Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

Нещо не мога да се ориентирам къде да си задам въпроса, ще пробвам тук. Летя с Райън- София-Милано Малпенса-Порто. Два полета, два отделни билета, ръчен багаж само. Въпросът ми е , трябва ли на летището в Милано да изляза и вляза отново за полета до Порто или мога да пробвам направо да отида като за полет с трансфер?  Ще имам два часа и половина между двата полета.

 

Мисля, че трябва да влезеш и излезеш

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да...това си мислех и аз , неприятно :(

 

boble4e, със сигурност трябва да минеш паспортен контрол заради влизане/излизане от Шенген, което предполага да се направи пълния маршрут, освен ако конкретното летище няма някакъв шорткът. В Мюнхен например става супер бързо, но подозирам, че Малпенза особено частите за нискотарифни не са толкова оптимизирани. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Имам два кратки въпроса - 1.къде може да се види от коя дата започва даден полет на Райън? 2.Къде може да се намери лятно респективно зимно разписание?

Сайта на Райънер.

 

Ryanair.com

Връзка към коментар

Здравейте, правя първото си чекиране за полет с райанеуър. В опциите за избор на вид документ за пътуването

ми дава да зибере измежду: 'ЕЕА National ID Card, Passport, Passport card' за пътуване с лична карта коя опция да избера 'ЕЕА National ID Card' или 'Passport card'?

Връзка към коментар

Снощи направих чек ин на 4 полета с ваучерите. Всичко е наред, нямаше проблеми. :)

Ама и ние сме едни "циганета". ;)  

Ако и нашите полети минат, ще летим до Берлин отиване и връщане за по 5 лв. на човек

Все пак не успях да счупя собствения си рекорд (пак с Ryanair); Франкфурт Хан - Лондон - 0.99 евро :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Ама и ние сме едни "циганета". ;)  

Ако и нашите полети минат, ще летим до Берлин отиване и връщане за по 5 лв. на човек

Все пак не успях да счупя собствения си рекорд (пак с Ryanair); Франкфурт Хан - Лондон - 0.99 евро :)

Ако от това ще ти олекне, при смятане на цена на километър, ще си си счупил рекорда...  :P

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Дано и ние да нямаме проблеми до Берлин,ако стане номера ще летиме с по 6 евро (запазеното място).Като направя чен-ин ще кажа.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ама и ние сме едни "циганета". ;)  

Ако и нашите полети минат, ще летим до Берлин отиване и връщане за по 5 лв. на човек

Все пак не успях да счупя собствения си рекорд (пак с Ryanair); Франкфурт Хан - Лондон - 0.99 евро :)

И аз си подобрих рекорда, София-Пиза-София за 1 евро.

Плюс Тенерифе-Берлин, което е над 5 часа полет за 24евро.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Чудех се към коя тема да си отнеса въпроса,ако не е на мястото си,моля,модераторите да го преместят.

И така,имам купени билети за двама възрастни до Баден-Баден,но сега се ми се налага да купя допълнителен билет за дете на две години и половина.Някой имал ли е подобен казус,защото системата не позволява да се купи билет само за дете. Благодаря!

Връзка към коментар

Чудех се към коя тема да си отнеса въпроса,ако не е на мястото си,моля,модераторите да го преместят.

И така,имам купени билети за двама възрастни до Баден-Баден,но сега се ми се налага да купя допълнителен билет за дете на две години и половина.Някой имал ли е подобен казус,защото системата не позволява да се купи билет само за дете. Благодаря!

 

Ето го отговорено от Ryanair. Правиш допълнителна резервация като за пълнолетен и след това се свързваш с тях: https://www.ryanair.com/bg/en/useful-info/help-centre/faq-overview/Travelling-with-children/Can-a-child-under-16-be-added-to-an-existing-reservation

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Чудех се към коя тема да си отнеса въпроса,ако не е на мястото си,моля,модераторите да го преместят.

И така,имам купени билети за двама възрастни до Баден-Баден,но сега се ми се налага да купя допълнителен билет за дете на две години и половина.Някой имал ли е подобен казус,защото системата не позволява да се купи билет само за дете. Благодаря!

Практичното решение е следното: Прави се отделна резервация на детето, като на възрастен. Така или иначе разликата в цената е минимална. Много е важно при чекирането след резервацията да се чекира като възрастен!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз трябваше да направя същото, но за дете на 8 год. Направих резервация като възрастен и за да няма проблем при чекирането, ми добавиха безплатно чекиране за нея на летището. Другите хора ще се чекират онлайн. Дадоха ни и безплатни места, за да сме заедно.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ама и ние сме едни "циганета". ;)

Ако и нашите полети минат, ще летим до Берлин отиване и връщане за по 5 лв. на човек

Все пак не успях да счупя собствения си рекорд (пак с Ryanair); Франкфурт Хан - Лондон - 0.99 евро :)

Ще минат, аз чекирах преди дни 8 ваучера за 4ма човека и нямаше проблеми, даже ни даде 6 прозореца.

 

П.с. Моя Берлин ще е 0,00 лв. Благодаря ти, Раянеър.

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Ще минат, аз чекирах преди дни 8 ваучера за 4ма човека и нямаше проблеми, даже ни даде 6 прозореца.

 

П.с. Моя Берлин ще е 0,00 лв. Благодаря ти, Раянеър.

 

Тук все ще се намери някой да ме "подтисне" - 0.00 лв. ;)  :lol:  

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ще минат, аз чекирах преди дни 8 ваучера за 4ма човека и нямаше проблеми, даже ни даде 6 прозореца.

 

П.с. Моя Берлин ще е 0,00 лв. Благодаря ти, Раянеър.

:blink:  нещо съм пропуснала, какви са тези ваучери ?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 

Правите ли си регистрации за 10 евро oф ?! :)

 

 

 

MyRyanair_4-1_IE.jpg

 

 

Limited time only | Offer ends September 9th Sign up and save €10

  • Sign up to myRyanair to enjoy faster booking, special offers and a travel experience thats tailored to you
  • Complete your profile by Sept 9th  
  • Complete profile: Name, nationality, DOB, phone number, passport and payment details   
  • Your voucher will be waiting for you on the payment page when you book your next trip 
  • It’s valid for bookings made between Sept 7th-Sept 21st 
  • And for travel between Oct 1st-Dec 18th and Jan 10th-31st 
  • What are you waiting for?

 

 

 

Добра далаверка си е било.Жалко, че съм я изпуснал.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

NicoleV, на 02 Окт. 2016 - 20:21, написа:
:blink:  нещо съм пропуснала, какви са тези ваучери ?

 

 

Пропускът ти е свързан със загубата на пари или по-точно на възможността да спестиш едни 12 евро от билет. Но това вече е стара история и май е по-добре за теб да не знаеш. :)

Началото...

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Bissy
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.