Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

:yahoo: Браво и поздравления, Dreamm!

Dreamm, прощавай, но в графите "адрес на платежното средство" при резервация при Раян, попълваш ли нещо, ако плащаш с кредитна карта и си въвела цялото инфо за картата? Мислех, че това е само ако плащаш по банков път... Май ми ги иска или аз нещо не мога да разбера?

Връзка към коментар

Dreamm, прощавай, но в графите "адрес на платежното средство" при резервация при Раян, попълваш ли нещо, ако плащаш с кредитна карта и си въвела цялото инфо за картата? Мислех, че това е само ако плащаш по банков път... Май ми ги иска или аз нещо не мога да разбера?

 

При раян няма плащане по банков път. Там попълваш адреса, на който е издадена картата, в повечето случаи това е домашният ти адрес. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

При раян няма плащане по банков път. Там попълваш адреса, на който е издадена картата, в повечето случаи това е домашният ти адрес. 

А защо клетките са две? Аз имам само един домашен адрес? :)

Връзка към коментар

Не знам дали е писано, но от Пловдив се възстановява Бергамо и се стартира Брюксел от 30 - ти октомври. Вероятно и Франкфурт ще се възстанови.

Някой знае ли кога тези полети ще бъдат на сайта на Ryan?

Редактирано от Костов
Връзка към коментар

Ако те е пуснало, не мисля че е проблем.

Пусна ме, получих веднага и мейла. Дано да не е. А има ли значение в какъв ред съм попълнила пътуващите? Понеже писах сина си на първно място, запазвах и места в едната посока, та исках неговото да е до прозореца. Иначе всичко друго - кредитна карта и пр. са на мое име.

Връзка към коментар

Няма абсолютно никакво значение в какъв ред си писала пътниците. Щом си получила и имейла, значи всичко е наред.

Благодаря, elateq! Надявам се, че е така. Много ми помогна комуникацията тук, доста се притеснявах ... И досаждах, разбира се ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Много благодаря на всички, които ми помагах със съвети в качеството ми на дебютант-купувач от Раян! Вече имам билети за Барселона и продължавам да добавям детайлите (имам предвид нощувки и план за маршрути, не екстри от превозвача) по това пътуване-подарък за рождените дни на съпруга ми и сина ми :)

Не обещавам, че няма да досаждам пак, в пъти по-опитни и уверени сте от мен, което намирам за свой собствен късмет - че се свързах с вас.

Благодаря!!!

Редактирано от Geri K.
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Ryanair вече с 24 часов период за поправяне на малки грешки в името :)

 

https://twitter.com/Ryanair/status/836137253567086592/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw

То си беше така и досега. Условието е, че билетът трябва да е закупен директно от тях, а не през посредник.

Връзка към коментар

Много благодаря на всички, които ми помагах със съвети в качеството ми на дебютант-купувач от Раян! Вече имам билети за Барселона и продължавам да добавям детайлите (имам предвид нощувки и план за маршрути, не екстри от превозвача) по това пътуване-подарък за рождените дни на съпруга ми и сина ми :)

Не обещавам, че няма да досаждам пак, в пъти по-опитни и уверени сте от мен, което намирам за свой собствен късмет - че се свързах с вас.

Благодаря!!!

 

Не е досада, пускай направо нова тема за останалите детайли по пътуването, ако искаш да не се гоним из всички. Много новобранци нямат смелостта да питат и със сигурност твоите въпроси биха били полезни и за тях. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

То си беше така и досега. Условието е, че билетът трябва да е закупен директно от тях, а не през посредник.

 

Звънял съм им сигурно 100 пъти, като съм бил с билети, купени през jetcost-ите за смени и то по-фрапантни от 1 буквена грешка и никога не са ми правили проблем.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Звънял съм им сигурно 100 пъти, като съм бил с билети, купени през jetcost-ите за смени и то по-фрапантни от 1 буквена грешка и никога не са ми правили проблем.

 

Аз се надявам сега да направят улеснена процедурата и да не се звъни на кол-центъра .

Връзка към коментар

Не е досада, пускай направо нова тема за останалите детайли по пътуването, ако искаш да не се гоним из всички. Много новобранци нямат смелостта да питат и със сигурност твоите въпроси биха били полезни и за тях.

Питам веднага. В какви срокове Раян си вземат парите, с които съм купила билетите? Защото проверих кредитната си карта и не виждам блокаж или движение по сметката....

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.