Прескочи до съдържание

Идеи за разни "шантави" комбинации и маршрути


Препоръчани мнения

И аз бих се включила до Лондон, ако приемате още желаещи. :blush:

Ще ми дойде малко в повече 24 часа на крак, затова бих комбинирала с Раян до Станстед в едната посока.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 37 минути , iMari каза:

И аз бих се включила до Лондон, ако приемате още желаещи. :blush:

Ще ми дойде малко в повече 24 часа на крак, затова бих комбинирала с Раян до Станстед в едната посока.

image.png.4f53c8eb0d09e0c59885135c79318c9f.png

Една дама от "краен квартал" на Пловдив подготвя атентат по същото време с буркани за промяна на цветовата гама в есенен Лондон, които ще пълни скоро в Крит.

  • Харесвам 2
  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 2 минути , jorocontrola каза:

image.png.4f53c8eb0d09e0c59885135c79318c9f.png

Една дама от Пловдив подготвя атентат по същото време с буркани за промяна на цветовата гама в есенен Лондон, който ще пълни скоро в Крит.

Асеновград квартал на Пловдив ли стана вече? 😉

 

  • Смея се 6
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 24 минути , jorocontrola каза:

image.png.4f53c8eb0d09e0c59885135c79318c9f.png

Една дама от "краен квартал" на Пловдив подготвя атентат по същото време с буркани за промяна на цветовата гама в есенен Лондон, който ще пълни скоро в Крит.

Ей затова трябва да пуснат полети от/до Пловдив с такива часове...И аз обичам така да ходя, но трябва всеки път да ходя от вечерта на летището.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Хайде!

image.png.b68f8857efbc2ee6fbccda407afcc52a.png

 

Или само от/до София - часовете на билетчето от 56 евро са съвсем ОК, дори с тръгване и прибиране от Пловдив. А някой може и да измисли намаление 

image.png.984bf4638af644e28cc55b44b13dbd2c.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 26 минути , Lyubina каза:

Леле, как ме изкушавате! 

Лондон и добра компания.

Но .... тази година имам твърде много ограничения.

При това и без отпуск. 😊

  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 4 часа, master_of_germs каза:

Асеновград квартал на Пловдив ли стана вече? 😉

 

Не, всъщност Пловдив е пристанище (речно) на Асеновград, ако перефразирам леко Тодор Колев:grin: 
( Въпреки че с тая маловодна Марица ... :rolleyes: )

  • Харесвам 1
  • Смея се 7
Връзка към коментар
Преди 1 час, Фил каза:

Не, всъщност Пловдив е пристанище (речно) на Асеновград, ако перефразирам леко Тодор Колев:grin: 
( Въпреки че с тая маловодна Марица ... :rolleyes: )

Без перефразиране - по действителен случай, днес чета какво става на днешната дата преди 36 години: Как Русе осъмна като „пристанище Разград запад“

https://www.dunavmost.com/novini/kak-ruse-osamna-kato-pristanishte-razgrad-zapad

 

За да съм в темата, отивам да купя билети за Лондон🙃😜😆

 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Не е шантаво , но пък е евтино. За хора в болнични , полицаи , военни,  пожарникари и други които имат поне два дни за убиване между 24 часовите дежурства  :

 

IMG_20230828_231006.jpg

 

 

IMG_20230828_231027.jpg

  • Харесвам 14
  • Браво 2
Връзка към коментар

Последно за кога се купуват билети за Лондон ама ако може с някой да си делнем такси, че по 30лв в посока с този ранен и късен полет ще ми дойде повечко 😄

  • Харесвам 1
  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 9 часа, Ivko каза:

Последно за кога се купуват билети за Лондон ама ако може с някой да си делнем такси, че по 30лв в посока с този ранен и късен полет ще ми дойде повечко 😄

И аз да попитам същото, последно за коя дата се купуват билети за Лондон? @Pantelej Putnik такива изкушения без отпуск трудно се намират или пък като разгледаш разписанието на летище София, става трудно да си намериш нова дестинация за уикенд забежки.

 

@Ivko и при мен е същата схема такситата в двете посоки по 30 лева, то направо да си взема билети за Бритиш :D 

 

 

  • Харесвам 3
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 4 минути , agenta каза:

...

С @Argentique сме си взели билети за 7.Окт по схемата по горе с Уиз.

Който иска, може да се прибира и в неделя де. Варианти много 🙂

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 8 минути , jorocontrola каза:

С @Argentique сме си взели билети за 7.Окт по схемата по горе с Уиз.

Който иска, може да се прибира и в неделя де. Варианти много 🙂

 

 

Благодаря за информацията, но ще трябва да огледам за след две седмици от вашата дата, че по това време съм на друго дълго пътуване. 🙂 

Връзка към коментар

Аз взех за 11 ноември. Който е там, да свирка. По това време се очаква по някои главни улици да има даже и коледна украса🤩. Групата ни е аз и дъщерята. Само тя се нави за 30-часово пътуване. Знаех си, че тик ток е голяма работа😆

Сега се чудя да ви питам ли за транспорта в темата за бързи въпроси или да се мъча с четене😉

  • Харесвам 6
  • Браво 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 27 минути , agenta каза:

 и при мен е същата схема такситата в двете посоки по 30 лева, то направо да си взема билети за Бритиш

Не може ли с нощен автобус до Дружба 2 и оттам такси за по-малко от 30 лв.

 

преди 10 часа, stanimir каза:

Не е шантаво , но пък е евтино. За хора в болнични , полицаи , военни,  пожарникари и други които имат поне два дни за убиване между 24 часовите дежурства  :

 

И пенсионери,които са айляк,само дето с парите не са някои.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 7 минути , ДиянаВ каза:

Аз взех за 11 ноември. Който е там, да свирка. По това време се очаква по някои главни улици да има даже и коледна украса🤩. Групата ни е аз и дъщерята. Само тя се нави за 30-часово пътуване. Знаех си, че тик ток е голяма работа😆

Сега се чудя да ви питам ли за транспорта в темата за бързи въпроси или да се мъча с четене😉

https://www.nationalexpress.com/en/airports/luton/london-to-luton

Ако се купи от рано, излиза по 10 лири общо на човек двупосочно. Не мисля, че може да се намери нещо по-тънко ...

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , ДиянаВ каза:

Аз взех за 11 ноември. Който е там, да свирка. По това време се очаква по някои главни улици да има даже и коледна украса🤩. Групата ни е аз и дъщерята. Само тя се нави за 30-часово пътуване. Знаех си, че тик ток е голяма работа😆

Сега се чудя да ви питам ли за транспорта в темата за бързи въпроси или да се мъча с четене😉

Отиване и връщане на 11ти ноември ли? 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

@Ivko, в неделя полета на Раян до Станстед е в съвсем приличен час, 9:00ч.

 

А от другата година ще се плаща и такса от 10 паунда за вход в UK. 😶😊 

 

За 7.10 вероятно няма да успея, но благодаря. 🙂

Една идиотщина се прокрадна вчера в главата ми и все още не е излязла от там. В събота в следобедните часове Уиз летят до Прищина от Лутън. Все още не съм измислила прибирането, но ако още някой започне натрапчиво да мисли в тази посока да казва. 😄

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 15 минути , dimitrov6 каза:

Не може ли с нощен автобус до Дружба 2 и оттам такси за по-малко от 30 лв.

Или пък с велосипед, заключва се на летището и на връщане пак така.

Аз ,когато съм се връщал от Истанбул през нощта ,живея на 16 км от Хасково, където спира автобуса.  Скрих  го в храсти на края на града и така се прибрах. Друг път слязох през нощта на магистралата, на 4 км от къщи и се затичах, та след 40 минути се прибрах.

Или пък някой роднина да ви закара с колата нощем до летището. 

 

  • Харесвам 3
  • Браво 3
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.