Прескочи до съдържание

Търсим самолетни билети Галапагос-Кито


Препоръчани мнения

Георги Матеев

Отивате директно на www.avianca.com и избирате като страна Ecuador.

 

Тази хватка отваря най-ниската "Econo" тарифа (тя също включва чекиран багаж) и цената пада на $168 (€149) на човек.

 

image.png.9e8c76e53e8c83882060b4c624bdc51d.png

 

Ако допълнително ви се занимава минете покупката първо през www.topcashback.com и после ще ви върнат още 3%.

 

https://www.topcashback.com/avianca-us/

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 14
  • Благодаря 1
  • Браво 4
Връзка към мнение
Преди 1 час, Георги Матеев каза:

Отивате директно на www.avianca.com и избирате като страна Ecuador.

Надявам се няма да ни карат да доплащаме на чекинга, щото ако са като нашите....

Групата за Галапагос - довечера след 19:30 пред компютрите,  с пълни карти и паспорти за всеки случай. @Куфар (Говорещ) също!!! Иначе и теб ще те чекираме че да ни излезе още по-тънко.😂 Лека и успешна седмица на всички!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 

Преди 1 час, ECC каза:

На мен за Пасто-Меделин ми дава една и съща цена-136USD

И при мен сутринта си излизаше същата цена от 136 долара и сега няма намаление.

Редактирано от mililia
Връзка към мнение
преди 9 часа, Георги Матеев каза:

Отивате директно на www.avianca.com и избирате като страна Ecuador.

 

Тази хватка отваря най-ниската "Econo" тарифа (тя също включва чекиран багаж) и цената пада на $168 (€149) на човек.

 

image.png.9e8c76e53e8c83882060b4c624bdc51d.png

 

Ако допълнително ви се занимава минете покупката първо през www.topcashback.com и после ще ви върнат още 3%.

 

https://www.topcashback.com/avianca-us/

Като дадеш плащане с КК предупреждава,че ако КК е международна може да се начисли допълнителна сума.Иска адрес,на който е регистрирана КК,като дам България,директно сменя на Еквадор.

Смея ли да дам фалшив адрес в Еквадор и дали ще го приеме?

Връзка към мнение

Авианка имат цени за резиденти, които са по-ниски, и цени за не-резиденти.

Ако купиш с по-ниската цена, ще имаш проблеми после.

Май,  по въпроса имаше някъде обяснено от  @Childish

Нали и аз имах проблеми с тях, при купуването на билетите. Искаха да им се обадя по телефона, за да потвърдя, че искам да го купя този билет. Аз не се обадих, изчаках да минат 48 часа, за да падне резервацията и купих през един сайт.

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към мнение
Георги Матеев
Преди 1 час, ECC каза:

Като дадеш плащане с КК предупреждава,че ако КК е международна може да се начисли допълнителна сума.Иска адрес,на който е регистрирана КК,като дам България,директно сменя на Еквадор.

Смея ли да дам фалшив адрес в Еквадор и дали ще го приеме?

Хммм това явно е ново, миналата година не беше така. В никакъв случай не давай фалшив адрес в Еквадор - попълни си твоите данни и остави държавата Еквадор, има шанс плащането да мине и така. Онзи ден в Expedia направих успешно плащане с избрана billing държава САЩ (нямаше друга опция), но с моя адрес в София. Стискам палци.

преди 21 минути , AlexandraKo каза:

Авианка имат цени за резиденти, които са по-ниски, и цени за не-резиденти.

Ако купиш с по-ниската цена, ще имаш проблеми после.

Май,  по въпроса имаше някъде обяснено от  @Childish

Нали и аз имах проблеми с тях, при купуването на билетите. Искаха да им се обадя по телефона, за да потвърдя, че искам да го купя този билет. Аз не се обадих, изчаках да минат 48 часа, за да падне резервацията и купих пред един сайт.

Миналата година купих на една приятелка (филипинка) билет Кито-Галапагос-Кито на резидентните по-ниски цени и нямаше абсолютно никакъв проблем после. Както и тогава избрах България като държава на плащането без затруднение. Вероятно вече са променили нещата.

 

P.S. Сега разцъквам сайта отново - не виждам някъде изрично да е уточнено, че това са цени само за местни хора. И е факт, че официално приемат международни кредитни карти, което е обнадеждаващо.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да докладвам,че плащането не мина.Прехвърли ме на сиситема за плащане,КК,номер CIV код,валидност,три пъти ме пита дали одобрявам плащането и накрая ми го отхвърли и ме върна на страницата на Avianca с методите на плащане.

Явно този филм не го прожектират вече.

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 44 минути , ECC каза:

Да докладвам,че плащането не мина.Прехвърли ме на сиситема за плащане,КК,номер CIV код,валидност,три пъти ме пита дали одобрявам плащането и накрая ми го отхвърли и ме върна на страницата на Avianca с методите на плащане.

Явно този филм не го прожектират вече.

Пробвай през някой от сайтовете. Аз купих от Orbitz, като ме мотаха по същия начин в сайта на Авианка.

Там си мина плащането веднага и билетът пристигна веднага. 

Връзка към мнение

Все още не.

Вариантът с еквадорски резиденти няма да мине и явно ще купуваме редовни билети,но чакаме Лисичкови да се приберат от Сейшелите.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

през еквадорска агенция пробва ли?

despegar.com.ec примерно, но не знам как ги продават и дали минава номера

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 25 минути , neuromancer каза:

през еквадорска агенция пробва ли?

despegar.com.ec примерно, но не знам как ги продават и дали минава номера

Дава добра цена,но не мога да разбера какво означава еквадорски или чуждестраненрезидент.

F3653987-0D07-4318-BA9D-6538BC729CEC.png

Връзка към мнение

На испански е написано Extranjeros Residentes  и значи чужденци резиденти. Има се предвид, че тарифата важи само за еквадорци и за чужденци резиденти на Еквадор. Там има доста експати от САЩ и Канада, които живеят целогодишно с  виза за постоянно пребиваване.

Редактирано от nomad
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Това значи чужденци, които имат постоянно жителство в Еквадор. Ами явно са спонсорираните тарифи, за които искат жителство. За някои държави отпаднаха, но щом го пише, предполагам няма да е добре да купите такива билети...

Аз вече забравих какво се обсъжда, но вие не искахте ли точно от намалените тарифи да вземете? На сайта на компанията не пише ли изискването за жителство? Ако там го няма, а цената е подобна, може просто агенцията да не са обновили съобщенията, най-добре за по-сигурно да се пита компанията какво се иска ....

Друга възможност е да се купи билет с мили. Предполагам около черния петък има/ще има оферти за покупка на мили с отстъпка или нещо такова...

Връзка към мнение
На 19.11.2018 г. в 22:35, neuromancer каза:

Аз вече забравих какво се обсъжда, но вие не искахте ли точно от намалените тарифи да вземете?

Точно това е въпроса - да рискуваме ли ( стига сайта да ни пусне до плащането) или да си плащаме за да няма разправии по летищата? И кой ще ни провери как и за колко сме платили..

Връзка към мнение
преди 32 минути , stefanrusev каза:

Точно това е въпроса - да рискуваме ли ( стига сайта да ни пусне до плащането) или да си плащаме за да няма разправии по летищата? И кой ще ни провери как и за колко сме платили..

Може би ще мине плащането.Като избереш полета стига до имена и държава.Позволява да избереш България.

E3A23FEA-9380-4EE9-8FB1-1EECDB721FCC.png

Връзка към мнение
На 26.11.2018 г. в 16:12, stefanrusev каза:

Точно това е въпроса - да рискуваме ли ( стига сайта да ни пусне до плащането) или да си плащаме за да няма разправии по летищата? И кой ще ни провери как и за колко сме платили..

Стана ми ясно, ама не мога да ти кажа нещо определено. Аз проиграх покупката на сайта на Авианка и ограничение за местожителство не видях, ама там много екрани, много нещо, може да съм го пропуснал.

На сайта на ЛАТАМ обаче го има текста, че тарифата е само за местни жители.

А как проверяват - едно време в Перу, полети на ЛАТАМ, на бординг паса излиза тарифата, за чужденци е най-високата - Y,B,H. На чекин или на гейта винаги ти гледат билета и документа на самоличност. Дали сега ще го правят - не мога да кажа. Най-добре питай в авиокомпанията дали наистина искат местожителство.

Всъщност той текста беше, че ако те хванат на място се доплаща някаква сума, така че може да пробваш с ниската тарифа и ако те хванат - доплащаш. То иначе и без друго ще трябва да платиш по-високата цена.

Друг вариант е да се купи билет с мили, там цената е една и не ги делят. Мили се купуват, ако нямаш, зависи какви са офертите, може да излезе по-евтино отколкото високата цена на билета. Аз за мен така бих направил, ако ми е висока цената, но вие сте шестима и по-трудно.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

@neuromancer къде да проверя дали този билет може да се купи с мили? Или някой друг да се включи, ако знае. В момента има 2х1 мили в LifeMiles.

Имам регистрация, но никога не съм стигала до покупка на мили и билети с тях?

 

image.png.0fc297838fb271092fc6b2f03d38bdbf.png

Връзка към мнение
преди 56 минути , lesy каза:

@neuromancer къде да проверя дали този билет може да се купи с мили? Или някой друг да се включи, ако знае. В момента има 2х1 мили в LifeMiles.

Имам регистрация, но никога не съм стигала до покупка на мили и билети с тях?

 

image.png.0fc297838fb271092fc6b2f03d38bdbf.png

Отиваш на:  https://www.lifemiles.com/eng/use/mca/mcamaians-tabs2.aspx

 

Задаваш Galapagos Islands  to Quito и след това ще те пренасочи към избор на  летища, дати, налични места,  цена в мили. 

Screenshot_2018-11-28-17-22-29-786_com.android.chrome.png

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Там летят и Латам, с тяхната програма Multiplus са 12000 точки, с Бритиш са 7500 точки. Ако някой е купил Авиоси от Иберия пролетта, до края на месеца трябва да ги изхарчи.

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.