Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

На 3.07.2024 г. в 9:41, BPK каза:

съжалявам – на италиански, но пък Чичко Гугъл е разработил една прекрасна функция, наречена Google Translate

Гугъл транслейт често превежда неточно.

 

Клип на Раянеър от днес. Проблемът се задълбочава.

 

 

@Пътувко, anch'io 😉

  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Неразбориите с летния трафик продължават. Закъснение с над денонощие на полет SOF-PMI :shok::

https://fakti.bg/bulgaria/894831-koshmar-na-letishte-sofia-blizo-dva-dni-zabavane-na-polet-do-palma-de-maiorka

Днес са излетели и скоро ще кацнат даже (полетът се изпълнява от Лауда). 

Аз също летях юни с Лауда и имахме с нищо необяснено двучасово закъснение. Не че същото го нямаше и на връщане с Райън.

Късмет на всички! 

  • Харесвам 4
  • Шок 2
Връзка към коментар

Интересно ми е, от менюто на Раян излиза Йордания, после Акаба, а няма обявени полети. Преди я имаше тази дестинация, после заради конфликта я спряха. Каква е ситуацията към момента, някой знае ли? Благодаря!

Връзка към коментар

Тази сутрин полетът за Барселона в 06:45 е отменен. Първоначално уж отложен за 22:10, a след това изцяло изчезнал от сайта на Ryan Air, излиза като минал полет.

Всичко се случва в последния момент, оправданието е ATC staff shortages. В момента няма никаква информация този полет ще го бъде ли, няма ли да го бъде...

  • Шок 4
Връзка към коментар
преди 14 минути , П.Кръстев каза:

Тази сутрин полетът за Барселона в 06:45 е отменен. Първоначално уж отложен за 22:10, a след това изцяло изчезнал от сайта на Ryan Air, излиза като минал полет.

Всичко се случва в последния момент, оправданието е ATC staff shortages. В момента няма никаква информация този полет ще го бъде ли, няма ли да го бъде...

 

Ето тук може да се види къде се развява самолетът:

 

https://www.flightradar24.com/data/aircraft/sp-rkk
 

По-скоро са сложили друг самолет в последния момент. Какво АТС?
В приложението на Ryan обикновено пращат сравнително актуално инфо за закъсненията, разбира се, нищо не е окончателно.

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

При такива големи закъснения сайта/аппа на Раян не винаги дава актуална информация. На сайта на летище София стои отложен за 22:10ч. на сайта на Ел Прат също го дават закъсняващ с час на пристигането 00:00ч.

ATC- air traffic control. Явно проблемите се задълбочават.

Връзка към коментар
преди 7 часа, Denittta каза:

Имате ли наблудения кога се пускат полетите след април следващата година за Барселона. В момента от София има разписание до 31.01.2025

пусни си нотификация в Гугъл флайтс

Връзка към коментар
преди 11 часа, iMari каза:

При такива големи закъснения сайта/аппа на Раян не винаги дава актуална информация. На сайта на летище София стои отложен за 22:10ч. на сайта на Ел Прат също го дават закъсняващ с час на пристигането 00:00ч.

ATC- air traffic control. Явно проблемите се задълбочават.

Ние дойдохме в Барселона в петък без проблем. Утре предстои полет наобратно, който се надявам също да мине така. Иначе изглежда малко страшно 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Мисля да рискувам и да купувам билет с Раян,ако нещо се случи все по някакъв начин ще стигна до София от Рим.

Всъщност ме интересува колко евро струва някаква промяна,ако се наложи аз да я правя-смяна на дата или дестинация може ли?

 

Връзка към коментар
преди 4 минути , aloha8 каза:

Мисля да рискувам и да купувам билет с Раян,ако нещо се случи все по някакъв начин ще стигна до София от Рим.

Всъщност ме интересува колко евро струва някаква промяна,ако се наложи аз да я правя-смяна на дата или дестинация може ли?

 

Тук са описани тарифите и таксите им за всичко: ЦЪК

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не знам дали не се подразбира и е излишно да споменавам, но при смяна по ваше желание освен твърдата такса, написана на сайта се плаща и разликата в цената. Което прави промените в последния момент силно неизгодни.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

We’re currently experiencing disruption across the network due to a Global 3rd party IT outage, which is entirely out of our control. Booking and check-in are currently unavailable. If you are due to travel today (19 July) and have yet to check-in for your flight, you can do so at the airport.

 

В момента! 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 27 минути , Georgi_G каза:

В момента! 

 

CrowdStrike имат мега-глобален проблем и са паднали половината компове и сървъри по света.

Повечето компове на Windows са със син екран с офиса ...

 

https://www.abc.net.au/news/2024-07-19/global-it-outage-crowdstrike-microsoft-banks-airlines-australia/104119960

Явно на изток ги е ударило преди нас 😉

 

image.png.45130558782284d336b4597f9f8c3816.png

И много-много други 😞

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Нещата верно са много зле - в Делхи всичко е на ръка - празни бордни карти и пишеш с химикалка, същото и с таговете за чекиран багаж.

Отделно банки, супермаркети, пристанища, ЮК НЗОК (рецепти на ръка)....

Shit hit the fan.

 

 

П.С. Форума как е, стабилен ли е, админ? Че е петък и ако трябва да работим, зле.

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.