Прескочи до съдържание

Ориентировъчни поръчки и официално представяне на календарите ни


Препоръчани мнения

И аз пуснах поръчката, но не добавих в "допълнителна информация", адрес на Еконт. Очаквах на следваща стъпка да се появи прозорец с автоматично избиране на адрес, както беше миналата година. Сега тук ще напиша: Еконт, Варна, ул. "Народен юмрук" №3 (Технически университет) - 1 брой стенен календар.

Ако това не е достатъчно, моля @Георги, да каже как да процедирам. Предварително благодаря!

Връзка към мнение
Преди 1 час, rdd каза:

И аз пуснах поръчката, но не добавих в "допълнителна информация", адрес на Еконт. Очаквах на следваща стъпка да се появи прозорец с автоматично избиране на адрес, както беше миналата година. Сега тук ще напиша: Еконт, Варна, ул. "Народен юмрук" №3 (Технически университет) - 1 брой стенен календар.

 

Ако това не е достатъчно, моля @Георги, да каже как да процедирам. Предварително благодаря!

 

 

преди 9 минути , bibi каза:

и аз като rdd ☺️

Не е ли по-удачно да влезете пак през линка за поръчки. Там вече Ви чака Вашата си поръчка и в "Добави коментар" да уточните пропуснатите детайли. Аз така направих с телефона си (бях го забравил, пък на @Георги може да му потрябва т.е. той да няма никаква формална причина да ми закъснее с доставката :wink::laugh:)

Редактирано от ven62
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 44 минути , ven62 каза:

 

Не е ли по-удачно да влезете пак през линка за поръчки. Там вече Ви чака Вашата си поръчка и в "Добави коментар" да уточните пропуснатите детайли. Аз така направих с телефона си (бях го забравил, пък на @Георги може да му потрябва т.е. той да няма никаква формална причина да ми закъснее с доставката :wink::laugh:)

Не виждам "добабави коментар"

Връзка към мнение
преди 32 минути , rdd каза:

Не виждам "добабави коментар"

Кликваш върху поръчката ти и най-отдолу ще се яви полето "Добави коментар".

Все едно коментираш някоя тема тук.

Та там напиши всичко, което искаш да уточниш.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Справили сте се, ако в страничката вече има запис пуснат от вас 🙂 От там нататък, ако има нещо неясно или пишете коментар или аз ще ви пиша. Няма да ви оставя поръчката да виси с непопълнени данни 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

И аз си пуснах поръчката. 🙂

Дано да съм го направил както трябва, че нещо първият път като натиснах за готово ми даде, че не е стигнало (няма връзка с интернет или нещо такова). Все си мисля, че е от нета, цял ден се базика с мен. 🙄

Връзка към мнение
преди 9 минути , dealni каза:

1 настолен, благодаря !

поръчките са през формата

 

https://magelanci.com/christmas 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 9 часа, kopche каза:

Аз поръчах 1 стенен календар, но не виждам опция и данни за превод по банка.

На всички пуснали заявка за доставка на коледната среща ще пусна като коментар на поръчката банкови детайли. 

 

Тази тема ще я заключа, защото вече вървят официални поръчки и да не стават обърквания. Ще пусна друга след малко. 

Редактирано от Георги
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.