ги има!

Желая на всички магеланци много положителни емоции и удовлетворение през 2018 година!

А за мен остана последният експеримент - дали от топлия въздух, създаден от свещта, решетката над свещника ще се върти. Не ме разбрахте, нали? Е, Боби ще ме разбере, а отговорът ще знам утре. Лека нощ!

 

DSC_0523.JPG

  • Харесвам 23
Връзка към коментар

И аз да се похваля :) Днес получих своя подарък за Коледа от @jungfraujoch 

Мила Юлиана, сърдечно ти благодаря за чудесната изненада! Страшно много се зарадвах на книгата  и се надявам това да е знак Африка да бъде една от следващите ми дестинации.

Благодаря за хубавото чорапче, красивата коледна картичка, ръчно изработения разделител за книги, тефтерчето за хладилник и за прекрасните пожелания! Пожелавам на теб и твоето семейство вълшебна Коледа и много успешна Нова година! Бъдете здрави, щастливи, дните ви да са изпълнени с радост и много вълнуващи пътешествия! Весели празници!

 

 

FB97B21A-B674-4415-9F8E-327549FD1388.jpeg

Редактирано от rocknrose
  • Харесвам 23
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Mary каза:

Той отдавна си го получи подаръка, но понеже е "нечовек", го държи под елхата и чака да дойде Коледа! :ph34r: :shout:

Ех, Снежанке, този пост е спецално заради теб! Казвам ви честно, не бях провакиран от зачестилите похвали тук, кой от кой с по-интересни изненади :) За една приятелка го отворих :lol:

 

Благодаря на @emiliya за сладко-закачливата изненада! Но най-вече за практичните пътнически пособия, ще бъдат използвани много скоро!

 

6F82AC1B-96F0-4D83-AC91-24D367C1EFF6.jpeg

  • Харесвам 27
  • Браво 1
Връзка към коментар

  И аз да се похваля. Най-неочаквано в петък преди обед получих смс и в първия момент си помислих, че това е поредната досада от Мтел, но все пак реших да погледна. Изненадааа - беше известие от Еконт - само дето не подскочих от радост:yahoo:. Едвам изтраях до края на работния ден и успях в последната минута на работното им време да си взема подаръка. Не можех да чакам до Коледа и побързах да го отворя, за да открия каква наслада за душата и тялото ми е подготвила @elenitta за празниците - интересна книга, вкусни бонбони и бисквити, нежно коледно украшение, красива картичка с прекрасни пожелания и свещ с аромат на мед. 

Мила @elenitta, благодаря ти от все сърце за радостта, която ми достави! Пожелавам на теб и близките ти хора здраве, късмет и много сбъднати желания през Новата година. Весели празници!:)

 

IMG_1372.JPG

Редактирано от Kraska
  • Харесвам 24
Връзка към коментар

                                            b87147db7fcfc7e1fdf83c4bfc311dcf.gif

 

Ех, че хубаво!

Снежанка докато спи, джуджетата разнасят подаръци!

Има доста изпратени подаръци тези дни, та очаквам с нетърпение да се похвалите!

 

                                        425f11f47082b6ac57bca9a69b946554.gif

  • Харесвам 6
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.