Прескочи до съдържание

Как да стигнете до Валенсия от Летището Кастелон (CDT)


Nicro

Препоръчани мнения

На 2/17/2017 в 10:05, Slavena каза:

Здравей, има автобус от летище Кастелон до Венеция. Тръгва в 20:45 и пристига във Венеция в 22:55.

https://www.mediterraneoholidays.com/aeropuerto-de-castellon/aeropuerto-de-castellon-buses-castellon-valencia

Това забутано летище още много много малко време ще го има.  Ще го последва съдбата на Форли в Италия и ще изместят полетите до централното летище в града с по-високите летищни такси. Преди няколко години четох статия за испанските летища, как  голяма част от тях са на загуба и много ще бъдат закрити в най-скоро време. Разходите са повече от приходите. А и рецесията от 2008 насам си оказва влиянието

Редактирано от Георги
Връзка към коментар

Хах, ама и аз каква глупост съм написала Венеция, вместо Валенсия :D

Иначе за летището не знам дали сте прав. Наблизо има доста колям курортен комплекс, който летището обслужва. И когато летяхме до там и обратно ми направи впечатление, че всичко в летището е чисто ново, т.е. обновено е през последните 1-2 години... но само времето ще покаже. При всички положения е добре да има и такива летища според мен...

Връзка към коментар

да, силно се надявам да не канселират полета ми през октомври. Засега спират полете от/до Кастейон от ноември до март.

Учудвам се с по 1 полет на ден изобщо кой работи на това летище и по колко часа? Магазини, кафенета едва ли има.. Кой ще плаща наеми , като няма клиенти, тъй като няма полети, хаха.. Кафемашина, друго не е нужно, хаха

Връзка към коментар
  • 5 месеца по-късно ...

Здравейте и от мен :)

Изчетох написаното до тук относно предвижването от Кастелон до Валенсия. 

Сега проверявам графика на въпросните автобуси. Полетът ми по график пристига в 20:10ч., а автобусът до Валенсия е с час на потегляне от Летището в 20:40ч. Ще успея ли за половин час да излезна от летището (при положение, че полетът не закъснее) и да си хвана този автобус, който е единствен в графика за този ден?

Благодаря предварително : ))

Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Здравейте ! Купих си билети за автобуса ( шатъл ) Кастейон - Валенсия и обратно, но ми изпратиха нещо като ваучер. Това ли е всъщност билетът? Защото за автобусът Бове - Париж шофьорът цъкаше върху някакъв баркод, а тук не виждам такъв.

Връзка към коментар
  • 9 месеца по-късно ...

Здравейте! 

Предстои ни пътуване на 03.06.2019 от София до Испания. От летището в Кастейон как и със какво може да отидем до Валенсия. 4 възрастни и 2 деца. Чета коментари, че има автобус, но от къде можем да го хванем и какви са цените? На 03.06.2019 кацаме във 19 :10. 

Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...
On 2/24/2019 at 4:30 PM, Патюн said:

Здравейте! 

Предстои ни пътуване на 03.06.2019 от София до Испания. От летището в Кастейон как и със какво може да отидем до Валенсия. 4 възрастни и 2 деца. Чета коментари, че има автобус, но от къде можем да го хванем и какви са цените? На 03.06.2019 кацаме във 19 :10. 

Здравейте! Ако сте толкова хора помислете за вариант рент-а-кар. Ще ви излезе по-евтино и удобно. Трафикът във Валенсия не е толкова голям. Иначе автобусът ще го намерите точно срещу изхода на летището, 20 евро е билетът. Пожелавам ви приятно пътуване!

Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...
  • 7 месеца по-късно ...

Здравейте, как стои въпроса с придвижването от града Кастейон до летището...или от Валенсия, ако не е хипер скъпо (2 възрастни и 2 деца). През последния линк нищо не ми намира- явно, защото е в неделя полета...

 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.