Прескочи до съдържание

Въпроси относно престой в Буенос Айрес?


FlyTraveler

Препоръчани мнения

Билетите могат да се купуват и директно от сайта на Buquebus, но там няма толкова изгодни цени при по-ранна онлайн покупка, или поне така беше преди време. Нямам спомен от коя страна на двуетажния автобус е по-добре да се стои. Повечето булеварди в града са много широки и има значително отстояние до сградите, но може би все пак дясната страна е за предпочитане.

Благодарности!

Връзка към мнение

Ми и аз знам, че може да се види ягуар, но в по-отдалечените и диви места. Рядък е вече. 

Ние бяхме във ферма-хотел, и то доста достъпна, с кола по Транспантанейра. Има много места по-навътре, до които се стига само с лодка или самолет. Дори и така видяхме много животни, включително мравояд и елен, но през нощта на фар и нямам снимка (то за имане имам, ама не личи много какво има на нея). 

Трябва да пораснат децата и пак ще ходя натам.

 

Пуми се срещат тука в Минас, гледах по телевизията как една паднала в кладенец във ферма и викаха пожарната да я вадят.

Връзка към мнение

Ако планираш разходка до Тигре най-лесния и евтин начин е с влак от гара Retiro (Mitre Line). За разходка покрай делтата на река Парана и Рио де ла Плата може да използваш Tren de la Costa (Началната спирка е в Тигре и се нарича Delta) http://www.trendelacosta.com.ar/site/. Това е туристически влак, който има 11 спирки. Можеш да слизаш и да се качваш на всяка една от тези спирки. Гледките не са изумителни, но около някои от спирките край реките можеш да доближиш и да снимаш колибри. Също така градчето San Isidro е приятно за кратка разходка. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ако планираш разходка до Тигре най-лесния и евтин начин е с влак от гара Retiro (Mitre Line). За разходка покрай делтата на река Парана и Рио де ла Плата може да използваш Tren de la Costa (Началната спирка е в Тигре и се нарича Delta) http://www.trendelacosta.com.ar/site/. Това е туристически влак, който има 11 спирки. Можеш да слизаш и да се качваш на всяка една от тези спирки. Гледките не са изумителни, но около някои от спирките край реките можеш да доближиш и да снимаш колибри. Също така градчето San Isidro е приятно за кратка разходка. 

Мерси много за информацията, ако правим нещо такова бих предпочел да е с лодка/катамаран по реката. Имаше някакви турове като този и подобни, но ще имам предвид и това, което ми писа.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.