Прескочи до съдържание

Копривщица - бързо кръгче - въпроси


Crazy Horse

Препоръчани мнения

Цвете, проблемът е, че ние винаги идваме за малко и трябва да съчетаваме срещи с роднини и приятели с гледане на забележителности, но ще се опитвам вече поне едно място да разглеждаме при всяко идване. И да, ще разчитам на препоръки, защото аз не познавам добре България.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Ето ме и мен най-после на линия да се отчета по темата за Копривщица.
Добрах се до градчето с влак в крайна сметка, пътнически при това - 17.30-20.13. Копривщица е наистина прекрасно място! Останах много, много приятно изненадан! Велико място, което вдъхновява! Ще се върна пак лятото, този път семейно и ще разгледаме всичко.


Върнах се назад във времето в положителния смисъл на думата! А, препоръката на Ивко за ресторанта При Дядо Либен се оказа също супер! Мерси Ивко! Вкусни традиционни манджи и студена бира на добри цени, какво повече му трябва на един магеланец!

 

Това лято ще се организираме по-добре. Имам бегъл план какви ще ги вършим. Ще се появим на някоя магеланска среща в София и ще се помотаем из страната. По-късно ще искам съвети, че сега ме чака много, много работа. 

 

Благодаря на всички магеланци, които се отзоваха така мило с всякаква информация и желание да ми помогнат! 

 

 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.