Прескочи до съдържание

Чужд куфар


Препоръчани мнения

преди 20 минути , Raybeez каза:

Това винаги ми е бил някакъв страх - да не взема чужд куфар. Имам и лепенка, и винаги гледам името, но докато съм на лентата за багажа, някак си винаги успявам да забравя как изглежда моя куфар и се оглеждам във всеки багаж... като видя моя го разпознавам и после се чудя колко е различен от това, което съм оглеждал. 🙂

Докато четях поста ти си мислех, че никой не е застрахован от възможността някой друг да му вземе куфара и да се озове в подобна ситуация. Тук се набива на очи задължителното условие куфара да е обозначен контакти на притежателя си.

Връзка към мнение

Аз магеланските етикети си ги държа на ръчния багаж - да се фукам.😉 🙂 

Последния път, Wizzair като ми взеха ръчното куфарче, най-много се притеснявах за етикета. 🙂 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

А на мен веднъж ми взеха моя куфар, някаква жена го свалила от лентата в единия и край, аз чакам в другия, чакам, чакам, свършиха багажите, а тя видяла, че не е нейният, обаче не сметнала за необходимо да го върне на лентата!?! Може би е решила ако нейният не дойде, да не остане съвсем без хич?? Какво ли се върти в главите на някои хора...

  • Шок 1
  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 2 минути , aleksandrina каза:

Може да не е знаела, че ако го върне на лентата и той пак ще се врътне...

Тя беше в самото начало на лентата, аз бях в края...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И аз се чудя как е възможно да вземеш куфар от лентата и да не провериш, дали това е твоя багаж, та чак да го занесеш у дома и да му разбиеш ключалката,.... но хора всякакви. Задължително е след като си вземеш куфара да погледнеш, дали това е точно твоят багаж. Винаги си търся името на лепенка та, поставена от авиокомпанията. А ако е в случаи като при ръчния багаж на Раян, си търся етикета с моето име, който съм си сложила сама. Но доколкото виждам, това няма да ми помогне много, ако някой просто ми свие куфара и си го замъкне у дома. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.