Прескочи до съдържание

Магеланци на кино MENAR


Здравко Ангел

Препоръчани мнения

преди 15 часа, Здравко Ангел каза:

Желаещите да пишат тук 

Здравейте, 
моля да бъда записан за:


 20.01 (събота) 19.00ч.

     Земя 97’

P.S.  И ако позволите една малка забележка - в краткото представяне на филма "K2 и незабележимите шерпи" четем: 
"Разположенa на границата между Пакистан и Китай, K2 е втората най-висока планина на Земята."
Може би тази неточност се е получила някъде при превода, но К2 не е планина, а връх, който се намира в планината Каракорум. 

 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Здравко Ангел
преди 4 часа, Фил каза:

Здравейте, 
моля да бъда записан за:


 20.01 (събота) 19.00ч.

     Земя 97’

P.S.  И ако позволите една малка забележка - в краткото представяне на филма "K2 и незабележимите шерпи" четем: 
"Разположенa на границата между Пакистан и Китай, K2 е втората най-висока планина на Земята."
Може би тази неточност се е получила някъде при превода, но К2 не е планина, а връх, който се намира в планината Каракорум. 

 

Благодаря! Веднага го смених, тази анотация ни е спусната, защото филмът вече е имал прожекции в Дома на киното.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря за жеста, за пореден път. Много интересно звучат всички заглавия, да се чуди човек какво да гледа. Бих искала да се включа в тези прожекции:

 

17.01 (сряда) 19.00ч.  - Фадма 88’

 

24.01 (сряда) 19.00ч. - Новолуние 92’

 

28.01 (неделя) 17.00ч. - С червило под бурката 117’

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

@Здравко Ангел,благодаря Ви за милия жест.

Бих искала да се запиша за следните прожекции:

17.01 (сряда) 19.00ч.  - Фадма 88’

 

24.01 (сряда) 19.00ч. - Новолуние 92’

 

28.01 (неделя) 17.00ч. - С червило под бурката 117’

Редактирано от jungfraujoch
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Здравко Ангел

Утре списъкът с тези, които са заявили желание за билети с отстъпка ще бъде при касиерките в Дома на киното. В този списък са само хората, които искат билет с отстъпка. Трите "магелански" прожекции - "Фадма", "Новолуние" и "С кану по Амазонка" не са включени там. За тях просто ще отделим съответния брой места в залата, така че не си търсете билетите за тези три прожекции.

Списъкът се актуализира непрекъснато, така че не се притеснявайте, ако се наложат някакви промени.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Здравко и Ангел, благодаря ви за възможностите и жеста!

Записвам се за „С кану по Амазонка” на 25.01.

Магелански поздрави

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Харесах си "Годеж под пара". Режисьорката на К2 пък ми пусна покана във фейса и каза да гледам филма й, да заведа приятели и после да й кажа дали ми е харесал. :) След 3-седмично отсъствие няма как всеки ден да съм на кино, затова след 2 дена ще кажа какво съм избрала. Нали няма да е късно? 

И браво за усилията, момчета! Отново силна програма. :)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
Здравко Ангел
преди 2 часа, Tedy каза:

Харесах си "Годеж под пара". Режисьорката на К2 пък ми пусна покана във фейса и каза да гледам филма й, да заведа приятели и после да й кажа дали ми е харесал. :) След 3-седмично отсъствие няма как всеки ден да съм на кино, затова след 2 дена ще кажа какво съм избрала. Нали няма да е късно? 

И браво за усилията, момчета! Отново силна програма. :)

Споко, Теди, фестивалът няма да избяга :) Като се върнеш прецени и пиши.

А режисьорката на К2 е образцова магеланка, тя цял живот е на път. Горката пипна малария преди месец в Кот Д'Ивоар и сега още боледува, но вече е значително по-добре.

  • Харесвам 4
  • Шок 1
Връзка към мнение

Ангел и Здравко, благодаря за предоставената възможност да се насладим на хубави филми и тази година. Бихте ли ме вписали за трите филма, за другите допълнително ще пиша.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И аз много, много благодаря за поредния жест на Здравко и Ангел!

А сега ли трябва да се вземат билетите или може и в деня на прожекцията?

Връзка към мнение
Здравко Ангел
преди 12 часа, patilana каза:

@Здравко Ангел взех си билетите.Сега вече съм спокойна в чакането.Благодаря,много сте точни.

И ние сме спокойни, че с толкова билети трудно се описва на касиерките :) Благодарности!

преди 11 часа, noshtna_ptica каза:

И аз много, много благодаря за поредния жест на Здравко и Ангел!

А сега ли трябва да се вземат билетите или може и в деня на прожекцията?

Както прецениш, колкото по-рано, толкова по-голям избор на места ще имаш, но ако нямаш претенции, може и преди прожекцията.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Здравко и Ангел, страхотна инициатива отново, мерси много :)

Може ли по 2 билета за:

 

18.01 (четвъртък) 19.00ч.

Градината с наровете 89’

 

22.01 (понеделник) 19.00ч.

Годеж под пара 92

 

С "Магеланци" на кино!

25.01 (четвъртък) 21.00ч.

С кану по Амазонка 53’

 

28.01 (неделя) 17.00ч.

С червило под бурката 117’

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Здравко Ангел

Уведомление :) Билетите за "Градината с наровете" са на привършване, така че който си е поръчал да минава през Дома на киното, че скоро може да няма билети.

Връзка към мнение
преди 1 минута , Здравко Ангел каза:

Уведомление :) Билетите за "Градината с наровете" са на привършване, така че който си е поръчал да минава през Дома на киното, че скоро може да няма билети.

Аз мислех в петък преди прожекцията да си ги взема.

Късно ли ще е?

Връзка към мнение
Здравко Ангел
В момента, Mary каза:

Аз мислех в петък преди прожекцията да си ги взема.

Късно ли ще е?

Мисля, че няма да е късно. Ще измислим нещо, ако свършат до петък :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Мога ли да се запиша за "Фадма" на 17.01 и "С Кану по Амазонка" на 25.01 или е твърде късно?   Билет/покана... на касата? С истинското име или с магеланския ник? Непосредствено преди филма? :D  Иначе ако Филип Лхамсурен ще презентира, това е много хубаво, чел съм му книгата: "От Родопите до Памир" и съм го гледал в "Сървайвър". Успешен МЕНАР фест и честит 10 г. юбилей :)

Редактирано от montepinar
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искам да похваля първия филм "Кръговрат". Много интересно хрумване, супер начало на фестивала.

Необходимо е малко време, за да схванеш идеята, но е филм със силно въздействие. Ние останахме много доволни.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Аз може ли да направя малка промяна и да заменя НОволуние с Годеж под пара?

 

17.01 Фадма

22.01 Годеж под пара

25.01 С кану по Амазонка

А Кръговрат ще го гледам в някой от другите салони. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Потвърждавам мнението на Еми и на културното аташе на Иран... Слез 30-тата минута започваш да навързваш историята... Много силен филм,  много добър избор за начало на феста! Честита годишнина и тук и все така да е в следващите няколко х10години - разпродадени зали и въодушевени зрители!

Успех!!

 

Пс. Сладките изкушения бяха... Ммм!

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.