Прескочи до съдържание

Как намерихте форума и сайта?


  

626 магеланци са гласували

  1. 1. Как ни открихте?



Препоръчани мнения

  • 2 месеца по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...

Намерих ви преди доста време, търсейки информация за КК Дайнерс. Намерих всичко, което ме интересуваше по темата, а и мнения по други полезни въпроси. И току-що се регистрирах.

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Намерих ви от търсене в google,за предстоящо пътуване в Азия.От тогава всеки ден ви чета и откривам всичко което ме интересува по темата и не само.Благодаря ви :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 2 часа, Anna Kalinovska каза:

Намерих ви преди доста време, търсейки информация за КК Дайнерс. Намерих всичко, което ме интересуваше по темата, а и мнения по други полезни въпроси. И току-що се регистрирах.

 

 

преди 50 минути , магеланец каза:

Намерих ви от търсене в google,за предстоящо пътуване в Азия.От тогава всеки ден ви чета и откривам всичко което ме интересува по темата и не само.Благодаря ви :)

Четете и споделяйте, за да четат и други:)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Намерих сайта преди няколко години. "Намерих" не е съвсем точно казано, защото за него спомена съфорумец в едно друго виртуално място. мисля, че беше @neuromancer, но не съм 100% сигурна. Надникнах... и залепнах. Има доста полезна информация за почти всички части на земното кълбо, поднесена по приятен начин - и словесно, и като снимков материал. Но най-много ми допада приятелската атмосфера, която цари тук.

Първоначално само четях, месеци по-късно направих регистрация. И сега предимно чета. Със скромния си опит надали мога да бъда полезна за голяма част от съфорумците, ошетали близки и далечни кътчета от общия ни дом - Земята :)

Поздрави! И бъдете здрави!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
В момента, Ann каза:

Със скромния си опит надали мога да бъда полезна за голяма част от съфорумците, ошетали близки и далечни кътчета от общия ни дом - Земята :)

Ето това според мен е доста ... неточно мислене. :)

Всеки има какво да каже.

Дори и задавайки въпроси помагаш на други.

Много се радвам на нови хора, които се отпускат, споделят, задават въпроси, отговарят на такива и си мечтая повече да разказват за пътуванията си. :) 

 

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение

Моите разкази надали стават за четене, особено за хора, които търсят точна информация.Мога да описвам италианското еспресо в продължение на трийсет минути, но не и да си  спомня къде колко е струвало.

Аз помня повече цветове, аромати, емоции. :). Какво очакваш от някой, който на въпроса "Как беше в Сицилия?" отговаря на приятелите : "Прекрасно! И недостатъчно!". Или си кръщава гръцкия албум "Море, жасмин и анасон" :girlcrazy:.

PS Огромни благодарности на всички, писали за Сицилия, и най-вече на @Duke и  @AlexandraKo . Благодарение на 'сицилианските" теми преди два месеца замъкнах половинът там. А ако тази или следваща година "нагазим" в шотландските мъгли, да се чувстват " виновни " две девойки. А, щях да забравя - и Каката :).

Редактирано от Ann
  • Харесвам 6
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
  • 3 седмици по-късно ...

Здравейте, попаднах на магеланци като търсех информация за предстоящото ни пътуване до Мавриций.Радвам се, че ви намерих.

Това което ми прави много хубаво впечатление във форума е че, определно хората тук са обединени от любовта по пътуванията. Пътеписите и снимките са невероятни. Още събирам информация от тук за следващата си дестинация. Тъкмо се влюбя в някои пътепис и реша "ЕТО ТОВА Е СЛЕДВАЩОТО МЯСТО " и хоп прочитам друг пътепис, разгледам снимки и се разколебая.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте!

Попаднах тук, заради един много скъп човек за мен. Прати ми няколко линка които трябваше да разуча за едно пътуване до Мадрид, което ми беше подарък за 8 ми март :) И така, при всяко следващо пътуване чета тук. Сега ми предстои Братислава и страшно много се вълнувам :)

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
Дани Магелани
Преди 1 час, елказелка каза:

Здравейте!

Попаднах тук, заради един много скъп човек за мен. Прати ми няколко линка които трябваше да разуча за едно пътуване до Мадрид, което ми беше подарък за 8 ми март :) И така, при всяко следващо пътуване чета тук. Сега ми предстои Братислава и страшно много се вълнувам :)

Добре дошла! Чети и питай. Ще намериш търсените отговори.:)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Здравейте,

Поради спирането на тиражи на пътеводители National Geographic попаднах на невероятна тема за споделяне на електронни пътеводители и взимане на заем книжни. Много бих била благодарна, ако мога да се сдобия с необходимите ми за предстоящото пътуване. В допълнение тук открих и много полезна информация от пътешественици, която също ще ни е много полезна. Чудесен форум!

Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...
  • 3 месеца по-късно ...
On 10/23/2013 at 12:18 AM, Георги said:

ОК, в началото, в далечния вече април, когато започна авантюрата magelanci.com кажи речи всички потребители пристигаха от блога ми, май и в днешно време значително количество регистрации идват от там. 

 

Но все повече забелязвам мимоходом да се среща "търсих за ХХХ и попаднах тук". Интересно ми е ако можете да разкажете малко повече думи как сте попаднали на форума, сигурен съм че ще има любопитни истории. Обяснението е задължително ако гласувате с "Друго" в анкетата :)

Аз съвсем отскоро разбрах за форума от гугъл. Написах самостоятелни екскурзии Истанбул и ме прати в магеланци.ком. Тъкмо се бях разочаровала от една агенция, която ни наблюдаваше като касички. Първо помислих, че не съм доволна защото много отдавна не бях пътувала с агнеция. Обичаме си самостоятелните екскурзии и свободата да ходиш и и да правиш каквото си искаш. Незаменимо е. Последната ми беше пак до Истанбул 2009 с друга агенция, пак много зле, но доста по-добре от последната. Много ми хареса статията на Георги за агенцииите - четете между редовете. И тогава разбрах, че има и други клато мен. Но тези в автобуса си ги дояха и баламосваха като отче наш. И всеки вика не искам кожена фабрика и после си купуват един билюк неща. Питам ги вие защо им давате на тез 25 евро за Сапфир, като е 38 лири входа и нямаш нужда от екскурзовод да се наслажваш на гледките и киното? Ми щото не знаем езика и не можем да се оправим. Потресаващо. И сега много се зарадвах, че има други хора като мен, и ще промотирам и казвам на приятели за този сайт. Магеланци, благодаря, че ви намерих !!!! :)

  • Харесвам 10
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Здравейте, Магеланци!

 

аз ви открих при търсенията ми за информация около пътувания. След поредното попадане на сайта при последното ми търсене за Хърватска реших, че ми е време и аз да се включа!

Благодаря ви за полезната информация!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 5 седмици по-късно ...
Граф Вронски

Здравейте, един приятел ми каза за вашия сайт. От 2 дни започнах да се ровя из темите за Куба, тъй като планувам пътуване към тази държава за края на текущата година. :)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
преди 52 минути , antea каза:

а някоя Ана ще заведеш ли с теб на пътуването 😁

При положение, че отива в Куба, да го питаш дали ще води жена с него там, е малко като да го питаш дали ще си носи  оттук пури и ром. 😄

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
  • Смея се 9
Връзка към мнение
Граф Вронски
преди 13 часа, antea каза:

а някоя Ана ще заведеш ли с теб на пътуването 😁

Мх, в действителност ще заведа една Анна. 😄

  • Браво 4
  • Смея се 1
Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.