Прескочи до съдържание

Общи промоции и разпродажби


macf1an
Съобщението е добавено от macf1an

 

 

А ти, Магеланецо, погледна ли списъка с авиокомпании, преди да публикуваш офертата тук ?

 

 

 

 

Препоръчани мнения

преди 13 минути , don каза:

Аз се сдобих с няколко безплатни двупосочни билети софия порто от черния петък за края на януари,само че до лисабон не виждам евтини полети

И аз имам от тези и тогава си напазарих и безплатни до Лисабон и обратно. :)

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 минути , christuff каза:

И аз имам от тези и тогава си напазарих и безплатни до Лисабон и обратно. :)

 

Ние също "купихме"  по 2 Порто-Лисабон за по -3.94 паунда от черния петък :), а преди това планирахме да пътуваме с влака, чиято цена може да падне до 10-ина евро на посока.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
15 € discount on all destinations. It's a steal!

It's time the 24 Hours Off Today you do not pay full price for your flight. Take advantage of the discount of € 15 on flights from Italy to any destination, at any time. The discount is automatically applied to the reservation once flight is selected. 

The discount is valid from now until 23:59 on 10 January 2018. * 

 

P.S. Забравих да спомена, че е от https://www.budgetair.it/

 

@Doctor Who, благодаря за напомнянето.

Редактирано от chandni
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 2 минути , chandni каза:
15 € discount on all destinations. It's a steal!
It's time the 24 Hours Off Today you do not pay full price for your flight. Take advantage of the discount of € 15 on flights from Italy to any destination, at any time. The discount is automatically applied to the reservation once flight is selected. 

The discount is valid from now until 23:59 on 10 January 2018. * 

От кой сайт излиза отстъпката?

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Уиз кредитите от букинг са в темата за Уиз, т.като най-често там се обсъждат:

https://magelanci.com/forums/topic/3830-wizz-air-периодични-промоции-обща-тема/

 

Scoot:

https://magelanci.com/forums/topic/8575-scoot-периодични-промоции/

 

Редактирано от macf1an
Връзка към мнение
преди 4 часа, chandni каза:
15 € discount on all destinations. It's a steal!

.....

P.S. Забравих да спомена, че е от https://www.budgetair.it/

Само да отбележа, понеже budgetair.it често го пускат (кажи-речи веднъж на 2 месеца) това "намаление" от 15€ и съответно съм проверявал многократно - цените почти винаги са по-високи с повече от 15€, а понякога и много по-високи от цените на оригиналните сайтове, та файда от това "намаление" - почти никаква. 
Един-единствен път успях да намеря цена, която с намалението излизаше 10-тина евро по-ниска отколкото на сайта на авиокомпанията, и купих билет. 


Ето сега - един полет на WIZZ Бергамо -София на 22март.

 
1. На сайта на Wizz без дискаунтклуб - 15€ 
image.png.fb91455f0925543212a29388de545610.png

 

2. От budgetair.it - 50€ с включено "намалението" от 15€

image.png.aba49ebcfe14b64f7faaa30cef9c6c28.png

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 4
  • Шок 2
Връзка към мнение
преди 10 минути , Фил каза:

Само да отбележа, понеже budgetair.it често го пускат (кажи-речи веднъж на 2 месеца) това "намаление" от 15€ и съответно съм проверявал многократно - цените почти винаги са по-високи с повече от 15€, а понякога и много по-високи от цените на оригиналните сайтове, та файда от това "намаление" - почти

image.png.aba49ebcfe14b64f7faaa30cef9c6c28.png

Потвърждавам. Преслушах го с две цени на Лондон - Атина (Aegean) и Атина - Лондон (Eurowings): по-скъпи цени от авиокомпаниите. 

Връзка към мнение
преди 3 минути , Гост каза:

Преслушах го с две цени на Лондон - Атина (Aegean) и Атина - Лондон (Eurowings): по-скъпи цени от авиокомпаниите. 

Е, то в случая (и най-често е така) важи само за полети от Италия:
 "Take advantage of the discount of € 15 on flights from Italy to any destination" 
но и за полетите от Италия трудно ще се намери нещо, което да е по-евтино
 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Тъкмо и аз това разглеждах... Завишени цени за полетите на УИЗ, а полети на райън изобщо не предлагат. Аз прегледах от Милано за Порто и Лисабон. На TAP не са лоши цените с намалението на budgetair,  но все пак са си по-високи от райънеърските.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 минути , Фил каза:

Е, то в случая (и най-често е така) важи само за полети от Италия:
 "Take advantage of the discount of € 15 on flights from Italy to any destination" 
но и за полетите от Италия трудно ще се намери нещо, което да е по-евтино
 

Просто споделих опит. Не бях проверявала тази платформа. 

Връзка към мнение

Не зная точно в коя тема да си отнеса питането, затова стрелям тук. Извинявам се, ако не е правилната!

 

От раздела "Оферти от блоговете" ми попадна немски сайт /търсачка някаква, който предложи добра оферта на полет с дати, които аз търся.

Показва ви цена 271Е:

tursachka.jpg.48ede07ac13bfa31330361e3627e1377.jpg

 

И после ме препраща в това Govolo, където цената е съвсем друга...

 

govolo.jpg.4a0fcb396cb91eeb957db3b7eb0b2598.jpg

 

Не мога да разбера аз ли правя нещо неправилно ?! И с момондо ми се е случвало така да ми намери една цена, а после в сайта, от който мога да купя билета, цената е по-висока. Уж датите са едни и същи, дестинациите също. От къде се получава тази разлика м/у търсачките и посредника, който продава билета? 

Връзка към мнение
преди 8 часа, iliana_t каза:

От къде се получава тази разлика м/у търсачките и посредника, който продава билета? 

Не е точно търсачка и посредник, а няколко нива търсачки :) И от там идват и разликите, колкото по-нагоре катериш, толкова по-голяма е възможността някъде нещо да се скъса. Просто тия гуру-та нагоре не са индексирали както трябва цената на govolo и така. Понякога дори в един сайт може да ти се случи - ще покаже една цена в началото, а като стигнеш до плащане ще е друга със съобщение от типа на "съжаляваме, ама цената се промени". 

 

Търсенето на цени е доста интензивно откъм изчислителна мощ, за това и сайтовете прибягват до опростяване, кеширане и т.н. за да не ровят в дълбокото на абсолютно всяко търсене. Все пак целта е сравнително бързо да изкарат резултати, а не да чакаш 3 минути и през това време процесорите им да се пържат. Това опростяване позволява сравнително бързо да ти изкарат резултати, но дефекта е че не винаги тези резултати са реални. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Директен полет до Мартиника:

ORY  ---    FDF   ----  ORY  за 198 евро.

 

Полета се изпълнява от LEVEL.

 

 

image.png.a52e4e76e45901fc123161a90cc97fce.png

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 8
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 55 минути , Doctor Who каза:

Директен полет до Мартиника:

ORY  ---    FDF   ----  ORY  за 198 евро.

image.png.a52e4e76e45901fc123161a90cc97fce.png

Много хубава цена, само като че ли ноември е най-дъждовният месец.  :unsure:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 5 минути , Фил каза:

Много хубава цена, само като че ли ноември е най-дъждовният месец.  :unsure:

Дали?

Доминиканците на нас ни казаха, че през май и септември вали най-много, но не непрестанно.

Връзка към мнение
преди 9 минути , Фил каза:

Много хубава цена, само като че ли ноември е най-дъждовния месец.  :unsure:

"Дъждовният сезон продължава от юли до ноември. "

https://bg.wikipedia.org/wiki/Мартиника

Редактирано от Таньо
Връзка към мнение

40% Отстъпка за полети до Канарските острови на TUI fly летене от Германия до Април.

✈ SUPERSPAR-JANUAR: 40% Rabatt auf Kanaren-Flüge

Излизат нелоши цени от Берлин - примерно 65Е еднопосочен; 60Е от Дюселдорф който е лесно достъпен от Дортмунд/Уиз/София или Варна.

 

Връзка към мнение

Flightradar24 имат промоция -50% за Silver membership ($5 за първата година / $6 с ДДС). Можете да спрете членството по всяко време, като то остава активно до края на платения период.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 35 минути , chandni каза:

Flightradar24 имат промоция -50% за Silver membership ($5 за първата година / $6 с ДДС). Можете да спрете членството по всяко време, като то остава активно до края на платения период.

Златното е  отклучено на апк в мрежата.:)

Връзка към мнение
преди 53 минути , chandni каза:

Flightradar24 имат промоция -50% за Silver membership ($5 за първата година / $6 с ДДС). Можете да спрете членството по всяко време, като то остава активно до края на платения период.

А каква е файдата от от това членство? Каква функционалност ти е нужна? 

Връзка към мнение
преди 2 минути , Фил каза:

А каква е файдата от от това членство? Каква функционалност ти е нужна? 

Ето някои от функциите, които добавя Silver-a: 

Ads removed
Alerts
90 days of past flights
Text labels
More aircraft details

2 Sessions

Prioritized support

Timeout removed 

 

Основното, заради което реших да си пусна сребърния, е по-дългият период на полетна история - 90 дни, вместо 7. Това, което не ми допада е, че дори и в сребърния няма скорост, височина и някои други основни полетни данни, които доскоро бяха стандартни за Basic.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 1 час, chandni каза:

Основното, заради което реших да си пусна сребърния, е по-дългият период на полетна история - 90 дни, вместо 7.

Аз мисля, че и преди бях споменавал - flightawarе.com  - безплатна регистрация и получаваш не 90, а 120 дни история.
Имаш си основните полетни данни, 

 f-3.jpg.66fb838d4a5436bf94383156eb9a0a45.jpg

 

Track Log с координати на местоположението, посока, скорост, височина, Climb/Descent Rate 
image.png.a7eb40d891881f8c8f4e191223d3b01f.png

Това, което ми липсва, са регистрациите на машините ...

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.