Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

Мирослав Василев

От 2 часа спря да ми работи мобилното приложение ,само при мен ли е така?Не мога да открия нито един дестинация.Как е при вас?

При мен, всичко е наред.

Редактирано от elateq
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Това е ясно от само себе си и не подлежи на коментар! Въпросът е могат ли местата да се сменят по един (чрез допълнително плащане) или друг (чийтване на системата чрез започване на нова процедура) начин, преди завършване на процеса по чекин?

През 2014-та можеше да си закупиш място ако случайното не ти хареса. Не помня дали го направих преди или след издаването на бордната карта. Но въведоха десетки промени след това и не знам сега как е. Но няма логика да не искат да ти вземат паричките за място. 

Връзка към коментар

Не съм много в час с ценовите политики на Раян, но дебна едни билети до Пиза за фиксирани дати 04.02.-07.02 и цените в момента са X 2 и X 3 на най-ниската им цена за тази дестинация 9.99. Дали ще паднат или по-скоро ще се качат още, че нещо раншко ми се струва да ги купувам. :(

Връзка към коментар

Не съм много в час с ценовите политики на Раян, но дебна едни билети до Пиза за фиксирани дати 04.02.-07.02 и цените в момента са X 2 и X 3 на най-ниската им цена за тази дестинация 9.99. Дали ще паднат или по-скоро ще се качат още, че нещо раншко ми се струва да ги купувам. 

Вчера цената беше 7,50 с 25 процента отстъпка.Но пък може да свършат евтините билети и  да се вдигне цената.

Връзка към коментар

Не съм много в час с ценовите политики на Раян, но дебна едни билети до Пиза за фиксирани дати 04.02.-07.02 и цените в момента са X 2 и X 3 на най-ниската им цена за тази дестинация 9.99. Дали ще паднат или по-скоро ще се качат още, че нещо раншко ми се струва да ги купувам. :(

Тогава е ученическата ваканция и прогноза е трудно да се даде.

Извън тези дати, вероятно цените ще са ниски.

Връзка към коментар

Аз само да спомена, че на 25 ноември е Черният петък. Миналата година в рамките на два часа Раян пуснаха билети по 1 паунд. Те в момента правят уникални промоции от България - такива цени тук няма, затова въпросният Черен петък си беше събитие. Тогава нямаше много отворени линии на Раян, но сега вече има, така че имайте го предвид :) 

Връзка към коментар

Тогава е ученическата ваканция и прогноза е трудно да се даде.

Извън тези дати, вероятно цените ще са ниски

Тъй де, тъй :). И аз гледам баш тогава да скъсаме синджира с мъжа ми, че 2 от 3 ще са на лагер от у-ще.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

И византийците им продават ваучери.

 

Έκπτωση στο φθηνότερο!Κέρδισε 40€ έκπτωση σε πτήσεις της Ryannair μόνο με 20€!

 

ryanair-deal-gr.jpg
 

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте! Преди време закупих билети от Райън за Венеция и обратно за 5 човека. След това трябваше да добавим още едно дете - 15 год., за което закупихме билет като възрастен и се свързах с чата, за да свържат двете резервации и да отбележат, че е дете. От чата ми писаха, че ние ще се чекираме он-лайн, а за добавеното дете бордната карта ще получим на летището, безплатно. Чуденката ми сега е дали на нашето летище ще получим и двете бордни карти (за отиване и връщане) или тук само за посока Венеция, а после там - обратно за София? Някой имал ли е такъв случай?  

Връзка към коментар

Ние имахме същия случай миналата седмица с двегодишно дете. Втората бордна карта получихме на връщане от летището в Баден-Баден. Обясниха ни, че не е проблем да я издадат и от тук, но по-добре било на място. Неудобството беше, че трябваше да почакаме на опашка, а на нашето летище стана много бързо. Все пак попитайте още тук дали не може да ви я дадат , за да си спестите чакането.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ние имахме същия случай миналата седмица с двегодишно дете. Втората бордна карта получихме на връщане от летището в Баден-Баден. Обясниха ни, че не е проблем да я издадат и от тук, но по-добре било на място. Неудобството беше, че трябваше да почакаме на опашка, а на нашето летище стана много бързо. Все пак попитайте още тук дали не може да ви я дадат , за да си спестите чакането.

Благодаря!

Връзка към коментар

http://www.secretflying.com/2016/ryanair-charge-online-check/

 

 

Ryanair will soon charge for online check-in if made more than four days before departure.

 

Ryanair will be charging passengers £6 each to check-in more than four days before flights. This means holidaymakers spending more than 4 days abroad, will need to check-in online and print their boarding pass during their trip, to avoid the fee. The change comes into force on 1st November 201

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Е, кофти за таксата, но нали имат мобилно приложение и може да си се ползва мобилната бордна карта, няма нужда от търсене на принтер.

 

Има някои летища, където не се приема такава карта - изписана е на сайта на компанията, но е факт, че едва ли хотелите ще откажат да изпринтят бордна карта.

Връзка към коментар

През 2014-та можеше да си закупиш място ако случайното не ти хареса. Не помня дали го направих преди или след издаването на бордната карта. Но въведоха десетки промени след това и не знам сега как е. Но няма логика да не искат да ти вземат паричките за място. 

Не само че искат да ги вземат, ами ги вземат съвсем безскрупулно - през чат или кол центъра обикновенните места са от 8 на 9 евро, приоритито от 13 на 15, а ХХL местата - от 15 на 22 евра. Но е безкрайно досадно, че не можеш да го направиш сам. Тук Уиз поне бият по точки.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не само че искат да ги вземат, ами ги вземат съвсем безскрупулно - през чат или кол центъра обикновенните места са от 8 на 9 евро, приоритито от 13 на 15, а ХХL местата - от 15 на 22 евра. Но е безкрайно досадно, че не можеш да го направиш сам. Тук Уиз поне бият по точки.

 

:) Много ясно - както казва един един от шефовете ми, ние не сме тук да проявяваме учтивост, а да работим. Та и Раян. Безскрупулни са. След безопасността на пътниците основното, което ги интересува, е печалбата - за да изплащат дивиденти на акционерите си. Раян са хищник, но очевидно много умен хищник, щом успява да е на върха - и да разработва нови маршрути (вероятно някъде чрез временни загуби, от които се кефят много магеланци - и които Раян избиват вероятно на Запад), с които нови маршрури, обаче, бавно и славно стават европейски лидер.

 

Не ги защитавам, а споделям виждане. И друг път сме ги обсъждали... 

Редактирано от Гост
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.