Прескочи до съдържание

И аз при вас, здравейте.


Препоръчани мнения

Аз съм Иван. Живота ми минава така да се каже на гурбет. 

Работих къде ли не. На кораби, хотели, ресторанти по целия свят. 

Връщах се в родината твърде рядко. Всичките пари, които правех отиваха да се местя и пътувам. 

Но една любов ме постави на място и малко ме вкара в релси. 

Сега съм тук и мисля, че с вас ще продължат моите авантюри по света. 

Радвам се, че ви открих. Това се случи при моите безкрайни търсения на нови дестинации. 

Поздрав от един пътешественик по душа. 

 

 

  • Харесвам 38
  • Браво 3
Връзка към мнение

Благодаря за посрещането. Виждам, че пускате карти на посетени държави. Ето и моята

IMG-db34361be486e2cadc70ad0f0f95bfef-V.jpg

На зеленото съм стъпил, на кафяво съм живял, макар кратко. 

Но не означава, че съм ги разгледал изцяло. Повечето са по работа. 

Редактирано от Ivan Hristov
  • Харесвам 12
  • Шок 3
  • Браво 13
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Добре дощъл! 🙂 

преди 2 минути , Ivan Hristov каза:

Благодаря за посрещането. Виждам, че пускате карти на посетени държави. Ето и моята

 

И като стана дума за карти... Защо не хвърлиш око на тази тема 😉

 

 

  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Добре дошъл! 

 

преди 2 часа, Ivan Hristov каза:

Благодаря за посрещането. Виждам, че пускате карти на посетени държави. Ето и моята

IMG-db34361be486e2cadc70ad0f0f95bfef-V.jpg

 

Впечатляваща карта!
Ако и когато имаш желание и време - може да поразкажеш това-онова. Така както си пообиколил света, сигурно има интересни неща и преживявания ...

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 3 часа, Ivan Hristov каза:

Виждам, че пускате карти на посетени държави. Ето и моята

Можеш да си попълниш посетените държави  и в профила, ако искаш. 🙂 

А защо в Want стои 0? Нямаш планове или … ?  

На мен тази графа ми е най-пълна! :laugh:

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към мнение

Мога да разкажа много интересни неща при повече свободно време. Имам куп перипетии и премеждия. Имам и сериозен инцидент. Чакахме ред в езерото Гатун да минем Панамския канал. Тръгнахме и се качих върху контейнерите да гледам минаването и взех, че паднах между тях много лошо. Отървах се с чупен крак и доста охлузвания. Гипсираха ме в Панама и при първия удобен случай ме свалиха от кораба. Повече не ме взеха на тази фирма.

 

Когато мога ще попълня и тази възможност, че сега ми е дребно от телефона.
Want не го попълвам. При мен всичко зависи от работата. Или когато остане време пак между работата. Така, че не мога да правя планове.
Имам цели като Антарктида, но както дойде.

  • Харесвам 13
Връзка към мнение

Прочетох в темата за новата игра за селфита, но ме беше срам да се включа в нея. 
Срам не срам ще си кажа, че моето падане, което описах е точно от селфи. Като децата, които правят глупости непрекъснато. Последствия счупен телефон, строшен крак на две места, охлузено цяло тяло и глава, сътресение на мозъка. На другия край на света. 
Не правете това мили хора. 

Редактирано от Ivan Hristov
  • Харесвам 1
  • Шок 4
  • Смея се 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Добре дошъл при нас!

Много авантюристично и интересно. Сигурна съм, че можем да се поучим от твоите истории, затова не спирай да разказваш 🙂  

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 23.10.2018 г. в 10:17, Ivan Hristov каза:

Радвам се, че ви открих.

Добре дошъл на най-хубавото място!:yes:

 

преди 10 часа, Happy_Traveler каза:

Вече чакаме разкази и снимки.

То, всички имаме работа, ама пописвай например като се возиш:grin: или чакаш на опашка, а ние много ще ти се радваме:i-m_so_happy:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Много сте мили, благодаря. 
Веднага ви разказвам още една история от моя толкова бурен и разнообразен живот.
Трябваше да товарим в Шънджън, Китай. Сигурно сте наясно, че най-големите пристанища за контейнери са в Китай. Включително и Сингапур. Разпределителни за повечето товари. На тези места се върти световната търговия с превози по вода.
Аз нямах общо с товаренето и си използвах времето да се мотая из града.
Да ама попаднах на лошо място в лош момент. По принцип Шънджън не е опасен град  даже е много спокойно. Бил съм там много пъти. Няма голяма опасност за туристите или такива като мен. 
Но никъде няма гаранция. Няма да ви нападнат по улиците, но може да ви оберат. Или да ви пробутат фалшиви пари, пълно е. За тази цел може да е срамно, но се научих документите винаги да са ми в гащите, специални за тази цел. Няма да ми си смеете нали ? За всичко останало не ме е страх.
Честно казано промишлените зони са по-опасни и аз винаги ги напускам.
Е обраха ме и то в заведение където си търсех белята. Излезе ми доста скъпо това слизане. Не винаги нося пари, но сега мислех да купувам някои неща. И явно скенерите им работят добре. Здраве да е.
Та повече ви разказвам тази история заради района, което ви интересува. А не заради моите пари. Отдавна съм ги забравил и си слизам навсякъде спокойно.
Мога да съм ви полезен ако ви интересуват цени на товари, контейнери от точка до точка по вода. Дори аз съм си пълнил такива когато съм живял по света.
Един голям контейнер, приблизително 12-2,30-2,50 ми излезе от Маями до Варна към 2 хиляди долара. Пристигна за 40 дни.

  • Харесвам 8
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 10 часа, Ivan Hristov каза:

Мога да съм ви полезен ако ви интересуват цени на товари, контейнери от точка до точка по вода.

Хм, не, повече ни интересуват специалните гащи за документи.

  • Харесвам 4
  • Смея се 7
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
На ‎23‎.‎10‎.‎2018‎ г. в 10:17, Ivan Hristov каза:

една любов ме постави на място и малко ме вкара в релси

Колко хубаво!Чистата и искрена любов ни прави по-добри,по-разумни и отговорни!

Успех с пътешествията и всичко останало!

Връзка към мнение
преди 2 часа, Goal & Boss каза:

Хм, не, повече ни интересуват специалните гащи за документи.

и мен много живо ме интерeсуват ;-)))) защото в сутиена мога да натъпча доста неща, но с паспорта нещо не ми се получава  ...;-)

Редактирано от giafil
  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към мнение

Е срамота, само един човек го интересува любовта, а останалите гащите. Благодаря ти мила, там със сложното име.

Знаех си, че ще ме вземете на подбив, но аз нося на майтап. Там е работата, че хич не е шега. Питай патило. Какво ли не мислих, а то имало решение. Не съм аз измислил топлата вода.
Хората са го измислили отдавна. Но явно не е толкова известно и налично.
Няма да ви показвам моите гащи, не е етично. А имам над 20 бр. Що ли се хваля с това ? Добре майтап да е.

За жени не съм търсил, да ползват мъжки 👨 
Ето ви гащи подобни на моите. Но моите са с по-дълбоки джобове и цип.

Само гащите липсваха тук. Вие ги поискахте. 

61rergse6UL._SL1001_.jpg

71RWoSQkbBL._SX679_.jpg

Редактирано от Ivan Hristov
  • Харесвам 5
  • Браво 6
  • Смея се 9
Връзка към мнение

Добре де, гащите са ясни 🙂. Ама, мен пък ме загложди въпроса след като парите са ти били в гащите как точно ти ги взеха 😉.

Искаме П-О-Д-Р-О-Б-Н-О-С-Т-И 😉

.... и хич не те взимаме на подбив, а се стремим да се поучим от твоя пример, та са ни важни подробностите. 😃

Шегувам се, разбира се, ама винаги ни е много готино да обсъждаме пикантните подробности на пътешествията. Помня, че на един магеланец му "броихме" презервативите, когато тръгваше за Африка, а друг път най-подробно обсъдихме как се пренася през граница пъпна връв, за да се хвърли на готино място. 

Така, че добре дошъл сред нас! 

Редактирано от mililia
  • Харесвам 4
  • Смея се 3
Връзка към мнение

И аз днес ги потърсих гащите, че ги и намерих даже. Но наистина не съм предполагала, че има такива. Нещо ново научих.

Само един вид дамски видях. 🙂 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 37 минути , Mary каза:

И аз днес ги потърсих гащите, че ги и намерих даже. Но наистина не съм предполагала, че има такива. Нещо ново научих.

Само един вид дамски видях. 🙂 

Прати линк на @Георги и за другата Коледа да имаме налични бройки с лого Магеланци! :girl_blum:

 

@Ivan Hristov, моля да приемеш шегите в най-приятелската им форма. :victory:

  • Харесвам 5
  • Браво 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение

Ама аз ви казах<, че нося майтап и проблем няма. Давайте. 🤩
И не сте прочели правилно това изречение 
(За тази цел може да е срамно, но се научих документите винаги да са ми в гащите, специални за тази цел.) 
Документите ми бяха в пустите гащи, не парите. За тях нямаше място. А и не става във всеки магазин да си бъркам до //////// Ще вземат да си помислят друго и тогава гледай какво става ? А бяха доста, имах набелязани много неща за пазар. Мани, мани.
Карате ме точно заради тази случка да ви разкажа още по-пикантни истории ама ще е прекалено. А и ме е срам. 😑
Хей хора аз съм сериозен човек, да не ми излезе лошо име ?

Редактирано от Ivan Hristov
  • Смея се 12
Връзка към мнение
преди 4 часа, Mary каза:

И аз днес ги потърсих гащите, че ги и намерих даже. Но наистина не съм предполагала, че има такива. Нещо ново научих.

Само един вид дамски видях. 🙂 

Искам линк! И аз сега научих за тези гащи, ще станат хит 😃

  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 2 часа, Ivan Hristov каза:


Хей хора аз съм сериозен човек, да не ми излезе лошо име ?

Всички тук сме сериозни хора. 😄

Добре дошъл! Прекрасно е, че нещо толкова хубаво те е върнало в България!

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Щом ви е интересно ще ви кажа, че имам такива потници и тениски. Моите неща са купени предимно от Китай и Щатите. Ето един линк

https://sightdoing.net/pickpocket-proof-underwear-anti-theft/

И подобна тениска

 

clever-travel-companion-crew-neck-t-shirt-with-secret-zipper-pocket-4_1024x1024.jpg

Има и със странични джобове. 

Редактирано от Ivan Hristov
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.