Прескочи до съдържание

Летище София - Бизнес салон с Mastercard Gold


Препоръчани мнения

преди 6 часа, desislavna каза:

Изгода и аванта са различни понятия. Авантата е незаслужена изгода и облага, придобита по нечестен път.

Да, в нашия форум се търся и намират изгодни оферти, както и такива възможности за по-приятно изкарване на времето между полетите, но те в никакъв случай не са безплатна екстра, която по някакъв начин ние тук с хитринки сме успели да получим, а са в следствие на оферти, общодостъпни за всички хора.:)

По темата - още преди възможностите, предоставени от Дайнърс клъб, имам MasterCard World, когато ЦКБ започнаха да ги издават, и съм влизала в салон Преслав с нея, при това с придружител. Действало е безпроблемно.

Как става влизането - преоторизират картата с някаква сума или? 

 

Кой от двата салона бихте препоръчали - Преслав или Плиска? Каква е разликата?

Редактирано от Loverboy
Връзка към мнение

По-горе пуснах линк с изглед от салон Преслав, ето сега и от салон Плиска:

http://panomagic.eu/sa/sa1.html

 

На мен ми е по-уютен Плиска, а в другия има салон за пушачи (което е или голям плюс или голям минус според гледната точка).

Асортимента за хапване и пийване иначе е идентичен.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 54 минути , Loverboy каза:

Как става влизането - преоторизират картата с някаква сума или? 

 

Кой от двата салона бихте препоръчали - Преслав или Плиска? Каква е разликата?

Не, само никакви суми не преоторизират. Имат списък с карти и какви възможности предлага всяка от тях. Сканират бордната карта. Не са ми искали подпис или ПИН за банковата.

Никога не съм имала проблеми там. Аз все в Преслав ходя. По-празно ми се струва и съм си свикнала.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.