Прескочи до съдържание

Турция - конкретни въпроси


Mary
Георги
Съобщението е добавено от Георги

Това е тема за бързи въпроси, свързани с Турция. Какво е бърз въпрос? Това е въпрос, който има достатъчно конкретика, така че да му бъде отговорено с до 2-3 отговора, т.е. въпрос, който не предизвиква дискусия. Примери:

 

- Колко струва билетчето за трамвай в Истанбул?

- Как се пресича от европейската към азиатската част на Истанбул?

 

Има и друг тип въпроси, които може да изглеждат бързи, но да са въпрос на лично мнение и може да предизвикат дискусия. За тях се пуска отделна тема. Примери:

 

- Къде да спим в Кападокия?

- Заслужава ли си отбивка до Памуккале?

 

Възможно е да решите, че въпросът ви е бърз, да го пуснете тук и да се зароди дискусия - няма лошо, ще бъде отделен в нова тема, да не се чудите 🙂

 

Разбира се, ако искате да обсъдите цялото си пътуване в детайли, винаги пускайте нова тема. По този начин най-добре ще си го проследите от първите въпроси до самото пътуване и разказите ви след него. 

Препоръчани мнения

преди 18 часа, Mistela каза:

Здравейте, имам няколко конкретни въпроси за Турция /по специално Белек/:

1. за резервация за хотел кой сайт предимно използвате /ние предимно букинг, но за Турция той ли е най ок/?

2. по спомен в Турция може да ходим вече само с ЛК /паспорта ми изтича и се чудех дали да тичаме за нов/?

3. Имаше едо приложение за е-сим, което зареждаш и говориш, удачно ли е за там?

 

И към магеланците ходили в района на Белек, Моля препоръчайте ми нещо което да не пропуснем / за седмица ще сме там/.

 

Благодаря предварително на отзовалите се!

Тъй като повече от 10 години поне два пъти годишно почиваме самостоятелно в Анталия най-добрите цени и всички видове стаи можете да откриете на първо място в официалните сайтове на хотелите. И в момента можете да направите резервация за доста хотели в Белек за следващата година на таз годишни цени. Те ще са такива до към края на септември и след това ще бъдат поне с 20% по-високи.

Букинг нямат добри цени за ол инклузив хотелите в Анталия. Затова може да го използвате само информативно. 
Допреди година две испанската онлайн платформа за резервации Destinia имаха отлични цени, но през последната година намалиха много броя на предлаганите хотели и имат най-много по един два вида стаи, които предлагат, а в някои хотели видовете стаи са повече от 10.
Можете да проверите цените за хотелите, които желаете в Stayforlong , те имат много добри цени почти за всички ол инклузив хотели в Анталия.

Можете спокойно да пътувате или летите с лични карти в Турция.

За интернет можете да използвате няколко приложения. Лично аз последните години използвам AirAlo, и въпреки че не са с най-ниските цени съм изключително доволен от тях. 

В района на Белек най-големите забележителности са луксозните огромни хотелски комплекси и голф полетата. Нито има някаква особено красива природа, нито морето и плажовете са уауу. Можете да посетите атракционния парк The Land of Legends и да отскочите до Стария град на Сиде, където действително има какво да се види. Иначе Белек като град е просто един малък град с център с магазини и заведения с изключително надути цени и нищо повече.

 

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.