Прескочи до съдържание

Как намерихте форума и сайта?


  

626 магеланци са гласували

  1. 1. Как ни открихте?



Препоръчани мнения

Намерих този форум съвсем случайно и съм много щастлива, че се случи. Незнайно как и кога в мен се оформяше идеята за обиколка с кола из Исландия. Май първо ми бяха попаднали исландски снимки на един фотограф, а на мен това ми е другата страст. И докато търсех подробности за тази "странна" дестинация (още ме гледат с учудване, когато спомена), попаднах на вас. И видях, че наоколо има и други мечтатели и хора, които вече са били там. Тук мечтата ми започва придобива реални форми и всичко изглежда лесно за осъществяване. Живи, здрави, планираме Исландия за 2018г. Тази година - не толкова приключенски круиз по Норвежки фиорди.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Май първо ми бяха попаднали исландски снимки на един фотограф, а на мен това ми е другата страст.

 

Фотографите?!  :O

 

Ето ти малко: https://skift.com/2013/12/01/the-stark-66north-ads-that-define-the-rugged-identity-of-iceland/#5  ;)

Връзка към мнение

Здравейте,

аз Ви открих след една скорошна презентация на една книга и там си поделих една маса с още три девойки, с които се заговорих ме и за пътешествията, а те на свой ред ми споменаха за Вас. 

И ето ме сега тук регистрирана и любопитна за още интересни истори :)

 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...

Снощи случайно Ви намерих, преди няколко месеца Георги Матеев (ДиДжей Балтазар) ме прие за приятел в "фейсбук", следя му профила "под лупа", благородно му завиждам, че не се спира, но от всяка дестинация гледам, че публикува по 1-2 снимки. Щукна ми, че може би има блог или нещо подобно, нищо не намерих с гугъл, но в замяна попаднах в форума!

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте, магеланци. Намерих ви чрез бг мама. През юни ще пътувам до Рим и се зачетох в темата във форума. Така направих връзката. Форумът ви е прекрасен. Започвам да чета. Обичам да пътувам, но не съм имала много възможности досега. Надявам се това да се промени. Лека вечер.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Здравейте, намерих сайта случайно преди около месец като бях задала в Гугъл информация за Флоренция. Попаднах на тема от форума за Италия. От както  ви открих не съм спряла да ви чета.

Много ми помогна форума за предстоящите ми пътувания  в Тоскана през март и до Барселона през юни. Пътешествам от 19 годишна като в повечето случаи е самоорганизирано. Прекрасни пътувания на всички.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Видях ви в една кръчма случайно. Беше си купон. Стана ми интересно какви сте. И ви открих.

Кога? Тази или миналата година? :)

Връзка към мнение

В Домата миналия месец.Направихте ми впечатление яко. И хайде при вас.

Тъкмо навреме се включваш за следващата сбирка: Сбирка на по бирка еп.3, сезон "Зимен" (все още) - 17.03.2017

Връзка към мнение

Яко. Днес във форума. Утре на купон. Срам ме е.

 Историята познава и обратните случаи - първо на среща, после регистрация итн... 

Пък и нали си ни видял, не сме страшни... като цяло веселяци ;)

Връзка към мнение

Направо бяхте връх. Аз тайно ви шпионирах. Майтап де.

Колко да е било тайно? :) Ако е толкова, колкото си мисля... значи поне сме се видели и усмихнали няколко пъти. 

Срам, лозе не пази.. Ако ти се идва - идвай! ;)

Връзка към мнение

Като каза, че си ни видял на сбирка, си помислих да не си едно момче, което ни разпозна случайно на Коледната. Бяхме се строили за обща снимка и той скочи от една маса и се поинтересува кои сме (защото тогава наистина бяхме МНОГО!). Оказа се, че е голям фен на Аеро Хроники, а от там знаеше и за Магеланци. Та, в Домата явно сме си известни вече :P

 

P.S. Като казах обща снимка - Има ли къде да се види такава фотка от тържеството или Ръководството ги пази в дълбока тайна?  ;) 

Връзка към мнение

Здравейте и от мен!

Прясно регистрирана и много любопитна да ви изчета от А до Я :)

Мястото от където разбрах за форума беше..кубинското посолство. Е, не точно от посланика хаха,просто в чакалнята се разговорихме и търсехме повече любопитна информация за нашата дестинация.Тогава едно момче ни предложи да прегледаме пътеписите тук. Оказа се много полезно и май тук е мястото да му благодаря :)

Аз съм пътешественик по душа и мечти и мисля много да се зареждам от вашите прекрасни изживявания!

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.