Прескочи до съдържание

Общи промоции и разпродажби


macf1an
Съобщението е добавено от macf1an

 

 

А ти, Магеланецо, погледна ли списъка с авиокомпании, преди да публикуваш офертата тук ?

 

 

 

 

Препоръчани мнения

Това предложения отправям към компанията ни. Предвид, че сме ограничени в датите 27.04-06.05.2024 (+-2 дни), направих следния план:

image.png.bb1e001dd71784fbaac9eb68a0ab4f9d.png

image.png.0074ada2ec97c02b644a7fdb9070c7c1.png

image.png.540c82596c3a262374c08792b79819de.png

 

 

 

 

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 7 часа, wiliko каза:

За тази оферта няма ли желаещи :biggrin:

Cheap flights from Europe to the USA & Canada from €176

1170591183_Screenshot_20231223_183127_SamsungInternet.jpg.7970c2791381513b5cb01888ccfb90b6.jpg

Да те разходя за 3 дни до Хамилтън / Торонто? 11-14 март? Връзва се и добре с Уиз полетите до Копенхаген, налага се нощувка само в едната посока. Целият маршрут от София излиза 410 лв. (или 360 лв, ако имаш Уиз кредит).

  • Харесвам 11
Връзка към мнение
преди 26 минути , Георги Матеев каза:

Да те разходя за 3 дни до Хамилтън / Торонто? 11-14 март? Връзва се и добре с Уиз полетите до Копенхаген, налага се нощувка само в едната посока. Целият маршрут от София излиза 410 лв. (или 360 лв, ако имаш Уиз кредит).

Само ако ме заведеш и до Ниагара...:air_kiss:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 21 часа, wiliko каза:

За тази оферта няма ли желаещи :biggrin:

Cheap flights from Europe to the USA & Canada from €176

1170591183_Screenshot_20231223_183127_SamsungInternet.jpg.7970c2791381513b5cb01888ccfb90b6.jpg

Взех билетки, ама ще ходим септември, живот и здраве :wink: - хем малко по-топло, хем се надявам и малко по-есенно-шаренко да е в Онтарио. :smile3:

image.png.15dd750e27fd5320f4008c649ebc3f1e.png

  • Харесвам 15
  • Браво 4
Връзка към мнение

И аз да добавя, че има полети и от Атина

Route:

Athens – New York  – Athens

Travel dates:

March – April 2024

Some examples:

27 Mar – 5 Apr €315
7 – 19 Apr €275
10 – 19 Apr €272
10 – 22 Apr €271
17 – 29 Apr €229

athens.jpg?resize=783%2C226&ssl=1

Where to book?

Visit SKYSCANNER

Baggage policy:

Hand baggage 42x32x25 cm is included!

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 19 минути , Иван Попов каза:

И аз да добавя, че има полети и от Атина

Route:

Athens – New York  – Athens

Travel dates:

March – April 2024

Some examples:

27 Mar – 5 Apr €315
7 – 19 Apr €275
10 – 19 Apr €272
10 – 22 Apr €271
17 – 29 Apr €229

athens.jpg?resize=783%2C226&ssl=1

Where to book?

Visit SKYSCANNER

Baggage policy:

Hand baggage 42x32x25 cm is included!

Големи сте провокатори!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
На 24.12.2023 г. в 15:48, Фил каза:

Взех билетки, ама ще ходим септември, живот и здраве :wink: - хем малко по-топло, хем се надявам и малко по-есенно-шаренко да е в Онтарио. :smile3:

image.png.15dd750e27fd5320f4008c649ebc3f1e.png

Колко излязоха?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 17 часа, Дани Магелани каза:

Големи сте провокатори!

Знам 😄

Стига, че вече и нашите ще ме изгонят от нас...... с тези промоции 😀

Баща ми иска да прави ремонт на едната къща, а аз не спирам да харча пари за пътувания и други глупости. Как ще се разберем не знам просто......

  • Браво 1
  • Смея се 6
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 33 минути , Иван Попов каза:

Знам 😄

Стига, че вече и нашите ще ме изгонят от нас...... с тези промоции 😀

Баща ми иска да прави ремонт на едната къща, а аз не спирам да харча пари за пътувания и други глупости. Как ще се разберем не знам просто......

От камбанарията на големия си житейски опит ти казвам, че баща ти не е прав. Остава това, което си събрал като спомени и емоция.

  • Харесвам 9
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 16 часа, Alexander каза:

Колко излязоха?

240€ , jetcost.dk > MyTrip 
но малко се забавих и бяха поскъпнали, някои успяха да вземат за края на септември/началото на октомври за под 200€
(иначе бих изказал предположение, че дотогава със сигурност пак ще излезнат оферти Европа > Канада/САЩ-източно крайбрежие за около и под 200€, но аз вече, така или иначе се бях настроил, че ще взимам билети :smile3:)

  • Харесвам 8
  • Браво 5
Връзка към мнение
преди 5 часа, Дани Магелани каза:

От камбанарията на големия си житейски опит ти казвам, че баща ти не е прав. Остава това, което си събрал като спомени и емоция.

Знам, че не е прав, но все пак той си иска неговото..... 🙂

Аз затова като пътувам не го питам, а направо си взимам :yahoo:

Е после се караме, но си пътувам 😊

  • Браво 1
Връзка към мнение

Единствените сайтове за промоции на хотели са техните собствени сайтове и са от типа 2 за 3 нощувки , плати 5 за 7 и т.н.

 

Ако търсите агрегатор за цени - с най-широки възможности е Гугъл Флайтс . Лошата новина е , че често най-ниските цени от апокрифни сайтове са нереални и неналични. Големите травел сайтове са собственост на два гиганта и играят с цените между собствените си суббрандове в рамките на комисиона си от хотела . Букинг като абсолютен лидер и с най-голям комисион , достигащ 30-35% , обичайно са с най-високи цени - но въпреки това са най-голям брой продадени стаи. Причините са няколко: изключителен интерфейс , най-голяма база и много успешно закачване на кукичката на хамстер колелото на най-голям брой потребители с измислени отстъпки…

Ако търсите нисък клас хотел , най-добрият вариант е агрегатора Гугъл Флайтс. При среден и висок клас хотели, обичайно собствените сайтове на хотелите са по-добър вариант, но често си трябва следене за промота, а много потребители нямат това време . Директното резервиране гарантира и по-добра стая при настаняване.

 

 

Ако всичко това ви изглежда сложно , поглеждайте към пакетните услуги ( полет + хотел ) на големите тур гиганти, които купуват ангро.

  • Харесвам 10
Връзка към мнение
преди 9 часа, muffytoz каза:

Извинявам се ако не е за тук поста ми, но може ли да ми препоръчате сайт за хотели с добри промоции. 

Онзи ден се регистрирах в hotels.com и си резервирах нощувка в Оман,като ми даде 10% отстъпка като член на сайта,а минах първо през австралийския топкешбек,който същия ден имаше 5 долара кешбек над 20 долара сметка плюс 4% .

Screenshot 2023-12-29 at 16-38-29 TopCashback - Transactions by Member.png

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Днес се порових за хотели на Мавриций и попаднах на тази оферта, но условието е да може да си позволите 2 седмици почивка. https://www.holidaypirates.com/packages/get-14-nights-in-mauritius-for-a-great-price-and-save-gbp273

 

Връзка към мнение
преди 7 часа, stanislavpp каза:

Единствените сайтове за промоции на хотели са техните собствени сайтове и са от типа 2 за 3 нощувки , плати 5 за 7 и т.н.

 

Ако търсите агрегатор за цени - с най-широки възможности е Гугъл Флайтс . Лошата новина е , че често най-ниските цени от апокрифни сайтове са нереални и неналични. Големите травел сайтове са собственост на два гиганта и играят с цените между собствените си суббрандове в рамките на комисиона си от хотела . Букинг като абсолютен лидер и с най-голям комисион , достигащ 30-35% , обичайно са с най-високи цени - но въпреки това са най-голям брой продадени стаи. Причините са няколко: изключителен интерфейс , най-голяма база и много успешно закачване на кукичката на хамстер колелото на най-голям брой потребители с измислени отстъпки…

Ако търсите нисък клас хотел , най-добрият вариант е агрегатора Гугъл Флайтс. При среден и висок клас хотели, обичайно собствените сайтове на хотелите са по-добър вариант, но често си трябва следене за промота, а много потребители нямат това време . Директното резервиране гарантира и по-добра стая при настаняване.

 

 

Ако всичко това ви изглежда сложно , поглеждайте към пакетните услуги ( полет + хотел ) на големите тур гиганти, които купуват ангро.

Интересното е, че много често суббрандът на Booking.com - Agoda.com дава забележимо по-добри цени за същите хотели, стаи и дати от самия Booking.com. Особено добри са като цени в Азия - там разликите с другия голям играч - Expedia и неговите суббрандове са понякога до 20-30% в полза на Agoda. Случвало ми се е да платя и 50-70% по-малко при тях, отколкото в hotels.com - за един и същи хотел, дати и вид стая. И в същото време в Северна и Южна Америка или Европа, включително и в Турция, много често hotels.com ми дава по-добри цени от Agoda и Booking.

Връзка към мнение
преди 2 часа, Myraya каза:

Днес се порових за хотели на Мавриций и попаднах на тази оферта, но условието е да може да си позволите 2 седмици почивка. https://www.holidaypirates.com/packages/get-14-nights-in-mauritius-for-a-great-price-and-save-gbp273

 

Това са по над 180 евро на вечер за двойна стая (2533 евро общо), при това - валидни само ако се резервира за цели 2 седмици! Какво му е изгодното на това предложение? 🙂

Връзка към мнение
На 28.12.2023 г. в 11:23, saved_ каза:

Кои други дати и дестинации има за есента? Аз търся за Етиопия.

Имаше Адис Абеба сред дестинациите, които даваха доста хубави цени. Изследвайте в кои дни от седмицата се получават, защото това е ключът. Отделен е въпросът, че от това, което прочетох за Етиопия (престъпност, нападения над чужденци, размирици, прекъсване на комуникациите), по-скоро за момента ще я пропусна като рискова. Май и близостта със Сомалия влияе... А иначе има много интересни неща за гледане там, знам.

Връзка към мнение

Non-stop flights from Barcelona to Bogota, Colombia for €558!

Unique Things to Do in Bogotá

Travel dates:
Daily availability from 28 January to 29 March 2024 (last departure on 13 March)

Route:
Barcelona – Bogota – Barcelona

Baggage allowance:
One cabin bag

Please note: All the information on this page is correct at the time of publication. If you are checking out the deal at a later date, the price and the availability may no longer be as advertised. Prices are subject to change. To ensure you never miss our deal again, sign up for DEAL ALERTS: download our App on Google Play or App Store. You can also opt for email notifications >> or Telegram alerts >>

 HOTEL€65/DOUBLE

In Bogota we encourage you to stay at the well-rated 4* Biohotel Organic Suites. This hotel offers a gym, hot tub and comfortable air conditioned rooms.

b-800x243.png

 

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
Иван Попов

4 in 1 trip from Paris across Indonesia: Jakarta, Bali, Lombok & East Java for €680!

Bali_PH_guillaume-marques-bnMPFPuSCI0-unsplash.jpg

Travel dates:
April 2024

Route and example dates:
Paris – Jakarta 8 April
Jakarta – Denpasar 10 April
Denpasar – Lombok 15 April
Lombok – Surabaya 20 April
Surabaya  – Jakarta 23 April
Jakarta – Paris 24 April

Baggage allowance:
Saudia: one cabin bag and one piece of checked baggage
Lion Air, Super AirJet, TransNusa: one cabin bag

Please note: All the information on this page is correct at the time of publication. If you are checking out the deal at a later date, the price and the availability may no longer be as advertised. Prices are subject to change. To ensure you never miss our deal again, sign up for DEAL ALERTS: download our App on Google Play or App Store. You can also opt for email notifications >> or Telegram alerts >>

 HOTEL

In Jakarta we suggest you stay at the well-rated Ashley Wahid Hasyim Jakarta

h-4.png

In Bali we suggest you stay at the well-rated 4* Plagoo Holiday Hotel. It offers a swimming pool with sun loungers, free parking, a bar, restaurant and air-conditioned rooms with a desk and flat-screen satellite TV.

cheap hotels in bali

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Полети от Рига до Пърт, Австралия

 

Turkish Airlines: flights from Riga to AUSTRALIA (Perth) from €763 - TravelFree

Travel dates:

February – March 2024

Route:

Riga – Perth – Riga

Some examples:

26 Feb – 14 Mar €763
26 Feb – 17 Mar €765
26 Feb – 21 Mar €763
27 Feb – 19 Mar €765
27 Feb – 30 Mar€ 793
3 – 19 Mar €765
3 – 24 Mar €764
14 – 30 Mar €796

 

Интересното е, че и от Варна дава същата цена. От София не знам.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Open-jaw flights from Paris to Australia, returning to Amsterdam from €555

Travel dates:
Late February to June 2024

Routes:
Paris – Sydney – Amsterdam
Paris – Melbourne – Amsterdam
Paris – Sydney & Melbourne – Amsterdam
Paris – Melbourne – Xiamen – Amsterdam

Baggage allowance:
One checked bag and one cabin bag per passenger.

 

image.png.c2c975c2ee05fecead8979d4c24ea81d.png

  • Харесвам 10
Връзка към мнение
преди 24 минути , Otnesen каза:

HOT! Cheap flights from Copenhagen to Toronto, Canada from €179

https://travelfree.info/cheap-flights-from-copenhagen-to-canada/

Да се самоцитирам.....От началото на април Райънеър пускат полети до Копенхаген. Предполагам ,че ще пуснат добри цени заради конкуренцията с Уиз и последните събития със сайтовете за продажба на билети....за момента са около 50 евро в посока,но се надявам да ги коригират.

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.