Прескочи до съдържание

Периодични промоции, отстъпки и промо кодове за коли под наем


Препоръчани мнения

Аз понеже съм фен на Бъджет под 200 евро на 5 дни в Германия не намерих (и връщане на друго място), а и там Голдкар не пеят в хора.

 

Редактирано от bibi
Връзка към мнение
преди 8 минути , bibi каза:

Аз понеже съм фен на Бъджет под 200 евро на 5 дни в Германия не намерих (и връщане на друго място), а и там Голдкар не пеят в хора.

 

Не говоря да търсиш непременно Goldcar. Идеята е, че за една и съща локация, посредникът ми предлага 3 пъти по-висока най-ниска цена от това, което е предложила компанията. Исках просто да насоча вниманието на наемащите кола да проверяват и директно по компаниите или други доставчици.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

EasyRentCars ваучер за 5% отстъпка. Изпробвано от мен. Работи за сумата на предварителното плащане онлайн:

 

vccode5 - Enter this code at the checkout. Ends 20 May. Available in partial pay and prepay bookings.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...
  • 7 месеца по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...
  • 3 месеца по-късно ...
преди 7 минути , crazyhorse каза:

Някой ползвал ли е този сайт:

https://www.driiveme.com/ ?

Някакви съвети,препоръки и т.н.

Изглежда евтино,но дали е вярно?

Конкретно този сайт не съм ползвал. Има и други подобни сайтове, някои от тях са дори за кемпери (имаше такава дискусия за Австралия). Идеята им е, че рентал фирмите имат нужда отвреме-навреме да преместят някоя кола от един офис до друг. Най-евтиният начин за тях е да ти я дадат за 1 евро, например. Срещу това обаче клиентът трябва да свърши работата за много ограничено време, обикновено 24 часа, т.е. няма време за много спиране и разглеждане. В допълнение, разреженият пробег често е малко над необходимото разстояние. Ако условията им те радват, не се притеснявай и резервирай. Но не забравяй, че може да бъдеш третиран като обикновен клиент с често срещаните трикове - пробутване на застраховки, оглеждане на щети под лупа при връщане, забавяне на задържания депозит и т.н.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 2 минути , vorbis каза:

 Но не забравяй, че може да бъдеш третиран като обикновен клиент с често срещаните трикове - пробутване на застраховки, оглеждане на щети под лупа при връщане, забавяне на задържания депозит и т.н.

Демек-както нормалните рент-а-кар фирми?

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да, то са си нормални рентакар фирми, но не може да си измисляш ти маршрута както искаш, а каквото имат те

Връзка към мнение
преди 19 минути , neuromancer каза:

Да, то са си нормални рентакар фирми, но не може да си измисляш ти маршрута както искаш, а каквото имат те

Ако имат желаният ми маршрут-взимам!Нали?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 21 минути , crazyhorse каза:

Ако имат желаният ми маршрут-взимам!Нали?

Ми да, ама виж и датите, че и те са важни

  • Смея се 2
Връзка към мнение
  • 7 месеца по-късно ...

National Car Rental дават безплатно статус Executive Elite (пише, че е ако регистрирате карта American Express, но става със всякакви карти)

От този линк https://legacy.nationalcar.com/en_US/car-rental/partners/partner-details/affinity/AmexExecElite.html

З нови клиенти, но аз имах преди и пак се регистрирах с нов акаунт, само сложих друг номер на шофьорската книжка.

Няма особени предимства, пък и Нешеънъл не са особено популярен избор, предимно дават безплатно втори шофьор, ъпгрейд в Щатите и Канада, приоритетно гише, печелят се кредити (след 5 наема получаваш безплатен).

Специално с тази оферта пише, че дават 5 кредита за първия наем, платен с Американ Експрес, аз това смятах да го пробвам, ама на мен ми дава, че нямат коли където искам, та ще видим дали ще успея.

Друго, което може да се направи после е status match с Hertz, Sixt, Avis и вече те каквото дадат. Ще трябва да им пишете мейл, със скриншот показващ статуса в в Нешънъл.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 7 месеца по-късно ...

На някой ако му върши работа код от Ryanair SUMMER50

за 50 евро отстъпка(при резервация над 500 евро) за Италия,Испания и Гърция!

Важи до утре 10.09.2021 23:59 GMT...

Save €50 when you spend €300 or more on new Ryanair rental car bookings. Bookings must be made before 23:59 London time on 10/09/2021. To redeem, click the link in this email and book your rental car. Discount is available for the following destinations: Spain, Italy and Greece Discount applies to the cost of car only and excludes any additional fees, extras or insurance. If you make any changes to your booking you may lose your discount and be liable for the full rental amount.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Едва ли тук е мястото, но не можах да намеря подобна тема за колите под наем. Та въпроса ми е някой има ли код за отстъпка за кола под наем ?

Сайта е https://www.economybookings.com/en/cars/details?plc=1917&dlc=1917&py=2021&pm=09&pd=21&dy=2021&dm=09&dd=28&pt=2330&dt=2000&age=35&crcy=EUR&lang=en&cr=34&btag=google&car-id=M_ECMR_1345825_1345825_0000453A-7_2-U009800-O3__1&request-id=6BD9E932713B213012A9636D3D6CF0EF9965D252_14e7539b23994a8d8c0e6f0855ee5fe3

Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

image.png.4d33668d782a9e6959143ebc95806b80.png

Аз специално гледам за Сицилия за края на февруари и ми дава цена около 20Е  на ден с пълна застраховка, което е напълно приемливо за мен.

Връзка към мнение
преди 25 минути , jorocontrola каза:

image.png.4d33668d782a9e6959143ebc95806b80.png

Аз специално гледам за Сицилия за края на февруари и ми дава цена около 20Е с пълна застраховка, което е напълно приемливо за мен.

При положение, че само пълната им застраховка е 28 евро на ден, си е направо кражба... 😋

Връзка към мнение
  • 6 месеца по-късно ...

Имам промо код за наем на кола от Hertz за Гърция, през Agean. Изтича на 22.07.2022 и е за периода от 01.08.2022 до 30.09.2022. Някой желаещ.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.