Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 13 минути , super_sunshine каза:

Тъпо, но взех 4 ваучера за по 3 евро всеки от ebay - продавачът беше с много и отлични рейтинги, но когато се опитвам да ги осребря, излиза съобщение, че са невалидни. 

 

Пробвах и през апп-а и се показва същото. 

 

Не е голяма драма, но го поствам тук, защото досега не бях забелязвал подобни сигнали в тази тема. 

 

EDIT: след малко ще постна и линка с листинга. 

 

Случва се. Пиши на продавача да ти прати други. Най-вероятно ще ти прати веднага работещи.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Здравейте, 

И аз имам същия проблем като super_sunshine. Миналата седмица купих от същите купони с 3 евро отстъпка, отново от продавач с много положителни отзиви, но тъй като не ми трябваха спешно , не ги осребрих. Днес ги пробвах и не работят. Писах на продавача, и отговори,че имал проблем и ще ми върне заплатената сума.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

А на мен ми прати 5 броя по 3Евро, след като използвах двата и му оставих положителен отзив - останалите три гледам, че днес не работят вече в срок съм.

Ако някой има кодчета може да дава насам излишни, че докато чакам отговора за утре е пътуването да не се вдигне.

 

Edit - Прати ми току що нови кодове.

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И аз получих нови кодове след първоначалните, които не работиха. 

 

Иначе явно съм останал с погрешно впечатление, защото смятах, че за едно пътуване може да се прилага повече от един код, но явно това не е позволено.

 

Както и да е, пак свършиха работа 🙂

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте,

 

Може би въпросът ми е малко off topic, но все пак.
Скоро ще пътувам с FlixBus от София , понеже съм адски зле ориентирана и се лутам като кокошка без глава, се надявам някой да ми даде инфо от коя платформа тръгват тези автобуси. Всъщност имат ли си своя обособена или всеки път е различна. Не ми се иска да тичам напред назад, а понеже пътувам от друг град нямам възможност да ида да проверя по-рано. 

Връзка към коментар
1 minute ago, bad kid said:

Не съм ги ползвал от София, но обикновено до града от където тръгват има карта с конкретното място на спирката

Така е, имат, но доколкото си спомням автогарата в София е доста голяма, по моя стандарт поне. Но никъде в билета не пише къде на гарата трябва да ида да ги чакам.

Връзка към коментар

https://www.flixbus.bg/avtobusi/sofiya

 

Виж картата по- надолу. Така като гледам, май тръгват от Трафик маркет (или както се казваше) точно пред Централна гара, където са международните линии. А не от Централна автогара, където са само вътрешните автобуси.

Връзка към коментар
2 minutes ago, aleksandrina said:

https://www.flixbus.bg/avtobusi/sofiya

 

Виж картата по- надолу. Така като гледам, май тръгват от Трафик маркет (или както се казваше) точно пред Централна гара, където са международните линии. А не от Централна автогара, където са само вътрешните автобуси.

Даже не знаех, че има друго място за международни линии, досега не съм пътувала навън с автобус.

Връзка към коментар
4 minutes ago, aleksandrina said:

Има, има. 🙂 Точно пред Централна гара.

Много ти благодаря, намерих и начин в приложението да проверя точния адрес на автобуса малко преди пристигането му. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Един бърз въпрос - на билета ми пише вземи автобус/влак - тоест какво да очаквам  да дойде ?!

По принцип го даде автобусен билет, ама тръгва от жп гара.

Редактирано от vinidj
  • Смея се 2
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Някой скоро купувал ли е ваучери от по 3 евро? В немската версия na ebay не откривам, а в италианската има 1 търговец, но в условията пише, че са валидни при покупка мин.30 евро? 

Връзка към коментар
33 minutes ago, Jorro said:

Някой скоро купувал ли е ваучери от по 3 евро? В немската версия na ebay не откривам, а в италианската има 1 търговец, но в условията пише, че са валидни при покупка мин.30 евро? 

Забелязвам, че пускат "на серии" да го кажа. Преди бяха по 3 и 5€, после 20%, сега масово само 10%...

Връзка към коментар

На мен също ми трябваха ваучери за Flix-a, но в e-bay изчезнаха всички -3 евро опции.
Сетих се да пиша на мароканеца, от когото бях купувала преди дали няма някакви кодове случайно, но ми каза, че сега няма и ако проима, щял да сигнализира...  до момента - ни вест, ни кост. 

Забелязах, че във фейсбук има една група, създадена за споделяне и продажба на фликс ваучери. Там има актуални -3 евро кодове, но за билети на стойност над 30 евро, което в най-добрия случай прави -10%. 

Към момента -20% кодове са можеби най-изгодни (разбира се зависи от цената на пътуването), но докато чакам такъв код, ми изпратиха за -15% през мобилното приложение, след като оцених скорошно мое пътуване с тях... и реших, че няма какво повече да чакам, че току-виж вдигнали цената... нали там посоката е само нагоре.

Също така четете внимателно условията на ваучерите, продавани в e-bay, защото се бях засила да купя едни кодове за -3 евро, но видях, че са валидни само за определени маршрути в Италия... С други думи - затегнали са кранчето явно.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.