Прескочи до съдържание

Магеланци на кино MENAR


Здравко Ангел

Препоръчани мнения

преди 18 часа, Tedy каза:

Не, утре ще звъня за резервация. Засега сме 8.

Ех, изпуснах хувата вечеря и едно биропиене. Ама така е, като си мисля, че темата е само за филмите и не я отварям....

@Tedy друг път вместо да спамиш - обявявай тези мини-сбирки на ВИДНО място! :)

  • Смея се 1
Връзка към мнение

Страхотен филм! Размечта ме, съчувствах им с присвит корем за глада и проблемите, а на финала ми стана тъжно. :resent:

преди 4 часа, cybersimo каза:

Ех, изпуснах хувата вечеря и едно биропиене. Ама така е, като си мисля, че темата е само за филмите и не я отварям....

@Tedy:)

Изпусна много вкусна вечеря, приятна компания и домашната сливова на Фреди. :)

 

@Здравко Ангел, благодаря за хубавите филми, момчета, и лек път! :)

Редактирано от Tedy
  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
В момента, Tedy каза:

Страхотен филм! Размечта ме, съчувствах им с присвит корем за глада и проблемите, а на финала ми стана тъжно. :resent:

Изпусна много вкусна вечеря, приятна компания и домашната сливова на Фреди. :)

Почвам да чета всички теми! :drinks:

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Аз пък тъкмо очаквах да започне същинският филм, пък той взе, че свърши... Честно казано, останах леко разочарован. Не че беше лошо филмчето, но очаквах мноооого повече.  А може би натежалите клепачи вследствие на опънатия стомах си бяха казали тежката дума :D

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към мнение

@Здравко Ангел благодаря за филма "С кану по Амазонка", хвърли ме в много размисли!

Пожелавам успех на Филип в неговата експедиция ( надявам се да я следя).

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Филмът беше супер. Специален, по мой си начин, предвид факта, че бях в района, когато и Филип е правил пътешествието си - точно 2015г. :)

Благодаря на @Здравко Ангел за възможността! Приятно пътешествие!  :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Здравко Ангел

Магеланци, благодарим ви, че бяхте част от фестивала! Няма как да добавим повече хора към списъците за билети с намаление, защото излитаме и прекратяваме връзката с фестивала :)

  • Харесвам 9
  • Шок 1
  • Благодаря 2
Връзка към мнение
преди 12 минути , Здравко Ангел каза:

Магеланци, благодарим ви, че бяхте част от фестивала! Няма как да добавим повече хора към списъците за билети с намаление, защото излитаме и прекратяваме връзката с фестивала :)

Още веднъж благодарности за инициативата! Чакаме с нетърпение киното за пътешественици. Кога ще е всъщност? :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 31 минути , Meidj каза:

Още веднъж благодарности за инициативата! Чакаме с нетърпение киното за пътешественици. Кога ще е всъщност? :)

Много си нетърпелив! 

Остави ги да излетят, най-сетне! 

Кино за пътешественици вероятно през август, началото! :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Днес гледах "Кръговрат", отново страхотно иранско кино. Хареса ми неочаквания финал и съм доволна, че завърших със силен филм МЕНАР 2018г. :)

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

@Здравко Ангел, благодарности и от мен за поредната подарена емоция. Не успях да гледам много филми от фестивала, но всеки от тези, които видях ми стопли сърцето, особено индийският "С червило под бурката" - много топъл, свеж и човешки филм . След миналогодишната "Кралица" имах високи очаквания точно към този филм от индийската програма, които определено се оправдаха. Желая ви незабравимо пътуване и с нетърпение очаквам следващия MENAR.

Редактирано от lyusi
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.