Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

Да, само за нови профили.

А ако се регистрирате през английската версия на сайта, ваучерът е £10  или близо 12eur   :)

 

Направих и една регистраия в паудове. Излиза почтни безплатно до Мороко в едната посока.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Направих и една регистраия в паудове. Излиза почтни безплатно до Мороко в едната посока.

Втората регистрация пак на ваше име ли правите? Аз направих на друг член от семейството... Ако не е проблем да бъде на мое име /но с друг имейл/, да си направя?

Връзка към коментар

Реални данни на документ за самоличност ли слагате или генерирани?

 

Тя им е толкова демоде системата, че няма възможност да избереш безрочен. Измисляш си дати. Вие по колко регистрации направихте на един човек?

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Освен до Ponte Delgada (Азорски острови),, започват да летят и до Terceira Lajes (Азорски острови) по 19.99 евро в посока, от 2 Декември от Лисабон и от 3 Декември от Порто :)

   
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Взех два еднопосочни до Пиза на 0.00Е. Пише успешни, но да видим на мейл дали ще дойде или ще има дел. :lol:

Няма да има проблем: https://www.ryanair.com/bg/bg/useful-info/help-centre/FAQ/myRyanair/reward-terms-and-conditions

Връзка към коментар

 

Има и това -

Ryanair ще откаже кредит за пътуване на клиенти, които вече са се възползвали от своите 10€ кредит за пътуване под друго име

 

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Дано няма никакви проблеми с билетите, защото току-що ги увътрих с 120 евро, като имам ваучери за още 160...

 

п.с. Ваучерите явно бяха малко повече от 10€, защото единия ми полета е 10,56 и го нулира и него.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Дано няма никакви проблеми с билетите, защото току-що ги увътрих с 120 евро, като имам ваучери за още 160...

 

п.с. Ваучерите явно бяха малко повече от 10€, защото единия ми полета е 10,56 и го нулира и него.

Не ми казвай, че си си направил 28 акаунта?

 

Ако е така - шапка ти свалям за нервите :)

 

P.S. И аз си метнах ново акаунтче набързо, че беше останал един полет да взимам. 10 паунда отстъпка е приятно.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Да,направих - при това без да знам реално, дали ще ги ползвам.

 

Аз имам потвърждения за всички полети. После смених мейла за контакти и пратиха пак.

post-57-0-30429100-1473317643_thumb.png

Редактирано от Edem
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За това е. Там едвам и линк за активиране на профила ми пратиха. Смени контакта и ще получиш.

 

Интересно, всичките активации пристигнаха на секундата. На един и същ мейл ли направи промяната?

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • marycap
    • Branko
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.