Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Георги Матеев
преди 3 часа, mu_ry каза:

добрее, прочетох че в букинг освен обявената цена има още 25 % такси отгоре, а в airbnb има ли ги тези 25 % 🤔 или ако букна направо от сайта на хотел, дали са включени 🤔

В абсолютно никакъв случай не взимай хотел от booking.com - цените им особено за Дубай са супер раздути. По другите сайтове цените са кажи-речи същите, но с вече включени тези 25% такси.

 

Огледай за хотели в orbitz.com или agoda.com (те винаги имат и купони за допълнително намаление), гарантирано ще спестиш нелоши пари.

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Боян Димитров

Аз бих взел по-евтината цена. Миналата година февруари ходихме с уиз 3ма човека - 700лв общо и можехме да вземем и още един безплатно (промоцията беше 2ма на цената на един билет). Мда, наложи ни се да се предвижваме от далечното летище, защото не бях се погрижил да си извадя международна шофьорска книжка и рентала ми отказа. Но не намирам това за особено голям проблем. 40-50 лв е до първата спирка на метрото с такси, но се намират хора за споделяне. А ако има убер или някаква алтернатива сигурно ще е 30 лв. А ако сте много организирани ще хванете и автобуса сигурно. Навръщане си хванахме автобус отново от последната спирка на метрото.

 

Вече ако 2те цени са приблизително равни, тогава бих предпочел Флай Дубай.

 

Но идеята ми е да не се отказвате от Уиз. Особено в жегата цените им са много евтини и като нищо може да се сглоби билет за 200 лв за тримата. Макар че аз Юли, Август не мисля, че е разумно да се ходи там.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 15 часа, Георги Матеев каза:

В абсолютно никакъв случай не взимай хотел от booking.com - цените им особено за Дубай са супер раздути. По другите сайтове цените са кажи-речи същите, но с вече включени тези 25% такси.

 

Огледай за хотели в orbitz.com или agoda.com (те винаги имат и купони за допълнително намаление), гарантирано ще спестиш нелоши пари.

 

 

много, много ти балгодаря з атова мнение 🙂 билетите вече са купени, сега започвам да разглеждам хотелите и да ви бомбардирам с въпроси къде е най-добре да пребиваваме ...

Връзка към коментар

Да един и същ хотел в букинг беше на доста по-висока цена от агода където цената беше с всички такси,а същата цена неше в букинг без такси.

Иначе най-доброто място за мен е около мол Емирейтс,Ал Барша и разбира се Марина, но там си е скъпичко вече.Последно с коя компания ще летите и кои са датите.

Връзка към коментар

Аз мисля, че ако сте с кола под наем, няма кой знае какво значение къде ще спите и на кое летище ще кацнете. Лично ние предпочитаме Дейра пред по-новите квартали  и винаги избирам хотелът да е там. Но като цяло вие трябва да си решите какво ви допада повече. Хората сме различни и това, кето допада на мен, може да не е ОК за вас. Предходното мнение на Ivko доказва това ми твърдение. 🙂 Всяко място си има плюсове и минуси. Най-общо в новите квартали сте по-близко до основните атракции, а в Дейра нощувките и храната са по-евтини. В Дейра циганията(в добрия смисъл на думата) е по-голяма и на мен ми допада, но по форумите често виждам противоположни мнения.

Сега за Ноември букнах през ММТ, като нацелих с работещ код (GRABHOTEL) и излезе около 40% по-евтино в сравнение с букинг. Има и опция за безплатно анулиране, а в букинг нямаше такава възможност.

Редактирано от christuff
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

ще летим с Уиз, от 14.01 до 18.01.2018 🙂 Нямам идея кое ми е по-важно в момента, дали да е по-евтино или по-лъскаво 🙂 С дете на 3 години сме, ще ми се да има близо плаж и ако може да не прекарваме супер много време в пътуване 🙂

Връзка към коментар

Ако не сте с кола е добре да сте близо до метро станция..разтоянията са големи,а таксита не е най-евтиния начин. Градския транспорт не е скъп поне за мен сравнявайки го с някой европейски градове.Карта за целия транспорт за две зони е 80 дирхама за 7 дена.Всички основни неща и плажа са в пътувания в тези две зони където обхващат почти от Дейра до Марина

Връзка към коментар

Ние бяхме в Art

elБеше удобно, близо до летището, хотелът разполагаше тогава с безплатен транспорт, извършван чрез микробуси, по разписание  до различни точки в града, безплатно. Микробусите пътуваха доста често през деня, не си спомням вече как беше. Наблизо имаше и голям мол, до който пътуваха, а там магазини всякакви, но се сещам за Кауфланд например. Успех!

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.