Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

Дали някой има опит в подобна ситуация:Името в профила ми в сайта на  Раян е на кирилица(не ме питайте защо).За първи път купувам директно през техния сайт.Чекирах се онлайн и видях,че името(изписано на латиница) на бордната карта е тотално сбъркано като спелинг.Явно системата им превежда от кирилица на латиница както си знае.Свързах се с кол центъра на Раян от там ми казаха,че няма проблем, защото резервациата е на кирилица.

Само че, на летището аз представям документ където името ми е написано с две различни букви (на латиница).Служителя вижда ли името изписано на кирилица,като сканира бордната карта?

Връзка към коментар

Ryanair освен традиционни полети в посока Изток-Запад е пуснал и нов полет от Будапеща до Прага ;) Явно дойде времето НТА да се активизират и вътре в Източна Европа ;)

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

За пореден път се убеждавам ,че всичко зависи на какъв служител попаднеш в даден колцентър.Както казах вчера по чата ми обясниха ,че нямало да имам проблем на летището със сгрешени две имена?!!?,защото резервацията била на кирилица.

Днес реших да пробвам пак.Служителката ми поиска данни,като имеил адрес,тел.номер и т.н.,след което смени името ми на бордната карта.За по-малко от две минути.Харесва ми ,че имат опция целия разговор да ти го пратят на мейла.

Нямам идея как ми е хрумнало да си напиша името в профила на  кирилица.Май,бързах да добавя резервация от румбо и сие.

Казвам го да не се обърка някой като мен.Както ми казаха от колцентъра,няма гаранция ,че системата ще преведе името коректно,а няма опция да бъде на кирилица на бордната карта.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

И някой да има информация за стачки на 23.02.2017 г. ?Току-що ме информераха от румбо, че има стачка, която може да доведе до промяна на полетите, но на страницата на Раян няма такава информация. Някой да знае нещо по този въпрос? Имаше един сайт за стачките в Италия, но не го намирам?

Връзка към коментар

Колко дни преди полета можеш да се чекираш с Райън, когато имаш закупено място.?

В мейла, с който потвърждават пътуването ти, след офертите за хотели и застраховка пише:

Don’t forget...

You must check in online for your flight. You can check in from 30 days prior to your departure if you want to reserve a seat. If you prefer a free allocated seat, you can check in from 4 days before flying. Check-in closes 2 hours before departure.

и т.н.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Колко дни преди полета можеш да се чекираш с Райън, когато имаш закупено място.?

Оги, чекирането на Раян отваря 30 дни преди полета. Щом имаш закупено място, би трябвало да можеш да се чекираш в такъв срок. Иначе 4 дни преди полета е само за автоматично разпределените места.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Oт интернет страницата на летище Пловдив. Всъщност я възобновяват.

 

 

РАЙЪНЕЪР ОБЯВЯВА НОВА ЛИНИЯ ОТ ЗИМНОТО РАЗПИСАНИЕ ОТ ПЛОВДИВ ДО МИЛАНО БЕРГАМО

 

          Райънеър – предпочитаната нискотарифна авиокомпания на Европа, днес, 22-ри Февруари обяви своята нова линия от Пловдив до Милано Бергамо, която ще стартира началото на м. Октомври, 2 пъти седмично, като част от планираната зимна програма за 2017 г., чието представяне се очаква скоро.

            Райънеър отпразнува своя нов маршрут Пловдив – Милано Бергамо, като пусна в продажба билети на цени, започващи от 24.99€ за пътуванията през месеците Април и Май. Тези отстъпки са валидни до 00:00 часа, в четвъртък, 23.02.2017г., на www.ryanair.com.

            Денис Барабас – Мениджър Маркетинг и Продажби за Румъния и ЦИЕ на Райънеър, каза:

            „Райънеър има удоволствието да представи новата линия от Пловдив до Милано Бергамо, стартираща през м. Октомври - 2 пъти седмично, като част от нашата зимна програма от Пловдив за 2017г., чийто продажби се очакват в най-скоро време.

            Българските потребители и посетители може да очакват дори и по-ниски цени, ако резервират своята лятна или зимна ваканция предварително, тъй като няма да има по-подходящо време за резервиране на полети от и до Пловдив на толкова ниски цени.

            За да отпразнуваме нашия нов маршрут Пловдив – Милано Бергамо, пускаме в продажба билети за пътуванията през месеците Април и Май на цени от 24.99€, които могат да бъдат резервирани до 00:00 часа, четвъртък, 23-ти Февруари. От тези невероятни цени със сигурност ще се възползват много хора, така че ние приканваме пътниците да резервират своите билети, преди да бъдат изчерпани, на www.ryanair.com.”
Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Тя новината е наистина прекрасна, но на страницата на Райън ер все още от Пловдив Италия не е активна, така че не виждам как ще се купуват билети до 00:00 ч. на 23.02.2017 г.

Връзка към коментар

Тя новината е наистина прекрасна, но на страницата на Райън ер все още от Пловдив Италия не е активна, така че не виждам как ще се купуват билети до 00:00 ч. на 23.02.2017 г.

 

Това е за съществуващата линия до Станстед.

Връзка към коментар

Тя новината е наистина прекрасна, но на страницата на Райън ер все още от Пловдив Италия не е активна, така че не виждам как ще се купуват билети до 00:00 ч. на 23.02.2017 г.

 

"като част от нашата зимна програма от Пловдив за 2017г., чийто продажби се очакват в най-скоро време."

Връзка към коментар

Първия полет в живота ми беше Пловдив-Бергамо за 6€...ех, спомени...

Първи полет в живота изобщо или първи полет с Ryan Air? :)

Редактирано от epetkov
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте. Нова съм в сайта и затова ме извивенете, ако не пиша в  подходящата тематична рубрика, приемам критики и обяснения за по-адекватно присъствие тук :)

Искам да попитам дали сега да купувам билети от Ryan Air за Барселона за пътуване в края на август или началото на септември, или да изчакам още мъничко...Т.е. каква е политиката им - има ли вероятност да се появят по-ниски цени на билетите за този период (август-септември), или пък да пуснат полети за периода на датите, които към момента са обявени като дати, на които няма полет? 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.