Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

Аре, бре, децата не могат да се приберат от  училище! :biggrin:

 

15/09 11:15 Милано Малпенса  Очакван 20:05

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Възможно ли е самолетите на Ryanair да излитат с такова закъснение, каквото виждам в сайта на Летище София?
Направо съм потресена! Това го чета за полетите днес:

11:15   FR6323 Милано Малпенса T1 Ryanair Излетял 20:27  

17:15   FR6335 Бирмингам T1 Ryanair Излетял 19:46  

17:30   FR6405 Хамбург T1 Ryanair Излетял 19:33    

18:55   FR9199 Пиза T1 Ryanair Излетял 20:16

Редактирано от Dreamm
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Почти съм сигурен, че е афектирано от стачките във Франция. Явно самолетите идват от там някъде (дори и да не спират във Франция, ако минават въздушното пространоство четох, че пак са засегнати) и от там се нарежда този delay. Не знам дали им дължат компенсация в такъв случай.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Предстои ми вечерен полет и наистина се ужасявам....

Не виждам обаче по какъв начин би бил засегнат от стачките във Франция полета София-Милано например...
Гледах полетите и на другите компании, ами няма чак такива фрапиращи закъснения....

Връзка към коментар

всъщност точно на последния ми полет с тях ми направи лошо впечатление, че на аварийния изход помолиха да се премести една девойка, която беше доста далеч от понятието здравичка...

може да е била стюардеса. По принцип когато има "активен" екипаж е задължително при качване на самолета да се идентифицират пред действащия екипаж, независимо дали работят за друга авиокомпания, отиват на почивка и т.н. , така преди години като летях ВИНАГИ ме слагаха на аварийните люкове, макар че полетите ми бяха лични не служебни. От както спрях да работя в авиацията не съм се идентифицирала, просто защото винаги летя с дъщеря си, която е малка и няма как да ни разделят.

 

П.П.: 49 кг. съм и не изглеждам много силна, но съм имала не 1 и 2 аварийни ситуации с гърмене на пързалки, евакуации, смърт на борда, кацане с един двигател, без колесник  и всички екстри  ;)

Редактирано от NicoleV
  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Може би наистина стачката някак се отразява по-глобално от очакваното, гледайки списъка само с канселираните полети

http://www.cloud.scorebuddy.co.uk/ryanair-services/cancellations.php?date=2016-09-15

Редактирано от Edem
Връзка към коментар

Може би наистина стачката някак се отразява по-глобално от очакваното, гледайки списъка само с канселираните полети

http://www.cloud.scorebuddy.co.uk/ryanair-services/cancellations.php?date=2016-09-15

 

Днес канселирането на полети от Раян и Бритиш поради стачката бяха в сутрешните новини на BBC и някои радиостанции...

Връзка към коментар

Полета София - Милано се управлява от машина, която идва от някъде, ако идва от там някъде :D тогава си е напълно обяснимо.

А трябва да се изпълни от базата в София,но днес са изплатили машина, която първо изпълнява mxp- sof и после sof-mxp.

Връзка към коментар

 

 

П.П.: 49 кг. съм и не изглеждам много силна, но съм имала не 1 и 2 аварийни ситуации с гърмене на пързалки, евакуации, смърт на борда, кацане с един двигател, без колесник  и всички екстри  ;)

 

Ако имаш желание, отвори една тема и постепенно започни да описваш своите преживявания във въздуха. За мен ще бъде удоволствие да прочета тези истории, предполагам няма да съм единствен...

  • Харесвам 18
Връзка към коментар

Ако имаш желание, отвори една тема и постепенно започни да описваш своите преживявания във въздуха. За мен ще бъде удоволствие да прочета тези истории, предполагам няма да съм единствен...

NicoleV

Присъединявам се - мисля за всички ще бъде интересно!  :)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Ако имаш желание, отвори една тема и постепенно започни да описваш своите преживявания във въздуха. За мен ще бъде удоволствие да прочета тези истории, предполагам няма да съм единствен...

С удоволствие, но подробностите вече ми се губят  :(  всичките ми аварийни ситуации бяха в периода, в който работех за БГ ЕР, а това беше преди 10 години. В бизнесавиацията след това, почти нямаше аварийни ситуации, а тези които все пак станаха, бяха съвсем леки и безинтересни.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ryan как дава местата на чекин? Първото незаето ?

След като въведа данните от паспорта, директно ли ти дава място и приключва?

Искам да чекирам двама човека с отделни билети и да се паднат един до друг?

Връзка към коментар

Директно дава билетите, да. Вариантите ти са 2:

 

1. Плащаш по 6€ на пасажер и си избираш съсесдни седалки за двамата.

2. Чекираш ги безплатно и оставяш на системата да ги разпредели, след което пишеш на съпорта им с молба да ви съберат.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Онзи ден чекирах 4ма пътника - 3ма на една и един на друга резервация. По някаква огромна случайност ги нареди един до друг, но бях въвел данните предварително и нямаше и минута между двата чекина.

 

Не мога да разбера защо толкова се мотаят на земята, направо съм учуден. Супервайзърите на базата трябва да бъдат смъмрени.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Вчера регистрирах 3ма пътника. първите два един след друг сложи ги заедно. третия с разстояние от 10 минути примерно и го сложи до другите двама. Беше първи ден от регистрацията, ако това има значение.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте, 

имам нужда от помощ във връзка с изискванията за опаковане на течности. От къде си купувате следното "единични, прозрачни, повторно затварящи се пластмасови опаковки с размери максимум 20 см Х 20 см"?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.