Прескочи до съдържание

Предложение за брак на върха на Айфеловата Кула?


Георги

Препоръчани мнения

Според мен ако мъжът има подход и говори от сърце, докато й предлага няма абсолютно никакво значение къде ще го направи ;) Ако ще и до кофа за боклук да е :)

 

Фичо - да, той определено има добри финанси.

Но нейм - нещо се омешах, за кой колега говорим вече :lol: щото на моя бракът му е чудесен :)

Само да вметна тук, че идеята ти е напълно осъществима.  Мой съсед предложи на бъдещата си жена точно до кофите за смет и вече повече от 20 г. са щастливо женени.  Така че разни хора, разни предложения за брак.

Връзка към коментар

Ето малко красиви места от мен с уговорката, че единственото важно нещо е усещането.

 

  http://myscienceacademy.org/2014/02/11/21-amazing-hotels-you-need-to-visit-before-you-die/

 

Няма значение, къде е направено предложението дали под стъкления купол в студена зимна вечер, докато съзерцават звездите и отпиват глътка червено вино/коняк или топло мляко/, а ако видят падаща звезда си е направо бонус. Или пък на терасата в прохладна лятна сутрин пиейки кафе и любувайки се на красива гледка, ухание на свежи цветя и тишина.  Пък може и под звуците на нежна музика и плясък на вълни.

Това е незабравим спомен за двама души, които се обичат и искат да продължат заедно.

 

ПП. Моля, абстрахирайте се от хотелите , просто исках да изразя чувството, което искам да предам чрез гледките, които се разкриват от тези места.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Задължително! Много обичам такива истории - и до кофа за боклук да си и предложил пак ще се зарадвам, стига да е направено с точните думи :)

 

А понякога и думи не са нужни, ако те погледнат по точния начин :P

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Ето малко красиви места от мен с уговорката, че единственото важно нещо е усещането.

 

  http://myscienceacademy.org/2014/02/11/21-amazing-hotels-you-need-to-visit-before-you-die/

 

Няма значение, къде е направено предложението дали под стъкления купол в студена зимна вечер, докато съзерцават звездите и отпиват глътка червено вино/коняк или топло мляко/, а ако видят падаща звезда си е направо бонус. Или пък на терасата в прохладна лятна сутрин пиейки кафе и любувайки се на красива гледка, ухание на свежи цветя и тишина.  Пък може и под звуците на нежна музика и плясък на вълни.

Това е незабравим спомен за двама души, които се обичат и искат да продължат заедно.

 

ПП. Моля, абстрахирайте се от хотелите , просто исках да изразя чувството, което искам да предам чрез гледките, които се разкриват от тези места.

Не проявявам интерес към сватби, но на тези местенца нямам нищо против да ме заведат.

Връзка към коментар

За номер 5 да споделя, че на живо е също така красиво, но наситено с хора, лодки и забележително количество маймуни, т.е. романтиката по-скоро е в снимката предложена в уебсайта.

Връзка към коментар

Ако е от правилния човек, ако ще и до кофата за боклук да е, пак ще си най-щастливата жена :) Аз дори съм против големите сватби, изглеждат ми все едно не са направени за самата двойка, а за всички останали. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.