Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Георги Василев

Всички тръпнем в очакване, изкарали кредитните карти и разцъкваме дестинации. :lol:

Аз ще заложа на банковия превод в случаи, че размисля тези дни.....и ако въобще успея да се вредя :D Успех на всички :D

Връзка към коментар

 За евтините билети няма никаква сметка от тази промоция. Аз си харесах за 8 декември за Рим и какво излиза - 1 билет струва 40 лв., 2 билета - 76 лв. Явно далаверата е само за скъпи билети, при които цената е много по-висока от таксите. Но пък аз ако купя скъпи билети, няма да е за уиз.

Връзка към коментар

Ами ЧРД! Да са живи и здрави! Хубаво е, че ги има, но не ми харесват номерата им.

В събота двата билета, които следя да купувам и не бързам, защото са чак за октомври бяха по 59.99 Е, т.е. 120 общо, а сега сега ми ги предлагат за 147,99 Е с административните такси :lol:  Как да повярвам, че за два дни толкова народ се е юрнал да изкупува билетите, че цената да се е вдигнала толкова за полет след 5 месеца!?

Редактирано от Petkan
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Аз не видях ограничение за броя на резервациите. , :)

Останах с такова впечатение от написаното в промото, но наистина няма ограничение. :rolleyes:

 

Напазарувах - в края на юни Милано с отправна точка Форенция. 2 двупосочни с два големи салонни багажа - 195 лева.

И още два ще ги мисля...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Съпруга ми ме изненада много приятно преди малко с два билета за ... Париж!   :yahoo:

Аз се бях отказала, но той е видял добри(според него) цени за хубав период.

 

Всички бъдещи Парижани могат да си опреснят знанията с Магеланския пътеводител за Париж!

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.