Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

5 minutes ago, Фичо said:

Идеи за купони, ама за твърда сума (напр. 3€) а не за процент, че каквото виждам в ebay e с валидност до 30.11 пък на мен ми трябва за 01.12 :rolleyes:

Валидността за използване на ваучера ли е до 30.11 или на самото пътуване?

Ако е на валидността на ваучера, значи ще свършат работа.

*****

На едните пише това: 7 Coupon Flixbus discount valid until 30/11/2019 for make your offer send a private message. Valid ok all European trips and USA maybe Russia , for trip AND CAN BE USED FOR anytime flixbus trips also 2020.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , aleksandrina каза:

Валидността за използване на ваучера ли е до 30.11 или на самото пътуване?

 

Всъщност, може би наистина е валидността, а не срока за пътуване, правилно ми обърна внимание. :smile3: 
Сега обаче пък забелязвям друго :wacko:,  а именно че:
image.png.8990eaf1b325236560fee45fa4e8d220.png

Връзка към коментар
6 minutes ago, Фичо said:

Всъщност, може би наистина е валидността, а не срока за пътуване, правилно ми обърна внимание. :smile3: 
Сега обаче пък забелязвям друго :wacko:,  а именно че:
image.png.8990eaf1b325236560fee45fa4e8d220.png

Може да са останали 6 комплекта по 7 бройки... Можеш да пишеш на продавача.

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
Just now, Adventurer said:

Без да ме интересува с какво се забавлявате в тази тема, надписа "6 available / 7 sold" означава, че общо са били 13, от които са продадени 7 и са останали 6. 

Виж заглавието- за 3€ дават 7 ваучера, а има останали 6. 😉

Връзка към коментар
преди 6 минути , Adventurer каза:

 "6 available / 7 sold" означава, че общо са били 13, от които са продадени 7 и са останали 6. 

мерси, сигурно е така :good:
Вече преваля пладне, а май още не съм се събудил :grin:

  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 8 минути , aleksandrina каза:

Виж заглавието- за 3€ дават 7 ваучера, а има останали 6. 😉

Разбрах, но няма връзка между двете така или иначе, а и @Фичо докато се събуди ще станат и по-малко... :wink3: 

  • Смея се 4
Връзка към коментар

То има сега. По едно време беше голяма суша- само по 10% предлагаха.

А аз (за да сме и в темата все пак) купих такива по 3€, колкото струваше и билета Колмар - Страсбург, та билета беше с нулева стойност в крайна сметка.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 53 минути , aleksandrina каза:

То има сега. По едно време беше голяма суша- само по 10% предлагаха.

А аз (за да сме и в темата все пак) купих такива по 3€, колкото струваше и билета Колмар - Страсбург, та билета беше с нулева стойност в крайна сметка.

Ваучера ли важи до 30. 11 или пътуването трябва да е до 30?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
2 minutes ago, Божидар said:

Ваучера ли важи до 30. 11 или пътуването трябва да е до 30?

Това е чуденката. Май ваучера трябва да се употреби до 30.11, а пътуването може и после.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 31 минути , aleksandrina каза:

Това е чуденката. Май ваучера трябва да се употреби до 30.11, а пътуването може и после.

Може ли да ми дадеш един да пробвам, ако стане аз ще се купя и ще ти го възстановя. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
16 minutes ago, Божидар said:

Може ли да ми дадеш един да пробвам, ако стане аз ще се купя и ще ти го възстановя. 

Аз нямам, не ми трябват сега. Тези в ebay обсъждаме. Фичо, ако си е купил вече, може да каже.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 3 часа, aleksandrina каза:

Аз нямам, не ми трябват сега. Тези в ebay обсъждаме. Фичо, ако си е купил вече, може да каже.

Фичо си купи вече, и да, както ти правилно предположи, трябва покупката да е до 30.11 (билетите са ми за 01.12) , пътуването може да е след това
@aleksandrina и @Adventurer с благодарност, че ми обърнахте внимание да се събудя и да възприема правилно условията, понеже ми останаха 3 ваучера за по 3€, които не е сигурно дали ще използвам до 30.11 - ако ви се появи нужда - пуснете по едни хабер да ви метна съответното ваучерче.

 

 

преди 3 часа, Божидар каза:

Може ли да ми дадеш един да пробвам, ако стане аз ще се купя и ще ти го възстановя. 

имаш съобщение :wink:

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

А, и още нещо - topcashback.co.uk дава 6.3% 
___1.jpg.099bc59b7e2070c9c7c30ba879505d4a.jpg



И сега ако трябва да се изкажа супер нагло и като в едни габровски виц - недостатъкът на евтините билети е, че връщат много малко кешбек :lol:

  • Харесвам 3
  • Смея се 8
Връзка към коментар

FlixTrain настъпва към България

 

Германският частен нискотарифен жп превозвач FlixTrain настъпва към българския пазар на пътнически жп превози. Това коментира за Economic.bg проф. д-р Симеон Ананиев, преподавател във Висшето транспортно училище „Тодор Каблешков” в София.

„Целта на това навлизане на FlixBus е да проучи пазара на пътнически превози у нас, като не е изключено скоро да се включи в международните жп превози, както и в жп превозите по най-натоварените с пътуващи работници и учащи се регионални линии като София-Мездра или София-Дупница“, смята проф. Ананиев. „Добре е именно те да бъдат обявени на търг за отдаване на концесия по модела на чешките железници“, коментира той.

 

За повече инфо цък.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 10 часа, Иван Попов каза:

Айде на безплатните билети, моля! 😉

Flixbus promo code: Save €3 on your next bus ride! Free Bus Tickets! 

Flixbus promo code: Save €3 on your next bus ride! Free Bus Tickets!

 

Routing:
All routes across Europe.

Travel period:
The code can be used until December 15, 2019

How to apply Flixbus promo code:
Redeem the code at the end of your next bus ride on FlixBus. The value of the promotion will automatically reduce the net fare. Click here  and apply for your €3 off Flixbus voucher code. It’s hungarian site, use google translate.

Sample booking:
promo-code.png

За повече инфо цък.

За жалост не работи. Някой има ли останало едно купонче, че мисля да пробвам Flixtrain в скоро време?

Връзка към коментар
преди 4 минути , Suunto каза:

За жалост не работи. Някой има ли останало едно купонче, че мисля да пробвам Flixtrain в скоро време?

Нормално, отнася се за автобусите не за влаковете

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Пътувахме 3 пъти преди седмица с Flixbus по маршрут Братислава-Будапеща-Виена-Братислава! Автобусите бяха навреме, със сравнително бързо качване и слизане, 90% от пътниците се чекираха с бар кода от мобилното приложение! Комфортно пътуване, перфектни цени, без забележка! 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 10 минути , bakotiu каза:

Пътувахме 3 пъти преди седмица с Flixbus по маршрут Братислава-Будапеща-Виена-Братислава! Автобусите бяха навреме, със сравнително бързо качване и слизане, 90% от пътниците се чекираха с бар кода от мобилното приложение! Комфортно пътуване, перфектни цени, без забележка! 

А от София пътува ли фликса за Будапеща ?

Връзка към коментар

Някой реално възползва ли се от 3-евровите кодове от унгарския линк по-горе, защото на мен ми излиза съобщение, че кодът не отговарят на условията по промоцията?! Датата е преди 15 дек., пробвах с различните версии на сайта, различни маршрути - нищо не се получава 🤔

Връзка към коментар
Преди 1 час, venceremos каза:

Някой реално възползва ли се от 3-евровите кодове от унгарския линк по-горе, защото на мен ми излиза съобщение, че кодът не отговарят на условията по промоцията?! Датата е преди 15 дек., пробвах с различните версии на сайта, различни маршрути - нищо не се получава 🤔

Работят кодовете, но само ако избереш двупосочен билет.

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

 

Преди съм си купувала валчери от еbay, сега не мога, защо. Пише няма доставка за БГ. Аз съм ги завявала по имейла. Да кажем плащам 2-3евро и получавам намаление за 5 билета по 3 евро. Някоида му се намират валчери, трябват ми два. Знам, че имат годност и после не важат.  Даже като ползвам само  част само  от тях , после другите са невалидни, поне така ми ги е давало, незнам защо. Готово съм да си платя.

Връзка към коментар

От ибей продавача си решава докъде да праща (нищо че е електронно). Може да му пишеш и да питаш, или да потърсиш друг продавач

Връзка към коментар
36 minutes ago, ZORI said:

 

Преди съм си купувала валчери от еbay, сега не мога, защо. Пише няма доставка за БГ. Аз съм ги завявала по имейла. Да кажем плащам 2-3евро и получавам намаление за 5 билета по 3 евро. Някоида му се намират валчери, трябват ми два. Знам, че имат годност и после не важат.  Даже като ползвам само  част само  от тях , после другите са невалидни, поне така ми ги е давало, незнам защо. Готово съм да си платя.

https://www.ebay.com/itm/3x1Flixbus-3-Coupon-Sconto-Kupon-Buono-valid-until-22-12-NO-Minium-No-Minimo/401943437544?hash=item5d95b220e8:g:KGUAAOSw-uddvVmq

4 ваучера x 3€ за 2,25€, от които 0,25€ са "транспорт".

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.