Прескочи до съдържание

Как намерихте форума и сайта?


  

626 магеланци са гласували

  1. 1. Как ни открихте?



Препоръчани мнения

....

аз преподавах 25 години във Франция (Париж), но сега съм си в БГ

 

 

Ще драсна лично съобщение - да не спамим тук пространството :) Поздрави.

Хи-хи, знак на съдбата ... кога писа, че ти се ходи в Париж?! :)

Връзка към мнение

Здрасти, Бирма би ми била по-интересна - мои приятели немци ходиха там преди 2 години, но точно по това време бях в Индия - по работа. Как ще се пазиш от комарите там? :) И за колко време?

Англия is not my cup of tea :) аз преподавах 25 години във Франция (Париж), но сега съм си в БГ

Да ти кажа аз, че Рейни тепърва ще ходи:)

Ние се бяхме подготвили с половин куфар репеленти, машинки, гривни, лепенки и мазилка против и след комарохапане :)

И не само че не ги употребихме, не ни ухапа нищо нито веднъж, ами и не срещнахме кьорав комар. :)

Като се има предвид, че аз, специално, съм любима комарна плячка - един да има, ще ме е изял на десет места и ще мЕзи с мене цяла нощ.:(Не зная дали беше късмет или просто си няма комари по това време.Говоря за октомври 2014. Облеклото също има значение - леки дрехи с ръкави и дълги панталони, по-малко открити повърхности.

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Хи-хи, знак на съдбата ... кога писа, че ти се ходи в Париж?! :)

 

Така ще те съдбовна, че на търкалото на съдбата от Кармина Бурана ще ми станеш... хахахаха... Човекът написа, че вече си е в България. Дракиии :) 

 

marcopolo, надявам се не те притеснява приятелската ни раздумка... хаха... имам шантави приятели (но много си ги обичам!)

Връзка към мнение

Така ще те съдбовна, че на търкалото на съдбата от Кармина Бурана ще ми станеш... хахахаха... Човекът написа, че вече си е в България. Дракиии :)

 

marcopolo, надявам се не те притеснява приятелската ни раздумка... хаха... имам шантави приятели (но много си ги обичам!)

Преди да ни натирят за спама ... ;)

Разбрах, че вече се е върнал marcopolo, но предполагам, че с удоволствие ще се разходи отново из парижките улици, кафета, ресторанти...  

Вероятно ще може да издаде добрите места за винопиене край Сена, сигурно ще покаже и мястото на което всички танцуват...

Все такива приятни занимания и типично парижки! :lol:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Преди да ни натирят за спама ... ;)

Разбрах, че вече се е върнал marcopolo, но предполагам, че с удоволствие ще се разходи отново из парижките улици, кафета, ресторанти...  

Вероятно ще може да издаде добрите места за винопиене край Сена, сигурно ще покаже и мястото на което всички танцуват...

Все такива приятни занимания и типично парижки! :lol:

 

Мари, чедо слънчево, сега редим приказка за Бирма и Тайланд, не за Париж... Когато и да те цапна, все е късно  :lol:

 

П.С. Чудесни си ги надиплила иначе. като затръгвам за Париж, обещавам ще питам по твоята схема.. хаха

Връзка към мнение

Предполагам, човекът вече се чуди дали да не си смени форумното име на markototev, че вие както го нарамихте... :):P

Професор по физика - край! Директно влиза в списъка на личните ми фаворити и не мърда от там! :)

Хем да има с кого да си говорим за водата, дето като се оттича в канала в Северното полукълбо, се върти така, а оттатък екватора като се оттича - се върти наобратно :)

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Предполагам, човекът вече се чуди дали да не си смени форумното име на markototev, че вие както го нарамихте... :):P

Професор по физика - край! Директно влиза в списъка на личните ми фаворити и не мърда от там! :)

Хем да има с кого да си говорим за водата, дето като се оттича в канала в Северното полукълбо, се върти така, а оттатък екватора като се оттича - се върти наобратно :)

Сус бе, калпазанин! И кога успя да изкопаеш това за физиката... Умори ме с тази вода... хах... Знам аз кого да поканя в Бирма... Не че познавам законите, но мога умно и очарователно да кимам с глава :P

Връзка към мнение

Здравейте!

Благодарение на мой колега, който също е Георги, но не знам кой от всичките тук регистрирани под това име?!, се включвам и аз в тази група. Разбирам, че едно от нещата, което обединява хората тук, е любовта към пътешествията. Аз също обичам да пътешествам, като се интересувам основно от културно-исторически и археологически туризъм. Така си подбирам и дестинациите. Ще се радвам да се включа в такива форуми, от които мога да науча нови неща, вкл. и идеи за нови пътешествия.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Намерих ви съвсем случайно.

Търсех информация за планирани екскурзии, но признавам си останах доста впечатлен от видяното тук.

Смятам, че мога да получа доста полезна информаци и стига да мога да бъда полезен на останалите, с удоволствие бих помогнал и аз. B)

 

П.П. А и се надявам списъка с посетени държави, рязко да се увеличи ;)

Редактирано от Дашо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 

П.П. А и се надявам списъка с посетени държави, рязко да се увеличи ;)

 

В това изобщо не се съмнявай. ;) Почвай да се тревожиш единствено за това откъде да измислиш още малко отпуска, за да можеш да идеш навсякъде до където има евтини самолетни билети. :lol: Съвсем скоро ще научиш, че нито един континент не е толкова далече, колкото си си мислил.

 

Добре дошъл сред нас.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

В това изобщо не се съмнявай. ;) Почвай да се тревожиш единствено за това откъде да измислиш още малко отпуска, за да можеш да идеш навсякъде до където има евтини самолетни билети. :lol: Съвсем скоро ще научиш, че нито един континент не е толкова далече, колкото си си мислил.

 

Добре дошъл сред нас.

Добе заварил.

Това което ми написа доста ми се понрави :lol:

Тепърва ще ровя из форума за полезна информация, каквато съм сигурен, че има. А за отпуската, ще се моля на началника :lol:

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Вярно,за да стигна до magelanci, минах през аерохрониките.Там пък попаднах напълно случайно,както повечето(вероятно)-ровех в Гугъл за инфо,защото ми предстоеше пътуване до Кипър.Нуждаех се от инфо:дестинация,самолетни билети,удобна връзка от Лимасол до летището в Ларнака-полетът беше рано сутринта и пр.

В крайна сметка установявам,че сайта може да бъде много полезен.:)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

Когато бях на 10 упорито твърдях, че ще стана учителка по география. Обичах да разглеждам атласи и имах най-големия глобус, който можеше да се купи от книжарницата през онези години....Остана си любов за цял живот....Пътеписите и разказите от 1-во л. са ми страст, така и попаднах тук...От дума на дума ми стана навик да хвърлям по едно око ....после по две:)...после беше един маршрут на Дюк през Сицилия, дървото на Рейни за спане някъде в Африка ...( сестра ми и до днес недоумява за какво точно иде реч), онова легендарно (вече) пътуване до Бари... Имам един много любим стих от Павел Матев, -" всеки сам си избира отровата"- magelanci.com е една от моите. Патетично звучи, но само ако знаете колко е истина....

  • Харесвам 13
Връзка към мнение

Когато бях на 10 упорито твърдях, че ще стана учителка по география. Обичах да разглеждам атласи и имах най-големия глобус, който можеше да се купи от книжарницата през онези години....Остана си любов за цял живот....Пътеписите и разказите от 1-во л. са ми страст, така и попаднах тук...От дума на дума ми стана навик да хвърлям по едно око ....после по две :)...после беше един маршрут на Дюк през Сицилия, дървото на Рейни за спане някъде в Африка ...( сестра ми и до днес недоумява за какво точно иде реч), онова легендарно (вече) пътуване до Бари... Имам един много любим стих от Павел Матев, -" всеки сам си избира отровата"- magelanci.com е една от моите. Патетично звучи, но само ако знаете колко е истина....

 

Обаче не каза най-важното!

Стана ли учителка по география? Или поне доцент? :)

Връзка към мнение

Аз съм Боби

Занимавам се с търговия и много пътувам.

Открих ви като търсих информация и съм много щастлив.

Много информация има при вас,за което благодаря.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Открих ви в нета.

 

Ами да. Нас можеш ни намери на три места - у нЕто, у „Джепето“ или... по свЕто :)

 

 

Имам слабост към  пътуване, както и вие.

 

Всъщност пътуванията имат слабост към нас :P (малко арогантно се изказах тука :) )

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Здравейте!

Попаднах на форума от търсачката на Гугъл. Обичам да пътувам и смятам ,че мога да дам полезна информация.Също се надявам ,че мога да  получа от Вас информация за непосетени от мен места.

От Варна съм и имам проектанска фирма.

Поздрави!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Здравейте!

Попаднах на форума от търсачката на Гугъл. Обичам да пътувам и смятам ,че мога да дам полезна информация.Също се надявам ,че мога да  получа от Вас информация за непосетени от мен места.

От Варна съм и имам проектанска фирма.

Поздрави!

 

Виж дали можеш да врътнеш профилната снимка, освен ако не е някоe арт изпълнение като на нашия приятел captain_oveour :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.